Autor Wątek: Ciernie i Gwiazdy - Autorska gra bitewna sci-fi  (Przeczytany 4338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lumis

Ciernie i Gwiazdy - Autorska gra bitewna sci-fi
« dnia: Listopad 07, 2015, 09:56:30 am »
Witam! Chciałbym zainteresować użytkowników forum zajmującego się szeroko pojętymi grami bitewnymi w kwestii autorskiej gry mego autorstwa, której próbna wersja pojawiła się na mym blogu. Jako miłośnik popychania plastikowych ludzików po stole od pewnego czasu pracuje nad własnym wkładem w tę dziedzinę rozrywki, powoli tworząc system w konwencji sci-fi.

Jednym z głównych założeń było stworzenie gry opartej na oddziałach, ale o nieprzeładowanej i w miarę logicznej mechanice pozwalającej na szybką grę, przy daniu grającym jak największych możliwości przy jak najmniejszym zalewie zasad. Mam nadzieję, że zainteresowałem was na tyle, że choćby część z was zajrzy ciekawskim spojrzeniem na mą radosną twórczość i podzieli się opinią na jej temat, za co byłby bardzo rad.


Zamieszczam bezpośredni odnośnik do wpisu na mym blogu, traktującym o grze: http://lumigranie.pl/ciernie-i-gwiazdy-taktyczna-gra-bitewna-wersja-0-1/

Offline Groza1410

Odp: Ciernie i Gwiazdy - Autorska gra bitewna sci-fi
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2015, 11:29:39 am »
Świetnie Pamiętam jak z kilkoma kolegami graliśmy w grę RISK na trochę uproszczonych zasadach Graliśmy 2 dni i jeszcze było pasjonująco Jak stworzysz coś takiego to chętnię przetestuję wynalazek
Klucznik wielki pęk kluczów nosił za pasem przewiązany...

Offline Lumis

Odp: Ciernie i Gwiazdy - Autorska gra bitewna sci-fi
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2015, 12:37:37 pm »
Zachęcam do przetestowania zasad znajdujących się na mym blogu - będą konsekwentnie aktualizowane wraz z postępem prac nad systemem, można tam też znaleźć materiały dotyczące innego projektu mego autorstwa - gry fabularnej sci-fi.

Offline Lumis

Odp: Ciernie i Gwiazdy - Autorska gra bitewna sci-fi
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2015, 03:22:36 pm »
Witam, na blogu pojawiła się nowsza wersja zasad: http://lumigranie.pl/ciernie-i-gwiazdy-tgb-v-0-1b/

 

anything