trawa

Autor Wątek: Aplikacja na telefony komórkowe "Polskie Marki" dla patriotów gospodarczych  (Przeczytany 6021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PatriotaGospodarczy

Witajcie, piszę do Was jako jeden z twórców strony, która zawiera katalog firm z różnych branż, należących do polskich właścicieli (www.wspieramrozwoj.pl) oraz aplikacji na telefony komórkowe „Polskie Marki”, która pozwala na bieżąco sprawdzać, czy kupując dany produkt, czy też usługę, wspieramy polskiego przedsiębiorcę.

Jesteśmy polskimi patriotami, wierzymy, że jednym ze sposobów wyrażenia naszych wartości jest także wsparcie rodzimych firm.

Obecnie prowadzimy kampanię crowdfundingową, która ma na celu pozyskanie pieniędzy na modernizację aplikacji „Polskie Marki”. Zmiany, które chcemy wprowadzić, będą bardzo korzystne dla użytkowników, nie ukrywamy jednak, że ich wprowadzenie jest dla nas kosztowne. Chodzi między innymi o dodanie możliwość sczytania kodu kreskowego produktu za pośrednictwem aparatu w telefonie, aby zidentyfikować czy należy on do polskiego właściciela, czy też możliwość wyszukiwania kategorii produktów poprzez wpisanie hasła np. „musztardy”.

Jak można nam pomóc? Przede wszystkim przekazując dowolną kwotę pieniężną na projekt „Polskie Marki 2.0” na platformie wspieram.to. Oczywiście każda Wasza wpłata oznacza otrzymanie określonej nagrody od Nas:)

Poza tym, zależy nam na tym, aby o naszych działaniach i zbiórce dowiedziało się jak najwięcej osób. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli zechcesz zostać częścią naszego projektu, poprzez poinformowanie o nim swoich znajomych.

Za wszelkie udzielone nam wsparcie bardzo dziękujemy! Razem wspierajmy polską przedsiębiorczość:)

Szczegóły dotyczące zbiórki:

https://wspieram.to/projekt/5419/polskie-marki-20-aplikacja-dla-swiadomych-konsumentow - link do zbiórki.
https://www.facebook.com/events/1034614496578950/ - nasza zbiórka na Facebooku.
http://wspieramrozwoj.pl/artykul/91/Crowdfunding-dla-aplikacji-Polskie-Marki - dokładniejsze informacji na temat zbiórki z naszej strony.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 12:32:28 pm wysłana przez PatriotaGospodarczy »

 

anything