Autor Wątek: Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!  (Przeczytany 4103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Strefa Komiksu WCC

Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!
« dnia: Marzec 16, 2019, 04:35:39 pm »
Dzień dobry,
w związku z wieloma otrzymywanymi pytaniami oraz ogromną ilością atrakcji i gości, w wątku tym będziemy Państwu przybliżać wszystkie informacje jakie uzyskacie.
Na początek chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa do polubienia oficjalnej strony wydarzenia  na Facebook:


https://www.facebook.com/events/1549048981895773/?ti=cl&__mref=mb


Będziemy w tym wątku umieszczać wszystkie ciekawostki, nowości oraz to co Was najbardziej interesuje - listę gości jacy pojawią się w Strefie Komiksu współorganizowanej przez Galerię www.polishcomicart.pl   :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2019, 03:50:03 pm wysłana przez CD Jack »

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 16, 2019, 04:50:05 pm »
W Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con spotkacie wieli gości! Zaczynamy od polskiej ekipy: odwiedzą nas Krzysztof Wyrzykowski i Sławomir Zajączkowski – autorzy komiksów takich jak „Wilcze Tropy”, „W imieniu Polski Walczącej” czy „Łupaszka”. Niedawno ukazał się kolejny tom tego twórczego tandemu: „Pochód zimowy 1918-1920”. Gratka dla entuzjastów komiksu i historii! Razem z Galerią Polishcomicart.pl serdecznie zapraszamy!!!« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2019, 06:14:19 pm wysłana przez Strefa Komiksu WCC »

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 16, 2019, 05:08:34 pm »
We współpracy z Galerią Polishcomicart.pl zapraszamy do Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con, którą będziecie mogli odwiedzić podczas Warsaw Comic Con / V edycja! Tym razem będzie większa niż kiedykolwiek. Nadciąga zmasowany atak komiksu na Ptak Warsaw Expo !!!

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 16, 2019, 05:11:57 pm »
Kolejnym Gościem Warsaw Comic Con / V edycja i Galerii Polishcomicart.pl będzie Nikodem Cabała – rysownik, ilustrator i kolorysta, od lat związany ze światem komiksu. Stworzył rysunki do serii komiksowej „Biocosmosis”, której pierwsze dwa albumy ukazały się w amerykańskiej edycji „Heavy Metal”. Narysował też samodzielne albumy takie jak „Pomidorowa”, „Mrok”, „Nędzole”. Jego krótkie formy możemy znaleźć w wielu komiksowych antologiach, m. in: „Polish Porno Graphics”, „Piekielke Wizje”, „Człowiek w próbówce”, „Strefa Komiksu: Antologia”. Blisko związany z magazynem „Fantastyka” w charakterze ilustratora. Charakterystyczny styl czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych autorów młodego pokolenia. Zapraszamy do Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con.Offline Strefa Komiksu

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2019, 07:24:12 pm »
Przy okazji zapraszam do "Strefy Komiksu" w Strefie komiksu. Będziemy z Unią komiksową :D

Offline freshmaker

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2019, 07:41:56 am »
a co będzie w strefie komiksu w strefie komiksu?
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2019, 01:43:15 pm »
W samej strefie komiksu, organizowanej przez Polishcomicart.pl i Warsaw Comic Con / V edycja będzie ogromne Multistoisko komiksowe.
Ale o tym kilka słów niżej....

Spacerując po strefie komiksu, będziecie mogli zaopatrzyć się w nowe... komiksy, oczywiście! Galeria Polishcomicart.pl, Warsaw Comic Con / V edycja i wydawnictwo www.planetakomiksow.pl zapraszają do odwiedzin wielkiego multistoiska komiksowego! Znajdziecie przy nim komiksy polskich wydawców, a także wydania zagraniczne. Setki wyjątkowych tytułów - zarówno najświeższe nowości, jak i starsze wydania - skoncentrowane w jednym, wygodnym miejscu.
Inne atrakcji jakie Galeria Polishcomicart.pl wraz z partnerami szykuje na Warsaw Comic Con - już wkrótce !!!
Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2019, 03:24:23 pm »
Szanowni Państwo, ogłaszamy gościa honorowego Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con organizowaną przez Galerię Polishcomicart.ploraz Warsaw Comic Con, którym jest:
GRZEGORZ ROSIŃSKI

Z dumą informujemy, że piąta edycja komiksowa stoi pod znakiem Thorgala!
Będzie z nami kultowy rysownik i wspaniały malarz – Grzegorz Rosiński! Na jego dziełach wychowały się całe pokolenia komiksiarzy. Autor „Throgala”, pierwszych tomów „Yansa”, legendarnego „Szninkla”, „Skargi Utraconych Ziem”, klimatycznego „Westernu”, czy niesamowitej „Zemsty Hrabiego Skarbka”. Przed laty także motor napędowy czasopisma „Relax” i jeden z ojców „Kapitana Żbika”. Łowcy autografów – bądźcie czujni!Offline freshmaker

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2019, 03:39:05 pm »
bardzo dobra wiadomość! będę czujny. może uda się zdobyć wrys do deluxa.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2019, 07:01:03 pm »
Oficjalne info na stronach Warsaw Comic Con:


https://www.facebook.com/587258914802654/posts/1040948136100394/
]
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2019, 07:04:19 pm wysłana przez Strefa Komiksu WCC »

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: STREFA KOMIKSU PODCZAS WARSAW COMIC CON !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 18, 2019, 03:11:55 pm »
We wspaniałej Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con organizowanej przez Galerię Polishcomicart.pl  oraz [/size]Warsaw Comic Con / V edycja[/color][/size], będą Państwo mogli spotkać Piotra Bednarczyka, ilustratora, którego rysunki można podziwiać w nowych przygodach kultowych polskich bohaterów komiksowych, czyli Kajka i Kokosza, a także w uwielbianej przez dzieciaki i młodzież serii „Lil i Put”. Autor scenariuszy do tych komiksów. Wraz z Piotrem pojawi się Maciej Kur - rozchwytywany scenarz[/color][/size]ysta młodego pokolenia. Serca czytelników podbił pełną humoru serią „Lil i put”. Stworzył także scenariusze do nowych, komiksowych przygód „Kajka i Kokosza”. Z Magdaleną Kanią pracuje nad przygodami uroczego mima – „Emilki Sza”. Działa także jako scenarzysta do animacji („Hip-Hip i Hurra”) i reżyseruje („adaptacja „Żubra Pompika”). W grudniu 2018 wydana została jego powieść „Sylwia Sylwester jest niecałopełnista”. Zapraszamy!
[/size]
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2019, 03:17:29 pm wysłana przez Strefa Komiksu WCC »

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 20, 2019, 12:07:30 am »

Prace Mieczysława Fijała przewijają się przez świat komiksu od 1999 roku. Ukazywały się m.in w „Świecie Komiksu”. W 2017 r. jego komiks „Oskar i Fabrycy” został wyróżniony w konkursie im. Janusza Christy. Seria o dwóch chłopcach, którzy przenoszą się do średniowiecznego świata, została doceniona i wydana przez wyd. Egmont. W drugim tomie scenariuszem zajął się Maciej Kur – mamy nadzieję na więcej przygód!

Hubert Ronek to rysownik, scenarzysta i publicysta, autor wielu wyjątkowych komiksów, m.in. „Krainy Herzoga” (scen. D. Szcześniak), „Domu Żałoby (scen. D. Szcześniak), „Genryka i Bonifacego” (scen. J. Szyłak), „Jestem Bogiem” (do własnego scenariusza). Jego rysunki można podziwiać w wielu antologiach np. „Wrzesień; wojna narysowana”, „Człowiek w próbówce”, tudzież w magazynach takich jak „Świat Komiksu”, „Znakomiks”, „AQQ” etc. Tworzy także dla dzieci, wśród których popularność zyskał głównie serią „Wojenna odyseja Antka Srebrnego 1939-1944 r.”.
A to wszystko w Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Conorganizowanej przez Galerię Polishcomicart.pl oraz Warsaw Comic Con / V edycja.
ZAPRASZAMY!!!


]
Offline marianxb5

Odp: Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 20, 2019, 12:31:59 am »
38Nie mogę się doczekać. Mam dość wstydliwe pytanie. Czy osoba w moim wieku 38 lat która jest fanem komiksów się tam odnajdzie?

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 20, 2019, 09:03:30 am »
Bez najmniejszego problemu, w poprzednich edycjach gościliśmy bardzo wiele "dzieci" w wieku 30+ i 40 +   :D
Zatem zapraszamy  :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2019, 02:17:18 pm wysłana przez Strefa Komiksu WCC »

Offline Strefa Komiksu WCC

Odp: Strefa Komiksu podczas Warsaw Comic Con !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 20, 2019, 02:18:29 pm »
Warsaw Comic Con / V edycja i Galeria Polishcomicart.pl zaprasza na spotkanie z Krzysztofem Gawronkiewiczem, które odbędzie się w Strefa komiksu na V edycji Warsaw Comic Con! Wybitny rysownik, który od lat zaskakuje czytelników komiksów, prezentując swój talent w najróżniejszych stylach, nie bojąc się przy tym sięgać po nowatorskie formy. Największą popularność zdobyły jego albumy: „Mikropolis”, „Ahtung Zelig” (scen. K. Rosenberg), ”Kwintesencja” (scen. G.), „Przebiegłe dochodzenie Ottona i Watsona” (scen. G. Janusz – wchodząca w skład serii „Esencja” zdobyła główną nagrodę w pierwszej edycji Europejskiego Konkursu Komiksowego, organizowanego przez francuskie wydawnictwo Glénat i szwajcarską telewizję arte). W 2018 r. ukazał się niepokojący album „Beneficio” i stylistycznie mu pokrewny, poetycki „Zwrotnik Panny” – oba tomy zostały narysowane do scenariusza M. Kalickiego. Szerokim echem za granicą odniósł się też komiks będący wynikiem kolaboracji z Marzeną Sową pt. „Powstanie. Za dzień, za dwa”, opowiadający burzliwe dzieje powstania warszawskiego.

https://m.facebook.com/events/1017114938467151?view=permalink&id=1159159477596029&__mref=mb

]
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2019, 02:25:33 pm wysłana przez Strefa Komiksu WCC »

 

anything