Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 575628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2835 dnia: Październik 26, 2009, 03:06:34 pm »
W Japonii pojawił się już 40 tom mangi:


No pojawił, 4 sierpnia. Dawałem tu już wtedy jego okładkę. Jakiś czas temu wrzucałem okładkę 41 tomu, który wyszedł 2 października:

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2836 dnia: Październik 26, 2009, 03:07:48 pm »
Spodziewałem się, że na 41 tomie będzie ktoś z ekipy walczącej w Karakurze.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2837 dnia: Październik 26, 2009, 03:10:24 pm »
Ja zanim wyszedł 40 obstawiałem że na okładce 40 będzie Ulquiorra w Segunda Etapa a na 41 rogaty Ichigo. Pierwsze trafiłem (prawie), drugiego nie a szkoda bo chciałbym żeby pojawił się na okładce. No ale może później się to jeszcze stanie.

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2838 dnia: Październik 27, 2009, 08:06:53 pm »
Rogatek wcześniej czy później na okładkę raczej się załapie.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2839 dnia: Październik 28, 2009, 11:34:48 am »
Chyba wolałbym, żeby z Yammim walczył ktoś kogo jaeszcze w akcji nie było widać. Na przykład Yachiru, albo Unohana.

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2840 dnia: Październik 28, 2009, 12:00:33 pm »
Chyba wolałbym, żeby z Yammim walczył ktoś kogo jaeszcze w akcji nie było widać. Na przykład Yachiru, albo Unohana.
Zgadzam się z tobą. Ja bym zwłaszcza chciał zobaczyć Yachiru, z jakiegoś powodu wydaje mi się ona potężna.
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2841 dnia: Październik 28, 2009, 12:06:40 pm »
W końcu wychowywał ją Pierwszy Rzeźniki Soul Sociaty, to na pewno nie jest słaba.  :D

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2842 dnia: Październik 28, 2009, 02:31:35 pm »
A kto z kapitanów jest słaby?Hitsugaya który jest najmłodszy i najmniej doświadczony pokonał trzecią Espade.Unohana jest jednym z czterech najstarszych kapitanów.Zakładając ze Kyaraku sam shikai wystarczył na numer pierwszy to Unohana na pewno dała by radę Yammiemu w walczę 1 na 1.Co do Yachiru to po tym co widziałem ostatnio w wykonaniu niektórych shinigami to nie zdziwił bym się gdyby miała taką samą moc jak Zaraki+bankai.Mówię zupełnie poważnie.Tite od dawna bez żadnych zahamowań daje kolejne dowody miłości do swoich dzieci i zupełny brak poszanowania dla logiki i sensu(przykro mi ale taka jest prawda) to był by tylko kolejny przykład.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2843 dnia: Październik 29, 2009, 08:32:44 am »
fakt faktem kiedyś to i zaraki nie zdejmując opaski rozwalił dwóch kapitanów  na bankai. Wiec i wszytko możliwe jak powiedział Zeromus miłosc tite nie zna granic.

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2844 dnia: Październik 29, 2009, 11:29:24 am »
Szkoda, że Tite nie kocha tych z espaday. Na przykład taka Halibel - takie fajne ciałko do kochania a skończyła tak marnie.  :sad:

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2845 dnia: Październik 29, 2009, 12:54:00 pm »
Muszę się zgodzić.Jak się zobaczyło prawdziwą formę Harribel to niektórzy na tym forum(w tym ja) piali z zachwytu.To ze ją wcześniej czy później zabiją wiedziałem ale myślałem ze wdepce w ziemie Hitsugaye i przegra po epickiej walczę z Yamamoto.A tu skończyła całkiem marnie i nawet się nie wyjaśniło o co chodziło z jej, dość tajemniczym, aspektem "Poświęcenie".Starrk i Barragan mieli przynajmniej swoje retrospekcje.
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2846 dnia: Październik 29, 2009, 01:01:46 pm »
Ta i nawet retrospekcji z jej udziałem nie było. Dlatego mam nadzieję, ze może jeszcze jakoś żyje.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2847 dnia: Październik 29, 2009, 01:45:29 pm »
Jak na moje to wielce prawdopobne jest że żyje, zresztą i ona i Starrk. Jedyne co przemawia imo za tym, że juz rzeczywiście jest po Harribel, to to że to był Aizen. Gdyby to był ktokolwiek inny to pewnie nawet nie miałbym wątpliwości. No ale Aizen też tylu Shinigamich pociął gdy ujawnił swoje zło i też nikogo nie zabił więc kto tam wie.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2848 dnia: Październik 29, 2009, 02:18:15 pm »
jakie "skończyła marnie" ?! na razie oberwała mieczem i żyje, innej opcji nie ma :D


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2849 dnia: Październik 29, 2009, 02:53:58 pm »
Ale dziabnięta w plecy i brzuch. I to przez szefa. Nawet jeśli jest żywa to i tak nieźle poraniona.

 

anything