Autor Wątek: Warzone- Rozmowy na temat systemu  (Przeczytany 13476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingquest

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« dnia: Luty 23, 2005, 06:19:50 pm »
Dajecie szansę WarZonowi na odrodzenie. Myślę że jest to bardzo ciekawy lekko przekombinowany ale fajny system bitewny który ma spory potencjał. Szkoda tylko że nie ma zbyt wielu graczy. Teraz ruszyła 3 edycja mam nadzieję  że będzie lepiej i że WarZone wrói do czołówki. A co wy sądzicie o tym trochę zapomnianym już systemie????????

Offline Sosna

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2005, 06:36:46 pm »
Stary zamiast sądzić łap figurki i do boju. Warzone zyje i ma sie znakomicie 8) .

Zerknij na forum gry: www.wargamer.pl/forum

Najbliższe turnieje:

Gliwice 26 lutego sklep Nostromo
Warszawa 12 marca Klub Gier Strategicznych przy Domu Wojska Polskiego

Najbliższe prezentacje:

Wrocław 5 marca konwnet Coolkon
Warszawa 7 marca pub Pardox

więcej dowiesz sie na forum gry :)
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Last Viking

  • Gość
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2005, 08:20:15 am »
W "Warzona" nie grałem już od dobrych 6 lat. W 1998 wyparł go (przynajmniej w Trójmieście) system tej samej firmy "Chronopia". Mechanika gry podobna, z tymże bardziej rozwinięta walka wręcz (przecież to system fantasy).
W "Warzonie" podobał mi się klimat, świat w którym działa się akcja, korporacje. Przed Warzonem grałem w karciankę  Doomtrooper, więc może z tego się wziął sentyment do Warzona.
Po wyjściu II edycji jakby coś drgnęło na arenie gier ale nie na długo.

Myślę, że system się nie odrodzi, przynajmniej nie w tej skali, jak na początku. Mnie osobiście znudziło rzucanie kością k20. obecnie wolę systemy GW, gdzie można sobie porzucać całą masą kostek. :D

A najlepiej w Full Trashu, gdzie oddając salwę czołową z mojego superdrednota rzucam 36k :!:

Ps. Cały czas posiadam armię Bauhausu z I edycji na około 1500 ptk. wiec może kiedyś... ;)

Offline Sosna

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2005, 11:25:53 am »
Chronopia także wróciła.

Jak Ci sie znudzi rzucanie masą kostek a bedzisz miał znów ochotę pograć w coś co wymaga niezłego glówkowania to odkurz swoich wojaków i wróć na lono jedynego słusznego systemu :D
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Last Viking

  • Gość
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2005, 11:50:09 am »
Cytat: "Sosna"
Chronopia także wróciła.

Jak Ci sie znudzi rzucanie masą kostek a bedzisz miał znów ochotę pograć w coś co wymaga niezłego glówkowania to odkurz swoich wojaków i wróć na lono jedynego słusznego systemu :D


Ok. Bedę pamiętał.  :D
Kiedyś powrócą husarzy, błyskawice, etoiles mortal, wenusjańscy zwiadowcy i co ja tam jeszcze mam... :?: Nie czołgu bojowego Grizzli nie miałem. Aha Dragoni - to były fajne figurki.

Offline kingquest

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2005, 07:45:01 am »
Nie wie ktoś czy jest w planach jakiś turniej WarZone`a??????//

Offline Sosna

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2005, 11:12:11 am »
Jasne. Turnieje odbywaja się średnio 2-3 razy w miesiącu wóznych miastach: Bielsko, Gliwice, Kraków i Warszawa

Najbliższy odbędzie się 9 kwietnia w Krakowie. Więcej szczegółów na stronie forum Wargamera:

http://www.wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=2305
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline Maru1

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 25, 2005, 12:17:42 am »
Ech, co jest to mnie ma zależeć czy organizatorom.....

Ale co tam
- obwieszczenie parafialne!!!

Konkurs na malowanie warzone (jasne pełne)

http://wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=1973&start=0

- chcesz, aby się odrodziło (albo, jak kto woli kroczyło w chwale??)
- weź udział w konkursie - to promuje system - a zawsze można cos wygrać
(albo przynajmniej pokazać swój kunszt malarski - nie sztuka pomalować super figureczke od GW czy rackhama - sztuka pomalować cos, co nie jest samo w sobie super tak by było super)

- podejmijcie wyzwanie!!
- nie pozwólcie by inni wygrali za was!!

acha do końca kwietnia

- biernośc zostanie nagrodzona wzmozoną uwaga inkwizytorium w celu wykrycia mozliwych koniugacji z siłami wrogimi !! - obywatelu strzerz się,  inkwizytorium czuwa (nad twoim bezpieczęstwem ... )
rup Bellamy'ego szczerniały i suchy
Wisi pod Kingston, aż brzęczą łuńcuchy

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 25, 2005, 11:44:59 am »
A ja w specjalnym pudełku mam oddział wojowników Mishimy z Siewcą Śmierci i całą bandę Wilków z Shean'em Gallagherem, Łowcami Głów i Wilczycami. Grałem kiedyś z kolegą na uproszczonych zasadach. Wilki zmiotły Mishimę  :badgrin: . Ale w końcu, kiedy WarZone padł a ludzie wzięli się za Chronopię porzuciłem hobby. I Wilczyce chyba będę musiał pchnąć na Allegro - Komandosi Wilków za bardzo cieszą oko żeby się ich tak zaraz pozbywać  ;) .

Offline Sosna

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 05, 2005, 02:25:31 pm »
A nie lepiej odkurzyć figsy i grac zamiast sprzedawac za bezcen na allegro? Duzo ludzi gra w warzone i grono to stale się rozrasta. Sam zerknij:

http://www.wargamer.pl/forum/
ww.wargamer.pl

Sprzedaż i dystrybucja gier bitewnych i planszowych

Offline kingquest

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:17:10 am »
No rozrasta się i wogóle fajny jest warzone. Przynajmniej znasz tych co grają. W radomiu jest chyba obecnie 5 osób co grają i ich znasz a w Warhamera są setki i ich pewnie nigdy nie poznam. Pozatym Warzone jest bardzo ciekawym systemem.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 08, 2005, 08:39:29 pm »
Cytat: "Sosna"
A nie lepiej odkurzyć figsy i grac zamiast sprzedawac za bezcen na allegro? Duzo ludzi gra w warzone i grono to stale się rozrasta.

Obecnie zmobilizowałem znajomego i gramy w Mordheim. A klimat WZ już mi nie odpowiada tak jak kiedyś, więc... Ale jak już wspomniałem, komandosów wilków się nie pozbywam, toteż w przyszłości kto wie  ;) .

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2005, 03:49:32 pm »
Powracam z tematem.
Czy zasady do obecnej edycji Warzone'a są do zassania gdzieś na necie (stronie producenta itp.), czy znowu trzeba kupować rulebooki?

Offline Piekarz

Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2005, 06:27:13 pm »
W zasadzie musisz kupić angielski rulebook. Są w nim również statystyki wszystkich armii oraz wzorniki. Ale:
- Tworzone jest polskie tłumaczenie zasad (na razie beta, ale jest dobre) Dostępne w sekcji download na stronie:
http://warzone-chronopia.wargamer.pl/?init=1
Link bezpośredni:
http://warzone-chronopia.wargamer.pl/downloads/uwz_pl.pdf

- Statystyki armii dostępne są w plikach AB. Robili je jednak gracze więc zdarzają się błędy.
http://wargamer.pl/forum/viewtopic.php?t=1454&start=0
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Warzone- Rozmowy na temat systemu
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2005, 12:39:24 am »
Dzięki za info  ;) .

 

anything