trawa

Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 574139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2145 dnia: Czerwiec 26, 2009, 11:37:28 pm »
A właśnie zapomniał bym. Strasznie mnie zawiodła tchórzliwa postawa kapitana w kapeluszu. Wiem że to jest bardzo dobry moment od ataku gdy przeciwnik jest zagadany czy coś no ale to jakoś nie pasuje do tego kapitanka.
A mnie nie zawiodła, wręcz przeciwnie. To tylko pokazało że Kyouraku to prawdziwy wojownik. Nie bawi się w wygłaszanie mów przed każdym atakiem tylko wykorzustuje swoją szansę. No i zdaje sobie sprawe że od tej bitwy zależy los wszystkich Bleachowych światów więc nie ma tu miejsca na trzymanie się jakiegoś kodeksu rycerskiego. On ma tą walkę wygrać wszelkimi środkami bo inaczej będzie przewalone. Nie bawi się jak głupek tylko kiedy może zaatakować przeciwnika to to robi. Ja mu piszę na plus takie zachowanie.

Racja Zeromus, po to są te fora więc póki możemy mądrzmy się ile wlezie xD
Co do przestania czytania Bleacha to mi nigdy to przez myśl nie przeszło. Oczywiście są w tej mandze gorsze chwile ale jest tu tyle niewyjaśnionych spraw, tyle wątków i tyle Tite naupychał w tej fabule że nawet kiedy coś zaczyna zdeka posysać to wiem, że zaraz może się porobić tak że będę się jarał jak tym najnowszym chapkiem. Zresztą za bardzo jestem już uzależiony od Bleacha żeby go rzucać xD Kurcze, oby następny rozdział nie zawiódł bo Tite narobił nam takiego smaku że musi się teraz wykazać i zaserwować nam godny ciąg dalszy ^^

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2146 dnia: Czerwiec 27, 2009, 10:43:25 am »
hmmmmmmm tak sobie wydumaliśmy, że możecie miec rracje że to ten boss/król/bóg hollow'ów. Nawet by pasowało do tego że tak smao jak w SS jest król schinigami i ma swój odział 0 o raz gotei 13(odziały obronne). Więc w HM aizen stworzył takie gotei 13 zwane espadą oraz VL mogą robić za odział 0 no a te wielkie coś za króla. Co do samego wonder wice to wygląda na strasznego cieniasa więc naprawdę jest kimś dobrym. Oraz to że jeśli miał by być VL to równie dobrze stark by nim mógł być. Stark pomimo okulara ma posturę całkowicie ludzko.  - ale to tylko spekulacje.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2147 dnia: Czerwiec 27, 2009, 01:48:53 pm »
Może zapomną za sobą zamknąć Gargante i w ten sposób wszyscy wydostaną się z Hueco Mundo.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2148 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:12:09 pm »
Nawet jeśli ta Garganta miałaby posłużyć dobrym siedzącym w Hueco Mundo to moim zdaniem dopiero gdy uporają się jakoś z Yammim. Jakoś nie widzi mi się scenariusz, w którym Yammi idzie za nimi na Ziemię. O powrocie do domciu truskawkowa ekipa i banda Shimigamich będą mogli pomyśleć po walce z numerem 0.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2149 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:23:30 pm »
Garganta zwykle zamyka się zaraz po tym jak ktoś przez niego przejdzie.Zresztą nawet gdyby się nie zamknął to mieli by za sobą Yammiego a z przodu WonderWisse + Unknowa.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2150 dnia: Czerwiec 27, 2009, 04:51:52 pm »
Z tym zamykaniem Garganty to nie wydaje mi się żeby zamykała się sama gdy ktoś przez nią przejdzie. Wydaje mi sie że stoi otwarta póki ktoś jej nie zamknie. Jak chociażby te cztery Garganty, którymi Shinigami wleźli do Hueco Mundo. Stały otwarte aż zamknął je sam Aizen czy też ktoś mu podwładny kiedy już kapitanowie pokończyli swe walki.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2151 dnia: Czerwiec 27, 2009, 05:19:07 pm »
Jak chociażby te cztery Garganty, którymi Shinigami wleźli do Hueco Mundo.
Pisałem Aizenowi maile, by zainwestował w zamki Gerdy, to ten się uparł, że kasa ma iść na te badziewne ciuchy co to w nich teraz biegają, no i się doczekał. Jak mu się jakieś lumpy wbiły na kwadrat, to dopiero wtedy dzwonił po ślusarza by mu pozamykał drzwi. xD

ok, powaga.
Zgadzam się z Dinem, Garganty są raczej zamykane "na życzenie" niż same się zamykają. Możliwe że jest możliwość otwarcia tylko na określony czas, tak by po upływie tego czasy samo się zamknęło, ale nadal trzeba wydać komendę "...po 3 min masz się zamknąć". Czy coś w tym stylu.  ;-)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2152 dnia: Czerwiec 27, 2009, 05:38:56 pm »
To chyba znikomy problem czy garganta sama się zamyka czy np. na hasło "stoliczku nakryj się".  Jeśli te wielkie coś co widzimy po raz drugi okaże się tym czym tu obecni ustaliliśmy to nie wydaje mi się by któryś z hollow'ów próbował negować jego słowa.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2153 dnia: Czerwiec 27, 2009, 05:44:55 pm »
Może nie ściśle się wyraziłem.Też myślę ze Garganty otwierają się i zamykają na życzenie ale przeważnie do tej pory wszyscy zamykali Garganty po przejściu przez nie.W tym konkretnym przypadku ten duży wielki nie ma chyba powodu by zostawić go otwartego chyba ze jeszcze ktoś będzie za nim przechodził.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2154 dnia: Czerwiec 27, 2009, 05:53:00 pm »
No z tym masz rację, najpewniej Garganta się za nim po prostu zamknie i tyle. Z Hueco Mundo to Ichigo se spółką będą musieli jakoś inaczej wyjść. Może Ichigo znowu się jakoś zhollowuje i będzie potrafił otworzyć Gargantę a może dostaną pomoc z zewnątrz, od Urahary. A może Gargantę otworzy Neliel albo Grimmjow. Szczerze mówiąc to ta trzecia opcja wydaje mi się najbardziej prawdopodobna.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2155 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:22:32 pm »
Na Urahare nie mają chyba co liczyć.W  tej sytuacji będzie raczej zajęty obroną miasta.Na Hichigo liczył bym nawet mniej.Zostaje Grimmjow albo Neliel.Ale wpierw czeka ich przeprawa z Espadą zero.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2156 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:28:01 pm »
Przez ile chapterów vaizardzi będą docierać na miejsce? Co prawda bankai'a w wykonaniu Kyouraku też się nie mogę doczekać, ale opętanych milusińskich i tak nikt/nic nie przebije - nadciągajcie!  :eek:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2157 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:33:45 pm »
A spieszy im się gdzieś? W końcu obie strony ich nie lubią i chcą zabić. Więc może pojawią się dopiero jak wszyscy będą zmęczeni walkami i wykończą niedobitków  :badgrin:

Offline Skrzydlaty

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2158 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:43:38 pm »
Są na to za fajni. Jeżeli zostaną potraktowani przez Tite (czemu mi się to zawsze z cyckami kojarzy?) jako ekipa drugoplanowa i jedynie pomogą w ostatecznym zwycięstwie shinigamich, bez niezbędnego fajerwerkowania swoją fajnością i magicznymi power-upami, to będę SROGO zawiedziony.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2159 dnia: Czerwiec 27, 2009, 08:46:24 pm »
Też się zastanawiam ciągle gdzie oni się jeszcze podziewają xD Ale szczerze mówiąc w tej chwili jest na tyle ciekawie na polu walki że myślę że spokojnie można jeszcze troszkę poczekać na Vizardów. Wejdą w jakimś odpowiedniejszym momencie. Co by nie było ja mam tylko nadzieję że Kubo Tite spełni moje marzenie i zobaczę walkę duetu Shinji & Urahara przeciwko Aizenowi. Chociaż to raczej widziałbym w finale całej opowieści a bitwa w fake Karakurze finałem jeszcze z pewnością nie będzie.

 

anything