Autor Wątek: Fanowski Projekt - Sonic Cards  (Przeczytany 323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patkall

Fanowski Projekt - Sonic Cards
« dnia: Grudzień 06, 2022, 10:09:49 pm »
Witam.


Przez ostatnie parę tygodni pracowałem nad grą, którą zatytułowałem "Sonic Cards". Jak sama nazwa wskazuje, osadzona jest ona w uniwersum Sonic The Hedehog. Gra polega na pojedynku dwóch graczy, a każdy z nich dysponuje własną talią kart, które posiadają statystyki punktów zdrowia, siły, szybkości i zdolność specjalną. W grze pojawia się wiele mechanik z uniwersum Sonica (m.in. transformacje, zdolności specjalne itp.). O samej rozgrywce można by długo opowiadać, dlatego udostępniam część instrukcji do wglądu. Uważam również, że szata graficzna jest całkiem przyjemna dla oka.

Poglądowo kilka stron z instrukcji oraz kilka kart:

https://drive.google.com/file/d/1p7un3hGNS9WfRN_NpVKA5tPuPXmnnNT5/view?usp=share_link

https://drive.google.com/file/d/1Za-rGI2ZG6FSFMFn4dF3kSLurPWJmpRS/view?usp=share_link

Z racji, iż nie posiadam praw do postaci, ani do użytych grafik, tworzę tę grę wyłącznie do użytku prywatnego. Nie zamierzam czerpać żadnych korzyści finansowych z projektu, aczkolwiek do druku całego kompletu komponentów potrzebuję nakład 10 kopii lub większy (druk poprzez firmę MB Print). Dlatego poszukuję osób, które być może zainteresował koncept gry i chciałyby otrzymać własną kopię. Chętnie wysłucham również innych pomysłów na rozwiązanie mojego problemu.

Wspomnę również, iż testowałem grę wiele razy, myślę, że balans jest w porządku, ale planuję druk samych kart, aby pozyskać opinii osób trzecich (zarówno tych, którzy często grają w planszówki, jak i totalnych nowicjuszy).

 

anything