Autor Wątek: WFB Sylvania (1000)  (Przeczytany 3485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dead

WFB Sylvania (1000)
« dnia: Styczeń 28, 2005, 07:36:24 pm »
No to postanowilem umiescic w tym topiku bardzo ciekawa rozpe oparta na armii syvanii:P

1 Von Carstein Vampire Thrall @ 134 Pts
     Von Carstein; General; Great Weapon
     Flayed Hauberk [30]
     Wolf Form [20]

1 Von Carstein Vampire Thrall @ 166 Pts
     Battle Standard Bearer; Von Carstein; Barding; Heavy Armour
     Sword of Might [20]
     The Gem of Blood [25]

     1 Nightmare @
  • Pts


13 Black Knights @ 415 Pts
     Barding; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician
     War Banner [25]
     1 Hell Knight @ [16] Pts
5 Dire Wolves @ 55 Pts
     Scout

4 Dire Wolves @ 60 Pts
     1 Doom Wolf @ [10] Pts

9 Dire Wolves @ 110 Pts
     1 Doom Wolf @ [10] Pts

1 Bat Swarm @ 60 Pts
Casting Pool: 2 Dispel Pool: 2 Models in Army: 37
Total Army Cost: 1000

Taktyka sie opiera na pociagach wilkow :D i na zasadzie ze trafienia na championa nie przenosza sie na unita :P Wmpirus laduje do jakiegos kloca (tego z US 20) i szarzuje na 18 cali :D BSB do unita BKsow no i to cala logika :D flankujesz powstrzymujesz przeciwnika :D klocem wymiatasz a jak sie da to tym pociagiem wilkow z gienem jesz jakies inne unity (na OF). Co o tym szalonym pomysle myslita ?
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline thurion

WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2005, 09:09:55 pm »
jedno zdanie: bardzo łatwo to wymanewrować...

a drugie, gdzie w sylvanii podzialy sie fell baty?...

Offline dead

WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2005, 09:10:07 am »
Jakoze grales w futurexie to wiedz ze to jest zrobiona rozpa na futro - tylko i wylacznie :) dlatego uwzglednilem w niej warunki stolowe (30x40 czy jak tam to bylo :p) oraz brak bardzo zroznicowanego terenu :)

Normalnie to zrobilbym bardziej "normalna" armie :p ale sobie tak pomyslalem jakby sie sprawdzilo cos takiego na futurex :)

pozdro!
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Jgmaster

WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 29, 2005, 09:21:15 am »
Ogolnie fajny pomysl na zrobieniu rozpy na pociagu wilkow :)
Ale dalbym tu 2 biegaczy. Jeden do jednego pociagu, drugi do drugiego. Ustawiasz wilczki tak, zeby champion latal z przodu z thrallem - reszta sie nei bije - i lamiesz prawie kazdą konnice (thrall nabija CR, champion przyjmuje ew chellenge). A w ogole to wykorzystujac duzy ruch i to, ze jest to lekka kawaleria starasz sie szarzowac od flanki.
Bardzo mi sie to podoba - duzo bardziej niz pociag BK :)
As you are we once were.
 As we are you will be"

szafa@poznań

  • Gość
WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2005, 10:19:54 am »
eeeeee rozpiski pod konkretnego przeciwnika/turniej/tereny/stoły/warunki to nic nadzwyczajnego...zrobi cos uniwerslnego - to jest myk...

Offline dead

WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 29, 2005, 05:35:46 pm »
Gralem ta armia na normalnych warunkach i prawie wklepalem maske :p - niestety w ostatnich 3 turach mialem totalnego pecha (gralem z O&G i gigant 2x rzucil ze przegrywam CC o 2 :p a jako ze moj gienek byl w CC jako odseparowany klient to dostal w pierwszysj rundzie 1 rane w 2 druga i armia poszla sie sypac :) Ale to tylko dlatego ze w pierwszej turez CC moje BKsy z thralem (bylo ich w tym momencie 6) i herosikiem szarzujac klocek nocniakow zabily 3 z nich :D (hero z trafieniami 6A na 3+ potem na 2+ do tego konie i jezdzcow 3A na 3+ i na 2+ :P) wiec SRY ale jak pierwszy raz zagralem nie swoimi kosciami to od razu same 1 rzucalem ;). Ale bywa rozpiska przyjemna i tania w uzbieraniu :) Tak wiec ukladalem ja pod turniej a testowalem w warunkach normalnych i to jeszcze z hordowym przeciwnikiem  :( poszlo male albo solid w plery juz nie pamietam ile pkt stracilem przez 2 tury sypania :)
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline pingus

WFB Sylvania (1000)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2005, 07:26:43 pm »
Słabe..
Na tak małe pkt.. fajnie się gra 2 coachami.
Mało Cię.. i niewiele potrafisz zrobić w sumie.
Brak flee Cię też ogranicza.. ogólnie niefajne.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

 

anything