trawa

Autor Wątek: Komiks wampiryczny  (Przeczytany 6342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Komiks wampiryczny
« dnia: Styczeń 20, 2003, 09:17:13 am »
Na stronie Esensji znalazlem zapowiedzi EGMONTu na luty i jest tam  komiks ktory troche mnie zaskoczyl!!Nigdzie  wczesniej w zapowiedziach na innych stronach(np. EGMONT(!!!),WRAK) go nie widzialem.

Esensja  wrote:

Vampirella
tom 1
NOWHERESVILLE
Scenariusz: Mark Millar i John Smith
Rysunki: Mike Mayhew
Horror. Piękna, niebezpieczna, skąpo ubrana – oto Vampirella. Jest wampirem, ale nigdy nie morduje niewinnych. Wręcz przeciwnie, podróżuje po świecie i ratuje ludzi przed wampirami i innymi potworami Pierwszy tom zawiera dwie historie. W pierwszej Vampirella trafia do miasta opanowanego przez wampiry. W drugiej okazuje się, że są stwory jeszcze gorsze niż jej krewni-krwiopijcy...

I co wy na to???Scenariusz z grubsza moze nie zapowiada sie rewelacyjnie ale  chetnie zobacze co to takiego.Spotkal sie juz ktos  wczesniej z tym komiksem????
A propo wampirow  - co powiecie na serie KSIAZE NOCY????
I waszym zdaniem najlepszy komiks wampiryczny to...
ex, Drugs & CS!

Offline Clayman_

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2003, 10:33:07 am »
...kaznodzieja:))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline mykupyku

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2003, 11:36:19 am »
opyright by mykupyku

Offline Voytek

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2003, 12:45:03 pm »
Mykupyku dziweki  za adres www. - zapowiada sie calkiem sympatyczny komiks.Czekam z niecierpliwoscia ale mam  pewne  obawy  bo czy esensja moze wiedziec lepiej od egmontu co wydadza w lutym?Moze to taka dziennikarska kaszka :lol:

Nikt na tym  forum nie czytal seri KSIAZE NOCY???Ja widzialem w ksiegarni  jakies numery i zastanawiam sie czy warto kupic ( 5  czesci  stanowi  calosc podobno)
WARTO?
ex, Drugs & CS!

Offline Rzezbiarz.wg

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2003, 12:49:19 pm »
Moim zdaniem nie warto. Bardzo schematyczne i raczej dla mlodszego czytelnika.
A rysunki co najwyzej poprawne.

Offline Clayman_

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2003, 01:44:38 pm »
moim zdaniem rowniez nie warto,czytalem tylko 3 pierwsze tomy ale to bylo jeszcze wtedy gdy moglem kupowac wszystko co bylo na rynku,a wiec bardzo to schematyczne,rysunki sie chyba potem poprawily ale nie wiem czy to wystarczy,
niezly wampiryczny komiks to drapiezcy,no ale ja w sumie nie lubie wampirow,i dlatego im wampir mniej wampiryczny tym lepiej,dlatego moj glos oddaje na preachera
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline An-Nah

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2003, 03:09:59 pm »
Me lubi wampiry ;) W tym temacie zedecydowanie polecam Drapieżców - genialny komiks, no i nazwisko rysownika mówi samoza siebie...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Kurczaczek

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2003, 03:30:42 pm »
Czytalem 3 pierwsze tomy, ktore tworza zamknieta historie, ale uwazam, ze szkoda kasy na to- w Polsce nie ukazal sie jak dotad zaden dobry komiks o wampirach- Kaznodzieja sie nie liczy- jest b. dobry, ale to nie jest komiks o wampirach (aczkolwiek Cassidy jest super).
Jesli juz mialbym zachecac do czegos to najszybciej do Drapiezcow- za rysunki, ale to tez nie to.
Vampirella: cos tam kiedys czytalem i zdecydowanie odradzam- bardzo slaba kreska i jeszcze gorsza fabula- komiks dla ubozszych duchem.

Ja naprawde uwielbiam wampiry, ale takie jak w ksiazkach A. Rice i Maskaradzie RPG... a w Polsce nie ma czegos takiego... moze kiedys doczekamy sie historyjek na licencji White Wolfa...
...

Offline yaro444

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2003, 03:44:04 pm »
Vampirella to klasyka komiksu ametykańskiego - pisali do niej scenariusze tachy spece od scenariuszów jak np. Joeph Loeb (Superman, Batman.......) - nic tylko palce lizać i czekać  :D
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Anonymous

  • Gość
Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 20, 2003, 03:49:11 pm »
radze trzymac sie od nowej vampirelli na 5 metrow (niektorzy i tak nie posluchaja), rysunek dla nastoletniego onanisty, fabula... akurat nowheresville nie znam, ale mam w domu inne wyczyny tej spolki autorskiej i BIEDA

yaro, mowisz o klasycznej old-sk00lowej vampirelli - nie mylic z nowa wersja, ktora jest fajna inaczej

Offline KoM@R

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 20, 2003, 06:18:37 pm »
Jako ,że komary mają wiele wspólnego z wampirami (wspólne nawyki żywieniowe) wiem sporo o postaci wampireli....mam nawet jej małą 15 cm figurke -jestem z niej dumny  :twisted: ,ogólnie uważam jednak V za historię dla dzieci /chociaż ubiór V. mówi cos zupełnie innego :P
A NOWHERESVILLE troche czytałem i moge powiedzieć jedno POŻĄDNA POZYCJA nic poza tym ....
mmmm....

Anonymous

  • Gość
Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 20, 2003, 06:24:55 pm »
"POŻĄDNA" to odpowiednie slowo  :wink:

Offline wilk

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 20, 2003, 10:00:18 pm »
Cytat: "An-Nah"
Me lubi wampiry ;) W tym temacie zedecydowanie polecam Drapieżców - genialny komiks, no i nazwisko rysownika mówi samoza siebie...

W zasadzie to nie mam nic do dodania od siebie :) Rowniez polecam Drapiezcow z tych samych przyczyn :)

Anonymous

  • Gość
Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 21, 2003, 07:51:04 pm »
wlasnie wyszedl marcowy Heavy Metal - jest tam "Requiem" Millsa i Ledroita, ktory kiedys podawalem jako propozycje do wydania na polskim rynku, po nim zaden komiks o Nosferatu juz nie wyda sie wam dobry

Offline grifter

Komiks wampiryczny
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 21, 2003, 08:09:01 pm »
A mi się całkiem podoba ta Vampirella :D No, ale poczekam na cały album, żeby się przkonać, że oprócz ponętnej wampirzycy tytuł ten oferuje coś jeszcze...
hcieliśmy jak najlepiej, a wyszło jak zawsze :)

 

anything