trawa

Autor Wątek: (WI) Pogaduszki na temat Demonów  (Przeczytany 7769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« dnia: Marzec 07, 2005, 08:59:24 am »
Cytat: "Kensiorek"
Armia demonow jest slaba i tyle duzo osob sie dziwi dlaczego ktos chce nia grac mi podoba mi sie jej klimat ale jak ktos chce pociac jeden z niewielu + jakie ta armia jeszcze posiada to ja wymiekam


Demonic Legion to chore przegięcie, a nie słaba armia - czysty Khorn i Slaanesh są średnie, czysty Nurgle jest mocny, a czysty Tzeenech bardzo mocny. Natomiast miks tych marków to po prostu maskara! Zobaczycie w następnej lidze..dam sobie ręke uciąć, że będzie kilka armii Demonicznych w czołówce:>.
Wiem, bo mnie ręce bolą od konwertowania:)
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2005, 09:01:44 am »
Cytat: "Maciek Paraszczak"
Cytat: "Kensiorek"
Armia demonow jest slaba i tyle duzo osob sie dziwi dlaczego ktos chce nia grac mi podoba mi sie jej klimat ale jak ktos chce pociac jeden z niewielu + jakie ta armia jeszcze posiada to ja wymiekam


Demonic Legion to chore przegięcie, a nie słaba armia - czysty Khorn i Slaanesh są średnie, czysty Nurgle jest mocny, a czysty Tzeenech bardzo mocny. Natomiast miks tych marków to po prostu maskara! Zobaczycie w następnej lidze..dam sobie ręke uciąć, że będzie kilka armii Demonicznych w czołówce:>.
Wiem, bo mnie ręce bolą od konwertowania:)
spotkasz steamtanka smoka albo armie na 3 kawaleriach to ci przejdzie
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2005, 09:11:17 am »
Jakby mi ktoś pożyczył, to chętnie bym tym zagrał (w zamian oferuje VC lub Dwarfy)
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2005, 09:17:01 am »
Cytat: "Maciek Paraszczak"
Jakby mi ktoś pożyczył, to chętnie bym tym zagrał (w zamian oferuje VC lub Dwarfy)
tylko powiedz na jaki turniej i co ci potrzeba :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2005, 09:21:56 am »
Cytat: "Kensiorek"
spotkasz steamtanka smoka albo armie na 3 kawaleriach to ci przejdzie


Steamtank i 4 działa to chyba jedyny poważny problem dla tej armii.

A Reszta....

3 kawalerie?.....myślisz, że ile kawalerii jest w stanie stawić czoła Plagueridersom (nawet szarżując), i ile wytrzyma szarże Deamon Princa bijącego bez save?

Opowiedz mi o kawalerii, która przebije się przez 12 Plaguebearerów z GC, jeśli z tyłu czeka Icon Bearer.

Pomyśl, ile armii jest wstanie złapać latającego Tzeencha na Changebringerach, Screamerach i Furiach?

Możliwości jest naprawdę wiele, tylko trzeba trochę pokombinować:)
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2005, 09:28:33 am »
Cytat: "Kensiorek"
tylko powiedz na jaki turniej i co ci potrzeba :)


Jak będe miał swoją armię, to będe grał tylko Nurglem (albo i nie, zobaczymy:). Ale na WI wziąłbym nieco przegiętego miksa (żeby przykorości nie robić powergamerowi z którym będe grac w parze - Leohowi:)

Daemon Prince
Herald na Daemon Steed
12 Horros (champion)
12 Plaguebearers (CG)
3 Nurglings
5 Screamers
3 Plagueriders
3 Changebringers
15 Furii
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2005, 09:46:05 am »
Cytat: "Maciek Paraszczak"
Cytat: "Kensiorek"
spotkasz steamtanka smoka albo armie na 3 kawaleriach to ci przejdzie


Steamtank i 4 działa to chyba jedyny poważny problem dla tej armii.

A Reszta....

3 kawalerie?.....myślisz, że ile kawalerii jest w stanie stawić czoła Plagueridersom (nawet szarżując), i ile wytrzyma szarże Deamon Princa bijącego bez save?

Opowiedz mi o kawalerii, która przebije się przez 12 Plaguebearerów z GC, jeśli z tyłu czeka Icon Bearer.

Pomyśl, ile armii jest wstanie złapać latającego Tzeencha na Changebringerach, Screamerach i Furiach?

Możliwości jest naprawdę wiele, tylko trzeba trochę pokombinować:)

to maly offtop i pewnie i tak zaraz wykasuja :P wiec moze Moderator zalozy nowy temat Porady  Macka Paraszczaka do demonow.
Prince ma 5 atakow i przegrywa o -3 na dziendobry z mala kawaleria o wiecej z duza. Wiec wystarczy ze 1 nie trafi i 1 zrani ( trafia na 3+ i rani na 2+/3+ i juz kicha oczywiscie przy zalozeniu ze nie ma tam bohaterow. Jedyne wsparcie jakie moze dostac to kilka atakow z sila 4 ktore pozwola przeciwnikowi nabic spory CS. Pamietaj ze aby zaszarzowac musi sie pokazac a wtedy 2-3 dziala i po demonie.

Przez 12 Plaguebearerów to sie wszystko przebije zwykla kawaleria trafia na +5 rani na 3+ i ma sav na 2+ demony od CS sie rozpadaja oczywiscie pod warunkiem ze nie wyrzuca 11-12 na niestabilnasc. Co do armi Tz latajacej :) oczywiscie zeby wziasc furie musisz miec bohatera undivided wiec juz to nie jest czysty Tz to raz:) Druga sprawa mozna ich zlapac :) Charbringery 70pk i 15 cali ruchy popychaczka i dowidzenia. Na 2k czysty Tz musi miec 2 oddzialy horrow 200 pk kazdy ktore schodza od byle czego na PGA wykosily ich 3 szczurki. Przy sprzyjacajcych wiatrach masz maxymalnie 2Dskrole w armi  wiec komety musisz dispelowac z kosci a pamietaj ze masz 1 maga mniej niz przeciwnik ( general zasze zajmuje 2 sloty) te extra 2 dd od chempionow troche pomagaja ale jak widac tu chca je obciac.
 Atami Tz fakt szybka ale bardzo wrazliwa na ostrzal tylko ward na 5+ nie mowie tu o artyleri ale oddzial handgunerow , WE czy skinki poprostu cie masakruja .


co do twojej rozpiski masz 3-5 kosci i 0-1 Dskroli  dalej nie ma czym zajac sie smokiem . Prince musi byc undividen wiec nie bedzie przerzutek z magi Tz. SPotykasz 3 szamanow skinkowych czy 3 elektrykow i koniec twojej armi :( 3 dziala i hellblaster tez zalatwia sprawe tym bardzie ze tylko od skrimerkow prince bedzie mial na krutko proximity
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline malal

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2005, 10:21:47 am »
Tak sie sklada ze gralem na PGA z armia tzeencha majac wylosowane 3 popychaczki i ksiazke i wierz mi nie bylo latwo tego tak dorwac a jak juz dorwalem to dzieki ICON BEAREROWI ginal od CR gora jeden model jak nie wogole!!Gralem co prawda piesza armia VC ale nie zmienia to faktu ze dorwac taka armie jak ktos nie chce jest bardzo ale to bardzo trudno :!: Byc moze brakuje mi umiejetnosci grania VC ze nie wygralem masakra z Boginsem majac 3 popychaczki!!
unelord ma tylko 9 ld poniewaz jest........
.....plochliwy :D

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2005, 10:39:21 am »
tez gralem z boginesm i Charbringer zostal 1:P  gdyby nie fartorwne rzuty jego generala ( na 4 ataki wszystko trafilo i wszystko zranilo a mi 4 ward savy na 5+ nie wyszyly na rydwanie bylo by pieknie:) a tak tylko 9-11 ) POmijajc fakt ze w bitwie wczesniej kawaleri imperialnej zabralko pol cala zeby doszla szarza:P. Przeciwko 2 kawalria z 15 cali naprawde trudno im sie ucieka . O 2 smokach ktore widzialem na 2 k niewspomne:) ty masz magie na magic misselkach d6 z sila d6 a przecienik magie na hevenie albo 2d6 z sila 5 jak elektryk i sptzrlanie na dystans wiekszy niz 8 cali . Te kawalerei wystarczy ze stoja a nic nie podleci
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Marios

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 07, 2005, 03:00:07 pm »
Czy ja gadam do ściany??
Mówiłem, żeby nie gadać w tym temacie o głupotach.
Proszę Moderatorów o wymierzenie sprawiedliwości!!!!!!!!
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline thurion

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 07, 2005, 03:05:22 pm »
mysle ze jak ktos dopisze do nazwy 2giego tematu
 WIELKA INKWIZYCJA - POGADUCHY, to wtedy bedzie bardziej zrozumialy ten podzial...na pytania i gledzenie  ;)
Pozdro

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 08, 2005, 08:59:08 am »
No proszę, nie wiedziałem nawet, ze mimochodem temat się założył. Umrze śmiercią naturalną. Chyba, ze ktoś mi pożyczy te Demony:>
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2005, 09:54:06 am »
Cytat: "Maciek Paraszczak"
No proszę, nie wiedziałem nawet, ze mimochodem temat się założył. Umrze śmiercią naturalną. Chyba, ze ktoś mi pożyczy te Demony:>
na WI chcesz demony??:) czys ty zglupial ?:) swoja droga z nik chce je w sojuszu wystawic? :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Maciek Paraszczak

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 08, 2005, 10:42:56 am »
Serio, chciałbym Demony na WI. Pożyczysz? To co napisałem parę linijek wyżej
espiciens post te, hominem memento te; cave, ne cadas

Offline Kensiorek

(WI) Pogaduszki na temat Demonów
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 08, 2005, 10:45:27 am »
Cytat: "Maciek Paraszczak"
Serio, chciałbym Demony na WI. Pożyczysz? To co napisałem parę linijek wyżej
Plaguebearers mam niepomalowanych a raidersow pewnie bym zdolal zrobic do WI z tym ze ja na ta impreze sie nie wybieram wiec trzeba by przekonac pana crusaidera zeby przewiozl i pilnowal na miejscu figurek :)
a sprawą powina zajać sie LS ;)