Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Co ostatnio oglądaliście?

<< < (73/74) > >>

SawiK:
Lubuje w horrorach odkąd pamietam(cos ala1991/2) w,,Starym kinie,, pościli Nosferatu Symfonia grozy, a na tvp2 leciał  cykl filmów z Vincentem Price. Wiec troche latek juz to trwa ,a nie powiem ze nie boje sie później bo właśnie wiele razy oglądanie odbijało sie na strachu przed...ciemnoscią, piwnicą, strychem...itp. Od jakiegoś czasu niestety za wiele nie oglądamy gdyż maly 2latek nie powinien widziec co rodzice ogladaja,a horrory należy ogladac w ciszy i skupieniu ;p Tylko serialowo: The Walking Dead, Ash vs Evil Dead  i czekam na Obecność 2 ;]

myciu:
Ostatnio oglądałem Widmo. Wiem że film stary ale od jakiegoś czasu zaczynam ogladać horrory

Megamocny:
Jak dla mnie nic nie zastąpi Silent Hilla. Według wielu osób film ten może nie należy do najstraszniejszych, ale pod względem klimatu bije na głowę wszystkie filmy. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji oglądać, to szczerze polecam. Dodatkową ciekawostką jest, że miasteczko Silent Hill, pod którym w filmie panuje podziemny pożar kopalni, oparte jest na rzeczywistym miasteczku (dziś prawie kompletnie opuszczonym) Centralia w USA, w którym od 50 lat panuje podziemny pożar pokładów węgla. Zachęcam do zapoznania się bliżej z tym tematem. ;)

Orff:
Ostatnio odpaliłem Lighthouse i szczerze mówiąc nie był on jakis straszny, a właściwie wcale, ale nadrabiał formatem i mrocznym klimatem. Montaż, muzyka i bohaterzy na dobrym poziomie, gorzej już dla mnie ze scenariuszem, natomiast był po prostu okej, 6/10.

krainafilmow:
Aktualnie przerwa, czekam na nowy film M3GAN Według mnie to będzie mały hit który przyciąga uwagę już teraz :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej