Autor Wątek: Wampiry w kinie  (Przeczytany 13371 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Angelus

Wampiry w kinie
« dnia: Luty 01, 2005, 02:37:36 pm »
Ciekawi mnie czy lubicie temat wampiryczny w kinie i jakie filmy najbardziej Wam się podobały?
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline śmigło

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2005, 02:42:01 pm »
taki temat juz jest na forum horroru.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Angelus

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2005, 02:52:37 pm »
Cytat: "śmigło"
taki temat juz jest na forum horroru.

Na której stronie?jestem tu nowa i na razie sie gubię.
Pozdrowionka!
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Manowar

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2005, 08:39:35 pm »
Ja zawsze bałem się Draculi i innych Vladów i wolę takich filmów nie oglądać. Już wolę jak głowy odlatują od ciała ścinane mieczem lub lightsaberem.

Offline Piter

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2005, 09:03:57 pm »
Ja tam nigdy wampirow w kinie nie widzialem, co najwyzej paru tlustych gimnazjalistow opychajacych sie czypsami.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Formaldehyd

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2005, 09:56:10 pm »
"Nosferatu" Herzoga...I tyle na ten temat.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline Kormak

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2005, 10:59:48 pm »
Wampiry w kinie mogą być, byle tylko nie wodziarskie, metalogotyckie wyobrażenie na ich temat.

"Nosferatu", "Bram Stoker's Dracula", "Shadow of A Vampire", "Hunger". Żadnych szitów w stylu "Wywiad z wampirem" czy "Królowa przeklętych".

Offline Formaldehyd

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2005, 07:34:19 am »
Cytat: "Kormak"
Wampiry w kinie mogą być, byle tylko nie wodziarskie, metalogotyckie wyobrażenie na ich temat.

"Nosferatu", "Bram Stoker's Dracula", "Shadow of A Vampire", "Hunger". Żadnych szitów w stylu "Wywiad z wampirem" czy "Królowa przeklętych".


Akurat "Wywiad z wampirem" byl niezly. Ale juz "Krolowa potepionych" to straszna kicha. Dorzucę jeszcze "Nosferatu" Murnau'a.
 am the son of a bitch and Edgar Allan Poe.

Offline kartofel

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2005, 11:36:01 am »
Ja tam wole Blade'a. Wiem że to film pozbawiony fabuły i wszystkiego co powinien mieć porządny film ale i tak, nie wiem czemu podobają mi sie jego wszystkie części :D
ALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ !!!

Offline zx

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2005, 03:00:13 pm »
Dla mnie nr 1 to Underworld, za niesamowity klimat i takie 'dostojeństwo' wampirów... coś pięknego...

Offline śmigło

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 08, 2005, 04:50:08 pm »
Cytuj
Dla mnie nr 1 to Underworld, za niesamowity klimat i takie 'dostojeństwo' wampirów... coś pięknego...

wielki film, faktycznie...
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline greah

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 08, 2005, 05:34:17 pm »
Cytat: "śmigło"
Cytuj
Dla mnie nr 1 to Underworld, za niesamowity klimat i takie 'dostojeństwo' wampirów... coś pięknego...

wielki film, faktycznie...
a jaka głębia! Blade Trynity czy Van Helsing choć równie głębokie, piękne i dające do myślenia nie mają szans w starciu z tym arcydziełem.
tutaj wampiry są tru - biją się, wysysają krew a nie to co w jakichś tam Wywiadach z wampirem czy co gorsza jakichś kaszaniastych Nosferatu, gdzie nie ma wogóle efektów a gość nie skacze po ścianach tylko biega i robi głupie miny - zero akcji!!!

Offline Clayman_

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 08, 2005, 06:21:03 pm »
no akurat blade jest o wiele lepszyod wywiadu z wampirem,van helsing pewnie tez,chociaz nie widzialem,ale nie uwierze ze moglby byc gorszy
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline greah

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 08, 2005, 07:30:32 pm »
też nie przepadam za wampirami jak te od Anny Rice jednakże od Blade Trinity i Van Helsinga niemalże wszystko jest lepsze

Offline Aver

Wampiry w kinie
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 08, 2005, 07:42:41 pm »
Ja chciałbym obejrzeć taką bardzo stary film z wampirem (Bodajże chodziło o Nosferatu) czarno biały ,chyba jeszcze bez dzwięku. Wiem tyle że posądzono film o plagiat i kazano palić wszystkie kopie jednak ocalało tą masakre parę kopii. Tylko teraz nie wiem gdzie go dorwać. Może ktoś zna tytuł i gdzie można go zdobyć?

Pozdrawiam Aver
 good general does not lead an army to destruction just because he knows it will follow.

The Tactica Imperium

 

anything