trawa

Autor Wątek: Leczenie/ usuwanie znamion?  (Przeczytany 5118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pekrolino

Leczenie/ usuwanie znamion?
« dnia: Wrzesień 02, 2021, 12:09:16 pm »
Słyszeliście o klinice CM-Skopia, w której podejmują się tego rodzaju zadań? Osobiście jestem bardzo za tego rodzaju rozwiązaniami, uważam je za mega skuteczne. Najlepiej przekonajcie się sami: https://cm-skopia.pl/badanie/usuwanie-zmian-skornych/

Offline biesoid

Odp: Leczenie/ usuwanie znamion?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2022, 11:05:42 am »W sumie warto zadbać przede wszystkim o specjalistyczną opiekę medyczną... https://www.medipakiet.pl/benefity-dla-firm


A co do samych znamion...Pojawiające się asymetrie, nieregularne krawędzie, niejednolita barwa, większa niż do tej pory średnica zmiany itp., mogą zostać podczas badania zauważone nawet w trudno dostępnych miejscach. W razie niepokojących objawów, lekarz może skierować nas do usunięcia znamienia dobraną do jego charakteru metodą niechirurgiczną lub chirurgiczną.
suwanie znamion laserem – przeciwwskazania
Mimo że usuwanie znamion laserem jest zabiegiem małoinwazyjnym i niemal bezbolesnym, to nie każdy może z niego skorzystać. Wśród przeciwwskazań wymienia się zwłaszcza skłonność do powstawania bliznowców (przerośniętych blizn rozrastających się poza granice uszkodzonej skóry, tzw. keloidów) lub blizn hipertroficznych (uwypukleń blizn nieprzekraczających uszkodzonego obszaru skóry), aktywne choroby skóry w obrębie usuwanego znamienia (np. opryszczka, liszajec)

Offline marek38

Odp: Leczenie/ usuwanie znamion?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2023, 10:34:01 am »
Jeżeli potrzebujecie najlepszego chirurga naczyniowego w stolicy - rekonwalescencja po operacji żylaków kończyn dolnych , to polecam Wam sprawdzić usługi, z których sam wielokrotnie korzystałem. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt do nich znajdziecie na stronie.

 

anything