trawa

Autor Wątek: WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii  (Przeczytany 4102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darkshadow

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« dnia: Styczeń 27, 2005, 10:53:33 am »
jak sadzicie co jest lepsze:
noble na pegazie z lifetaker i magiczna tarcza, z plaszczem, dworakiem i ciezka zbroja, save ma wtedy na 2+ w walce i 1+ przed ostrzalem
sorcereska 1lv z 2x dispelem
warriorsi x19 z wluczniami i tarczami z grupa dowodzenia
DR x5 z kuszami i muzykiem
shadesi x8
harpie x5
2x rydwan z wluczniami
2x bolce

a druga mozliwosc:P jest taka:
2x sorceress 2lv z 3 dispelami i darkstar clock
2x warriors x19 z tarczami i wluczniami
DR x5  z kuszami i muzykiem
harpie x5
shades x7
2x bocle

w rozpisce z magia mam zamiar wziasc krag smierci:P

Offline QUASSIMODO

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2005, 08:49:09 pm »
lepiej wywaloc wogole maga i na te punkty wziasc na noblu lub bsb ten przedmiot co daje DD
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline darkshadow

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2005, 09:55:12 pm »
nie czarusia musi byc bo kumpel gra HE i ma zapewne 2x mag w lesie:P

Offline [Xavier]

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2005, 09:55:13 pm »
Wydaje mi się, że na 1200 lepiej wcale nie brać magiczki a zamiast niej wziąć powiedzmy jeszcze jednego Noble'a. Tym razem może w chariocie? Wywaliłbym też stamtąd jednego bolca i jeden rydwan i za to kolejny oddział wojowników wstawił. Również nie wiem po co brać shades'ów w liczbie akurat 8, przecież to jest górna granica testowania paniki od nagłego zejścia dwóch z oddziału na skutek strzelania. Lifetakera raczej zastępuję zwykłą kuszą ale to wedle uznania. Trochę szkoda, że nie da się wcisnąć katów nigdzie...

Noble na pegazie
Noble będzie w rydwanie

16 wojownicy bez czempiona
16 wojownicy bez czempiona
5 DR z kuszami, muzyk
5 DR muzyk

2 rydwan
5 harpie
5 shades

1 RBT

To powinno wyjść na około 1100 i za te punkty kupujemy dalszy ekwipunek.
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

Offline [Xavier]

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2005, 09:57:56 pm »
Cytat: "darkshadow"
nie czarusia musi byc bo kumpel gra HE i ma zapewne 2x mag w lesie:P

Wydaje mi się, że masz dosyć oddziałów wręcz stworzonych do zdejmowania takich właśnie magów :) . Shades, DR, Noble na pegazie, itd... Jeśli jednak nie zdecydujesz się na magiczkę, to może jeszcze jeden Noble na pegazie da się wcisnąć i będziesz miał latający cyrk Montyego Pythona :D .
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

Offline darkshadow

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 28, 2005, 10:59:48 am »
wiecie ale jak moj kumpel wezmie 2 magow to jak wpadne do lasu tym noblem z lifetakerem to jak pierwszego zdejme to jeszcze drugi zostaje i moze mi jakiegos misila walnac ktorym zdejmie mojego generala na pegazie. a co do shadesow to ja ich wziolem 8 bo mi tak jakos punktow stykalo. a co do bolcow to ja je boire zawsze 2x jak nie wiecej :P one po prostu sa zbyt dobre zeby je nie brac :P

Offline [Xavier]

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 29, 2005, 07:17:02 am »
Cytat: "darkshadow"
wiecie ale jak moj kumpel wezmie 2 magow to jak wpadne do lasu tym noblem z lifetakerem to jak pierwszego zdejme to jeszcze drugi zostaje i moze mi jakiegos misila walnac ktorym zdejmie mojego generala na pegazie. a co do shadesow to ja ich wziolem 8 bo mi tak jakos punktow stykalo. a co do bolcow to ja je boire zawsze 2x jak nie wiecej :P one po prostu sa zbyt dobre zeby je nie brac :P

Nie wiem czy korzystasz z www.druchii.net a jeśli nie to serdecznie zapraszam. Tam powstał już niejeden temat o wielkiej przydatności RBT i obalały go zawsze jeszcze większe teorie z naukowymi dowodami, że to wcale nie tak jak to ładnie na papierze wygląda. Spierać się nie będę, co do ich przydatności, to już zależy co kto lubi (lub kto ma naukowe podejście do sprawy ;) ). Rzuciłem tylko propozycję.

Może rzeczywiście ta czarusia z dwoma scroll'ami zapewni ci jakiś komfort psychiczny, że chociaż tę jedną czy dwie tury magii jesteś w stanie przeżyć bez uszczerbku na zdrowiu.
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net

Offline darkshadow

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 29, 2005, 10:44:22 am »
ja niestety jeszcze nie znam tak dobrze angielskiego zeby sie wczytywac w wypowiedzi anglikow :P ucze sie 1,5 roku :P wczesniej uczylem sie niemca ale to tez nie zbyt dober bylo  :D :P  no a co do druchii.net to ktos gdzies na forum pisal ze sa jakies proby armii: Cult of Khain, ja tego szukalem na druchhi.net i nie moglem znalesc jak by ktos mily byl i konkretny link mi podal  :D

Offline [Xavier]

WFB - DE armia na 1200, z magia czy bez magii
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 29, 2005, 02:38:37 pm »
Army listy oczywiście oficjalne nie są ale z kolegami pograć można. Oto one:

http://campaign.druchii.net/army_lists.html

A ja się niemieckiego 4 lata uczyłem i nic nie wiem prawie ;) .
url]www.strefazero.net[/url]
http://www.forum.strefazero.net