trawa

Autor Wątek: \_Wysyp_Żywych_Trupów_/  (Przeczytany 2653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« dnia: Marzec 07, 2005, 10:47:39 pm »
Jeszcze nie widziałem, ale na pewno ktoś z Was już widział...
Warto kupić płytę DVD, czy raczej wypożyczyć tylko ???

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2005, 10:56:58 am »
Byłem w kinie na WŻT :D Film przezabawny, trupy rzeczywiście się wysypywały z ekranu. Akcja osadzona w typowo brytyjskich realiach, wszystko dobrze z wyjątkiem elementów romantycznych. Troche raziło wyznawanie miłości, gdy żywe trupy szturmują drzwi... Ale poza tym całkiem niezły film.

Radziłbym najpierw wypożyczyć film i samemu go ocenić, niż wydać dużo kasy i się rozczarować. (pewnie już za późno na radę, po 6 dniach?)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Zophael

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2005, 11:37:50 pm »
A ja nie polecam zakupu tego filmu. Jasne, jest zabawny i ma ten specyficzny humor ale nie postawilbym go w mojej dvd-otece. Rezyser chyba nie do konca wiedzial czy chce zrobic komedie czy horror a moze dramat? W pewnym moemncie czekalem jedynie juz na koniec...
Polecam obejzec dla paru smiesznych scen ale mysle ze pieniadze lepiej zainwestowac w co innego...

Offline hajoo

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2005, 05:40:46 pm »
Najpierw obejrzyj, potem zdecyduj czy kupować. Film generalnie jest trochę niespójny. Pierwsza połowa filmu to prawdziwie brytyjski czrny humor. Groteska aż wylewa sie z ekranu. W drugiej części, nie wiedzieć czemu film rozpoczyna dryfowanie w kierunku "serio-serio", bohaterowie zaczynają ginąć, klimat robi się duszny, a wszystko zmierza do strasznego finału. Dopiero na końcu realizatorzy ponownie puszczają do nas oko, a my uspokojeni i zrelaksowani sami nie wiemy co o tym wszystkim sądzić.
Mimo wszystko film jest fajny.

BH
Życie jest jak pudełko czekoladek..."

Offline darksphere

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2005, 07:54:03 pm »
Dzięki za rady, prawdopodobnie wypożyczę - dzięki za przestrogi :)

Offline Noleen

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2005, 03:05:28 pm »
oglądałam u znajomych, w towarzystwie 5 nienormalnych ludzi  ;)  , film był genialny tylko dzieki nim. szczegolnie w czasie gdy glowny bohater biegl z baysbollem i lutował każdego trupa na swojej drodze.. myslałam wtedy ze umre  ;)

Offline Kormak

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2005, 09:37:21 am »
Jak masz kasę i innych zakupów poważnych nie, to kupuj. bardzo fajny film, świetne poczucie humoru.

Offline papiesz

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 01, 2005, 11:58:00 pm »
Mnie w zasadzie rozbawiły tylko dwa momenty - zombie ojczyma wyłączające radio w samochodzie i zombie na wózku inwalidzkim. Co do reszty to bez emocji. Ni w pic, ni w cyc.
nothing positive only negative

Offline Błendny Komboj

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2005, 09:23:04 am »
Ja kupiłem i nie żałuję. Cały film to bardzo udana hybryda gatunkowa, czyli komedia romantyczna + film akcji + gore, a do tego sporo cytatów z klasyki (restauracja "Fulci", teksty typu "We're comming for you, Barbara", muzyka z "Dawn of Dead"). Bardzo śmieszny  film.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline zombie_dragon

\_Wysyp_Żywych_Trupów_/
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 06, 2005, 08:35:37 pm »
może niekoniecznie do kupienia, ale koniecznie do zobaczenia - jeśli ktoś lubi taki (IMHO rewelacyjny) typ humoru
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D