Autor Wątek: Bleach  (Przeczytany 575798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2940 dnia: Listopad 22, 2009, 10:35:15 am »
Hmm, ja to sobie dedukuję tak: zaczął się niedawno nowy sezon, ma on opening stricte fillerowy, Bleach nie zmienia openingów w trakcie sezonu, akcja z mangi nie leciałaby z takim opem. Czyli wychodzi na to, że filler potrwa jeszcze cały ten sezon czyli jeszcze z jakieś 20 epków. No ale to tylko taka luźna dedukcja. Bardzo okrutna, przyznaję, ale myślę też że bardzo prawdopodobna. No a co do konkretów to na Wiki podane są teraz tytuły epków do 250 włącznie i wszystko to ciągle filler.

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2941 dnia: Listopad 26, 2009, 10:06:05 pm »
Sorki za dubel, co poradzić że wszyscy zacichli ^^

Nowy chapter rula jak dla mnie. Yammi... okej, wygląda dziwnie, ale przynajmniej zapowiada się że może wreszcie poturbować swoich przeciwników więc jak dla mnie spoko. Część z Shinjim i Aizenem świetna, przybliżenia na Shinjiego wymiatają (Tite wymiata). Ta twarz, te oczy. Aizen maksymalnie aizenowaty czyli taki jakiego kofffciam ^^ A Tousen, mimo że go nie cierpię, wreszcie uciszył spekulacje. Więc jednak Aizen pobawił się z Hougyoku nie tylko na Hollowach. Oj czekam z wielką niecierpliwością na kolejny rozdział. Chcę walki Shinjiego i Aizena, i chcę zobaczyć machę Tousena, i chcę żeby źli zrobili dobry użytek z nowo pokazanych mocy. Jest mega.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2942 dnia: Listopad 26, 2009, 10:25:05 pm »
Skąd widziałeś nowy chapek?  :p
ja też chce checi narobiłes daj jakie info

Offline matej00

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2943 dnia: Listopad 26, 2009, 10:34:48 pm »
Faktycznie nowy epik wymiata i to nie byle jak. Yamm może nam coś pokaże no i w końcu Gin i Aizen wejdą do Akcji chce więcej takich chapów. Miejmy nadzieje że wszystko będzie ok. Może Tite w końcu poczytał nasze forum ;d (joke) i zrozumiał czego pragniemy ;)
I am the bone of my sword.
Steel is my body, and fire is my blood.
I have created over a thousand blades.
Unknown to death.
Nor known to life.
Have withstood pain to create many weapons.
Yet, those hands will never hold anything.
So as I pray, "Unlimited Blade Works."

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2944 dnia: Listopad 26, 2009, 11:17:52 pm »
Skąd widziałeś nowy chapek?  :p
ja też chce checi narobiłes daj jakie info
No wiesz, na tym forum, z tego co wiem, raczej nie daje się linków do stron ze skanlacjami czy odcinkami... sprawdź stronę Bleach Exile (czy coć takiego też jest niedozwolone? Technicznie rzecz biorąc nie wrzuciłem linku, w razie czego sorki).

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2945 dnia: Listopad 26, 2009, 11:20:17 pm »
Po raz pierwszy od rozdziału z retrospekcją Barragana nie narzekam po przeczytaniu Bleacha.Tousen uciszył wszystkie spekulacje ale tego fani już dawno się domyślali.Aizen i jego przemowa była dobra,podkreśla obsesje na punkcie potęgi tego szaleńca/geniusza.Yammi...zakładając ze jego poziom mocy zależy od poziomu gniewu jest możliwe ze to zero jest dopiero przed nami.Yammi jak na razie radził sobie z Zarakim gorzej niż Nnoitrra (z numerem piątym).Jest możliwe zatem ze jego gniew był za niski i z 10 przeskoczył na równowartość numeru 8-6 i teraz dopiero będzie zbliżał się do zera.Ale powiem tak:reakcja Mayuriego nie pozostawia złuzen.Nawet jeśli Yammi podwoi teraz moc to Zaraki może ciągle zdjąć opaskę a Byakuya użyć bankaia a jak to nie pomoże to ciągle do walki może włączyć się Mayuri.Yammi przegra.Może przestanie być workiem treningowym ale i tak przegra.      
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2946 dnia: Listopad 26, 2009, 11:26:13 pm »
Dziwne że się zamienia przecież w końcu niby ulek miał to swoją jedyno segunde etape.

Offline Hunter Killer

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2947 dnia: Listopad 26, 2009, 11:27:14 pm »
Jackal, co Ty wkręcają nas, spoilery przeczytali i robią sztuczne nadzieje   ;-)

A na poważnie, to fakt, chapter niezły.
Yammy od zawsze wiedziałem, że to małpa, ale z rogami na plecach  :lol:

O warsztacie pana Tite już pisałem i tylko wspomnę, że jest jedną z najlepszych jakie widziałem.

Dino, co do masek to nie róbmy sobie nadziei, Tousen zapewne zdejmie te idiotyczne glasy i pokaże nowe łatne kontakty na oczach, ot prawda rozwiązana, Tousen nie jest ślepy, miał takiego zeza, że trafić nie mógł, a w HM mają masę magicznego kwarcu na szkiełka kontaktowe. ^^'
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2948 dnia: Listopad 26, 2009, 11:28:32 pm »
To że Yammi przegra to raczej było cały czas pewne, ja miałem jedynie nadzieję, że do tego czasu zdąży porządnie oklepać dobrych. I wciąż mam taką nadzieję. A gwoli ścisłości to Byak już przez chwilkę bankaia użył ^^

Hunter, wiesz co, w Bleachu mnie już nic nie zdziwi xD

Offline Zeromus

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2949 dnia: Listopad 26, 2009, 11:40:36 pm »
Troche nie ściśle się wyraziłem. Bankaia użył ale jego pierwszej formy a ma ich kilka zatem cały czas ma rezerwę mocy na czarną godzinę.To ze Yammi w końcu przegra też było faktycznie pewne.Miałem na myśli ze wystarczy na niego obecnych tam trzech dżentelmenów i  wsparcie nie będzie potrzebne.Mi tam to nie przeszkadza,byle przedtem była prawdziwa walka taka z krwią,niepewnością,nagłymi zwrotami akcji i desperackimi atakami.
Ostatnia uwaga:Słowa Mayuriego  sugerują ze Yammi nie osiągnął jeszcze maksymalnych rozmiarów.Zatem nawet jeśli shinigami ciągle mają rezerwy mocy to możliwe ze on też.Zatem może,ale tylko może,Yammi przed śmiercią udowodni ze zasłużył na swój numer i obroni honor Espady.Jeśli tak się stanie to cofnę bleachowi żółtą kartkę.   
''Każdy pragnie trafić do nieba bo piekło nosi w sobie"

Offline Dino

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2950 dnia: Listopad 27, 2009, 12:18:19 am »
Nie no, wiedziałem o co Ci chodziło, tak tylko żartowałem z tym bankaiem ^^

Co do Yammiego to się w pełni zgadzam, niechaj i on i jego przeciwnicy dadzą nam dużo emocji, niech pokaże że nie na darmo mu Aizen taki numer dał, i będzie git ^^

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2951 dnia: Listopad 27, 2009, 06:44:29 am »
Rozdział naprawdę świetny. Shinji raczej się zdołuje kiedy dowie się, że Ichigo nie przytargał za sobą cycatej.
Skoro Yammi przed przemianą pozamiatał Renjiego i resztę to ciekawe na jakim poziomie jest teraz.

Offline Jackal

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2952 dnia: Listopad 27, 2009, 09:20:28 am »
W sumie prawda mam nadzieje że złapią w żagle wiatr bo naprawdę nisko z bleachem było.

Offline Konował

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2953 dnia: Listopad 27, 2009, 01:46:52 pm »
Rozdział naprawdę świetny. Shinji raczej się zdołuje kiedy dowie się, że Ichigo nie przytargał za sobą cycatej.
Skoro Yammi przed przemianą pozamiatał Renjiego i resztę to ciekawe na jakim poziomie jest teraz.

To że Ichigo wraca bez niej nie znaczy że śmiertelnie ranna zginie, zawsze jest czas na jeszcze ostatnią chwilę (chyba Śmierć pratchetta tak mawiał)
Nie ważne jak wysoko yammi podskoczy dwóch kapitanów i tak nie przeskoczy. Ale Tousen z maską zapowiada się ciekawie :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Hollow

Odp: Bleach
« Odpowiedź #2954 dnia: Listopad 27, 2009, 02:16:27 pm »
Tak. Ciekawe czy jego maska będzie miała otworki na oczy? I tak by mu się nie przydały.  :D