trawa

Autor Wątek: WFB Empire 1,5k na Team Spirit  (Przeczytany 3850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MariuszGGG

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« dnia: Luty 02, 2005, 03:27:17 pm »
Captain (gen.) [121 pkt]
+ warhorse + barding + great weapon + FPA
+ Holy Relict

Mage 2 lv [145]
+ dispel scroll
+ dispel scroll

Mage 2 lv [145]
+ dispel scroll
+ dispel scroll

7x Knightly Orderof the Inner Circle [222 pkt]
+ FCG

20 Swordsmen [215 pkt]
+ FCG
+ det.: 10x free companiers

10 Swordsmen [70 pkt]

10 Handgunners [80 pkt]

10 Handgunners [80 pkt]

5 Pistolers [95 pkt]

2x Great Cannon [200 pkt]

Hellblaster [125]

Taki przyjemny dla oka defens...  :D
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

JJ

  • Gość
WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2005, 03:30:49 pm »
Obrzydliwy powergaming.... :lol:  :lol:  :lol:

Offline pingus

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2005, 03:49:07 pm »
Po co 4 scrolle?
Poza tym brakuje mortarka i BSB.
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline QUASSIMODO

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 02, 2005, 05:39:12 pm »
ehhh magiczne imperium??osobiscie uwazam ze bez bsb nie ma sie co do HtH pchac
i po co wogole ta jazda??lepiej spiesic i masz jeszcz ejeden ladny oddzialek piechoty ktory sprawi sie lepiej...
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline MariuszGGG

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2005, 10:07:08 am »
Pingus: racja, mój błąd. Są 3 scorlle oraz pierścionek z BS. Nie używam bsb. Po prostu. Mortarki lubie, ale juz w pkt sie nie mieści. Gdyby było 1575, to też bym nie włożył, bo wolałbym scoutów. :P

QUASSIMODO: To nie jest magiczne imperium. Po prostu, albo wystawiasz 2 magów i cpt., albo 2 cpt i maga. Jesli jest trzech magów wtedy rozpiska jest magiczna.
Jazda jest potrzebna, poniewaz armia na samej piechocie jest mało moblina i nie poradzi sobie np. z WE czy z bestiami. Klocek kawalerii zawsze ma te swoje 14 cali szarzy i skirmiszerzy juz sobie nie hasaja. Po drugie to całkiem, całkiem siła uderzeniowa, która mądrze wykorzystana, potrafi b. mocno zamieszac.
No i po trzeci staram się grac zrownowazonymi rozpiskami, a sama piechota jest przegieta  ;)
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline pingus

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2005, 10:11:32 am »
A czemu Ulryka nie bierzesz? Kryzys wiary? :D
Nie rozumiem jeszcze ward na 4+ dla capitana i braku pegaza dla niego.'
Nie lepiej z czymś ofensywnym na pegazie? Wtedy skirmisheszy sobie nie
pohasają chyba że driady. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline MariuszGGG

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2005, 01:34:11 pm »
Ulryk mi sie troche znudził. Z reszta czekam na 40 modeli piechoty, zeby móc wystawic Ulryka na Wlk. Inkwizycji.

A co do cpt., to warda na 4+ sie jeszcze sie nie przydal, a gram sporo ta kombinacja. Moze tym razem sie zwroci. No bo kiedys musi  :D .
No i eatbaty wchodza jakos ciezej  ;)

Pegaza nie chce brac. Ile mozna na litość boska. Przez ponad pol roku gralem kombinacja elector na gryfie, cpt. na pegazie i 2 magów. Fujjjjjj. Chyba wrócę do Grand mastera  :D
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

Offline pingus

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2005, 01:36:05 pm »
To daj go w piechocie.. ile można na koniu?
Ulryk znudził! Oj, oj uważaj bo on wszystko słyszy i wywrze pomstę na niewiernych! :D
Ja bym mu jednak dał jakiś mieczyk.. a nie tak pasywnie z wardem!
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline MariuszGGG

WFB Empire 1,5k na Team Spirit
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 04, 2005, 02:46:14 pm »
Na ponizej 2k nie opłaca się wystawiać herosa-klepacza na piechote. Dlaczego? Bo prócz klimatu ma to zero zalet. Dopiero na 2k i wiecej mozesz pobawic sie w rozne piechotne kombinacje. Przyczyna jest chocby potrzeba włożenia greatswrodów.

Szykuje sie do gry ulrykiem na Wlk. Inkwizycji i w parze z drugim graczem bedziemy mieli prawie 400 modeli twardej ludzkiej i krasnoludfzkiej piechoty oraz 15-17 kostek dispella. Szykowanie oznacza malowanie, wiec mi sie juz na ulryka nie chce patrzec, bo robie to prawie co dzien, a co dopiero jeszcze grac. Do czasu oczywiscie  :evil:  :badgrin:

Heros taki ma byc. nie chce mi sie wystawiac czegos bardziej klasycznego. A to fajne kombinacja i w miare skuteczna.

No i powtorze: to jest defens...
na jest czernią i bielą
Ona jest miłością i nadzieją
Ona jest ostatnią bogów wybranką
Moją kochanką...

a kwadrat + b kwadrat = sex

 

anything