trawa

Autor Wątek: Kto bedzi na Krakonie?  (Przeczytany 2228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lugburc

Kto bedzi na Krakonie?
« dnia: Styczeń 13, 2005, 06:13:39 am »
Jak w temacie - kto będzie na Krakonie i w cieniu Wawla, po zwycięskim turnieju, zabierze się za popijanie złotego napoju, tudzież łaskawym wzrokiem obdarzy niektóre mieszczanki królewskiego grodu?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline dan15

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2005, 01:21:43 pm »
ja na pewno nie :P

Offline Terror

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2005, 07:13:36 pm »
Mam pytanko panowie czy mogli byście mi napisac kiedy odbywają się Krakon i Strategikon i gdzie:/???? to pytanie dręczy mnei jush dość długo a nikt nie umial mi dotychczas pomóc:/ aha i jak na te turnieje trafić z dworca:D
lfy żądzą........

Offline Herudaio

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2005, 07:57:50 pm »
Janiestety nie pojawię się mimo szczerych chęci, nie ma mnie wtedy w Krakowie :(
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Terror

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2005, 08:10:02 pm »
A ja dalej wracam do mojego pytanie czy ktoś mógłby mi powiedzieć którego i gdzie odbywają sie strategikon i krakon /??????????????????>>.......................
lfy żądzą........

Offline drachenfeles

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2005, 12:51:55 am »

Offline Terror

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2005, 11:17:43 am »
Wielki THX w końcu to czego szukałem ;)
Ale na krakonie nie będzie LOTRa:/ w tym roku
Aha i czy o Strategikonie można się coś dowiedziec w ten sam sposób?? czy tesh mają stronke i czy można prosić o adres??:)
lfy żądzą........

Offline Lugburc

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 09, 2005, 06:06:14 am »
Krakon już za pasem, ale z tego co wiem, nie ma na nim Lotr`a. Moim zdaniem to wielkie niedopatrzenie organizatorów. Mimo wszystko na imprezie pewnie się pojawię. Moża ktoś ma ochotę zagrać dla czystej przyjemności gdzieś na jakimś zdobycznym na worhamerowcach stole? Drach, Her - może wy?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline drachenfeles

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2005, 11:36:22 am »
Krakon odstrasza wysoką ceną za całość i brakiem możliwości wykupienia dziennej przepustki, jak to było dawniej. Pozatym to konwent miłośników fantastyki i RPG, bitewiaki się wbijają ale nie jest to łatwe.
Kolega organizuje pokaz Mordheim na krakownie i podzielił się swoimi wrażeniami z rozmów, nic przyjemnego.

Offline Christof

Kto bedzi na Krakonie?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2005, 02:46:59 pm »
Ja bedzie 'sluzbowo' ;)

 

anything