Autor Wątek: Epizod III i co dalej...???  (Przeczytany 38390 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline przyb

Epizod III i co dalej...???
« dnia: Grudzień 02, 2002, 10:24:12 pm »
Wszyscy z niecierpliwościa czekamy do maja 2005 roku kiedy to premięre będą miały Gwiezdne Wojny Epizod III. Będzie to z pewnością wiekopomne wygażenie... dopełnienie sagi stworzonej przez niesamowity umysł Georga Lucasa. Wszystko pięknie i ładnie... tylko co potem??? Czy ktokolwiek inny odważy się kontynuować Najpotężniejszą Sagę Kinową, jaka kiedykolwiek powstała...??? Czy będziemy życ jedynie amatorskimi filmami tworzonymi przez fanów (nie umniejszając ich twórcom, niektóre z tych filmów są naprawdę świetne... a nawet genialne...). Co stanie się ze światem Star Wars po Epizodzie III...???
or a Jedi it is time to eat as well...

Offline dnaoro

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2002, 10:53:16 pm »
mowil ze nakreci 7-9. potem mowil, ze nie nakreci. potem mowil, ze napewno nie nakreci.
ale c**j go Ci wie. moze nakreci?

zajebiscie by bylo jakby ktos na podstawie ksiazek napisal (np zahna)

RAJ

  • Gość
Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2002, 11:09:31 am »
Ktos na pewno nakreci.
Jak nie Lucas to kto inny. Z tego jest zbyt gruby szmal...

Offline Manki

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 04, 2002, 09:59:45 pm »
A Lucas nie ma wykupionych praw do wszystkiego, co zwiazane z SW? Wydaje mi sie, ze nikt inny nie nakreci, bo Lucas nie pozwoli. Jemu sie nie chce, bo jest za leniwy, ale innemu zarobic nie da :)
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

RAJ

  • Gość
Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2002, 08:48:59 am »
Cytat: "Manki"
A Lucas nie ma wykupionych praw do wszystkiego, co zwiazane z SW? Wydaje mi sie, ze nikt inny nie nakreci, bo Lucas nie pozwoli. Jemu sie nie chce, bo jest za leniwy, ale innemu zarobic nie da :)

Lucas nie ma wykupionych praw tylko jest wlascicielem.
Rzonica niewielka ale istotna.
:)
A poza tym i owszem - pozwoli!
Bez zadnego problemu sprzeda takie prawa za grube pienidze.

Offline Manki

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2002, 09:13:27 am »
No w sumie tak... Chodzilo mi o to, ze producenci nie byli zainteresowani wtedy prawami do gadzetow zwiazanych z SW i Lucas chcac nie chcac stal sie wlascicielem praw do tego. Po prostu zle sformulowalem mysl :)
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline dnaoro

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2002, 03:21:38 pm »
Cytat: "RAJ"
Ktos na pewno nakreci.
Jak nie Lucas to kto inny. Z tego jest zbyt gruby szmal...


racja. jak nie teraz to za 20 lat. tak samo bedzie z remakami.
kazdy dobry film na pewno bedzie powtorzony. jezeli kino nie upadnie, kasa bedzie czerpana ze sprawdzonych wzorcow.

Offline Kormak

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2002, 06:54:25 pm »
jeśli już mają nakręcić kolejne części, to ja jestem za "Trylogią Thrawna" na podstawie książek T. Zahna.

Offline dnaoro

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2002, 07:05:09 pm »
jezeli nawet by sie dżordż zdecyduje zapodać film na pdst tej trylogii zahna, to i tak upchnie to w jeden film.

Offline Dinki

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 08, 2002, 10:20:17 pm »
Ja także jestem za zekranizowaniem Trylogii Thrawna ale bez scen z udziałem Luka :evil: .Nienawidzę tego debila co w kółko macieja plecie o bezsensownie o mocy(jakby jeszcze robił to sensownie to by był O.K).Przez niego czytanie tej trylogii zajeło mi 2 razy więcej czasu , bo jeden wywód Luka na temat mocy starczał mi na tydzień i nie mogłem przebić się przez jego niezdarną paplaninę.NORMALNIE Luke to najnudniejsza postać świata SW.
A Waszym zdaniem kto jest tak nudny w Sw że jak go widzicie to od razu odechciewa wam się oglądać,czytać,słuchać(czy co tam chcecie) SW?

RAJ

  • Gość
Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 09, 2002, 11:12:02 am »
Cytat: "Dinki"
Ja także jestem za zekranizowaniem Trylogii Thrawna ale bez scen z udziałem Luka. NORMALNIE Luke to najnudniejsza postać świata SW.
A Waszym zdaniem kto jest tak nudny w Sw że jak go widzicie to od razu odechciewa wam się oglądać,czytać,słuchać(czy co tam chcecie) SW?

Ciekawe. A nie pomyslales ze to ten twoj ukochany Zahn zrobil Luka takim? To samo w roznych ksiazkach zrobino Lei. Kobieta ktora jest jednym z najlepszych dyplomatow w galaktyce, nie raz brala w walce czesto zachowuje sie jak podlotek lub idiotka nie majaca pojecia o polityce. Wynika to z tego ze autrzy wlasna niewiedze i wymadrzenia przenosza na postacie.
Jedna z rzeczy ktorych nie moge wybaczyc Zahnowi jest to ze wymyslil iz Imperial Navy posypala sie pod Endorem poniewaz byla wspierana przez Palpka. A jak jego zabraklo to od razu sie rozkraczyli. Co gorsza stalo sie toto w miare obowiazujaca wersja. A mozna bylo to przeciez zupelnie inaczej wyjasnic... np. tak :
http://www.gildia.com/teksty/raj/bitwa_o_endor

Offline Kormak

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 09, 2002, 04:13:17 pm »
Postać Luke'a we wszystkich książkach jakby stała w miejscu, ciągle gdzieś się błąka i zastanawia się nad Mocą. Nie zmienia tego nawet dowodzenie Akademią czy ślub z Marą Jade (i jej choroba).

Z drugiej strony Luke zawsze był lekko głupkowatym wieśniakiem - nie może być zawadiackim łotrzykiem, bo jeden Han Solo wystarczy :)

W każdej sztuce potrzeba wiejskieo głupka  :wink:

Offline Abito_Galou

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 09, 2002, 05:58:28 pm »
Czy to jakaś aluzja do Georga B ?
: D

A ja bym chciał żeby zekarnizowali stare dzieje galatkyki - Exar Kun rulez!
size=9]*odejdę z południcą*[/size]

Offline dnaoro

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 10, 2002, 03:19:36 pm »
nie lubie luka. stary flegmatyk. ale bez niego nie ma SW..

Offline Dinki

Epizod III i co dalej...???
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 10, 2002, 10:37:56 pm »
Fakt że osobowość bohaterów jest kształtowana przez pisarzy i często odbiego ona od pierwowzoru.Ale Luke w każdej książce zachowuje się tak samo (z kilkoma wyjątkami).Stworzyli z niego jakiegoś mamisynka mającego fobie na punkcie mocy.Gdyby tylko troche zmienić sposób mówienia i charakter Luka postać ta miałaby swoją własną niepowtarzalną osobowość.Postać ta otrzymałaby nowy wizerunek dzięki któremu Luke nie byłby już tak wyidealizowany i krystalicznie czysty oraz do bólu sprawiedliwy.
Taka jest moja opinia na tamat Luka chociaż musze przyznać że Luke w trylogii podoba mi się ale przez książki jego wizerunek uległ według mnie zepsuci i zatracił swoją pierwotną postać.Ale i tak będę Luka uważał za jedną z najmniej barwnych postaci SW nie umniejszając jego znaczenia w fabule filmu.

 

anything