trawa

Autor Wątek: Giełda - komentarze  (Przeczytany 365918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1800 dnia: Kwiecień 15, 2016, 10:13:45 pm »
uczta dla oka, szczególnie w połączeniu z zawartością strony o mnie:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28334540
Och, jaka szkoda, że ów allegrowicz nie udziela się na niniejszym forum. Na podstawie opisu "O mnie" gołym okiem widać, że to specjalista najwyższej klasy, powszechnie znany jako maniak posiadania książek. Nie ulega wątpliwości, że poziom forum od razu by skoczył, wydobywając się z tego bagna niekompetencji i hipokryzji. A tak to tylko nici, płacz i zgrzytanie zębów...


Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1802 dnia: Kwiecień 17, 2016, 03:36:24 pm »
Po ponad tysiak to drogo, Jakbym się wysilił, mógłbym to za parę setek zebrać. Dobrze, że nie tylko kolekcjonerzy sprzedają TM-Semici na Allegro.

http://allegro.pl/33x-komiks-marvel-the-amazing-spider-man-i6121069488.html

Offline raskoks

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1803 dnia: Kwiecień 17, 2016, 11:48:46 pm »
wow drogo - chyba frajersko sprzedalem swoj zestaw x-menow za 400

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1804 dnia: Kwiecień 19, 2016, 09:10:07 am »
nienajgorszy deal, wychodzi 23 zł za album:http://allegro.pl/slaine-1-7-komplet-i6132643571.htmlgdybym się nie spłukał w tym miesiącu, zapewne sam bym kupił.


Tylko trzeba pamiętać, że taki "Zabójca demonów" jest pocięty względem oryginalnego wydania (brak historii wprowadzających do samej historii), "Skarby Brytanii" też mają braki (to wydanie powtarza wydanie Titan Books więc brak Ukko's Tale, które jest w późniejszych wydaniach). W sytuacji gdy pewnie nigdy nie dostaniemy wznowienia to mały problem ale komplecistę będzie to boleć.
perły przed wieprze

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1805 dnia: Kwiecień 19, 2016, 12:34:33 pm »
dzięki za dodatkowe info odnośnie polskich wydań.

mgnesium

  • Gość

Offline starcek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1807 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:17:56 pm »
Chytry koleś z Radomia. Zobaczcie po ile ma Szninkla z Hachette... :shock:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1808 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:25:30 pm »
To ciekawe:
http://allegro.pl/ekspedycja-ostatni-rozkaz-i-wydanie-polch-kron-i6119925514.html


Cytuj
MAGAZYN "KRON" z 2000 r. z pierwszą częścią nieopublikowanego aż do 2003 r. albumu: "OSTATNI ROZKAZ" z serii "Bogowie z kosmosu". PIERWODRUK !!! tego tytułu. Magazyn bardzo poszukiwany przez fanów serii "Według Ericha von DANIKENA" !!!


Za 400 zł :neutral:
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1809 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:27:15 pm »
A mówiliście, że to ja przesadzam z ceną Deadpoola. :smile:
(BTW - cena już spadła i teraz za ten WKKM jest standardowe 40 zł. Przydała by się druga część filmu :) )
 
Ten Szninkiel Egmontu za 600 zł dawno wydawał mi się szaleństwem. Ale żądając tyle za wydanie Hachette to już koleś całkiem popłyną. :smile: Ale coś mało tych hachettowych Szninkli na Allegro jest. Widzę tylko tom 1 i tom 3, razem za 70 zł. Trochę drogo.

mgnesium

  • Gość
Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1810 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:36:03 pm »
a można je dalej zamawiać? ja po swoje zadzwoniłem zaraz po wypuszczeniu ostatniego albumu.

Offline 8azyliszek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1811 dnia: Kwiecień 24, 2016, 03:40:32 pm »
Nie wiem. Ja 1 tom kupiłem w Empiku, pozostałe dwa od Predator Comics. Nie myślałem o handlu, bo w ankiecie sporo osób pisało, że Szninkla albo nie kupi, albo już ma. W sumie szkoda, że ta oferta za 120 zł kolorowych 3 tomów Szninkla jest uszkodzona, bo można by pomyśleć.

Offline Funny

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1812 dnia: Kwiecień 24, 2016, 10:51:39 pm »
Chytry koleś z Radomia. Zobaczcie po ile ma Szninkla z Hachette... :shock:
Wystawiać w takich cenach może i 100 razy  :biggrin:
Ciekawiej będzie jak ktoś to kupi  :biggrin:

Offline blackwaterpark

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1813 dnia: Kwiecień 28, 2016, 11:45:29 am »
Aż mnie ręka świerzbi, ażeby założyć tu gdzieś jakiś dodatkowy wątek o niesolidnych sprzedawcach z Allegro (właśnie trafił się kolejny).
W sumie mściwy nie jestem, ale co za dużo, to nie zdrowo.  :sad: (no i kolejna nauczka, że warto dokładnie wczytywać się w komentarze, zwłaszcza te neutralne i negatywne).

Zresztą może nie warto tworzyć jakieś black-listy podpadniętych sprzedawców, ale listę ich głupawych tłumaczeń, którymi próbują się wykpić. Mogła by to być ciekawa lektura.  :badgrin:

Offline isteklistek

Odp: Giełda - komentarze
« Odpowiedź #1814 dnia: Kwiecień 28, 2016, 11:56:46 am »
Ja bym powiedział, że taka lista jest tak samo potrzebna jak ta, która daje pozytywy. Rzadko kupuje na allegro komiksy, częściej książki. Nie zdarzył się przypadek, aby ktoś mnie wyrolował na towarze, cenie. Zdarzyło się raz, że był problem z kontaktem, ale po dwóch tygodniach krótka piłka i zgłoszenie do allegro (to było dawno i chyba takie zgłoszenie wtedy coś znaczyło), bo szybko udało się rozwiązać problem. Ja jestem za takim wątkiem, ale żeby on się nie przeistoczył w coś typu: stan towaru podany na aukcji bdb, ale moim zdaniem to stan dobry, czyli nie pisać o swoich odczuciach związanych z aukcją i towarem, tylko fakty.

 

anything