Autor Wątek: Lao Che  (Przeczytany 25553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline login

Lao Che
« dnia: Marzec 18, 2005, 11:05:04 pm »
Ostatnio ukazała się płyta pt. "Powstanie Warszwskie".
Jeden z lepszych polskojęzycznych albumów, jakie kiedykolwiek miałem przyjemność przesłuchać.
Co Wy na to?
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline hopatika

Lao Che
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2005, 07:26:55 am »
juz jest? musze zakupic. Gusła sa doskonale, swietny klimat.

Offline SirKris

Lao Che
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2005, 04:02:34 pm »
Dziś, sobie ją z ciekawości zakupiłem. I jest naprawde rewelacyjna. Troche ciężko było ją dostać, ale warto. Naprawdę jest wyjątkowa. Zróżnicowana muzycznie, ale nie schodzić poniżej dość wysokiego poziomu. Czasem są wyczuwalne metalowe korzenie wykonawców :D  Oby więcej takiej muzyki na polskim rynku... A nie wie ktoś czy można jeszcze gdzieś nabyć gusła? Jeżeli choć w części dorównują powstaniu, to byłbym chętnym.
ach year, the Rainforest is rensponsible for over three thousand deaths from accidents, attacks or illnesses. There are over seven hundred things in the Rainforest that cause cancer. Join the fight now and help stop the Rainforest before it's to late.

Offline hopatika

Lao Che
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2005, 04:06:36 pm »
płyta doskonała, na pewno najlepsza polska produkcja w tym roku (do tej pory), a pewnie i jeszcze długo.

Offline Jonak

Lao Che
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 02, 2005, 08:27:47 pm »
Pierwszy raz przeczytałem o płycie ("Powstanie Warszawskie") w Polityce... zaintrygowała mnie i z ciekawosci kupiłem.

Nie zawiodełm się...płyta wspaniała, jedna z najleszych jakie miałem okazje słyszec. Goraco polecam!

Pozdrawiam
Jonak
ear the torch across the darkness and hold up a the spear of destiny.
Hail Deggial, sing of Black Sun!

http://www.hobbit.net.pl/ - Nowosądecki klub gier bitewnych! Zapraszamy!

Offline hopatika

Lao Che
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2005, 07:12:59 am »
no i co? reszta woli przytupajki i darcie mordy dla szmatana? Lao Che NAPRAWDĘ warto posłuchać.  :D

Offline papiesz

Lao Che
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2005, 10:35:24 am »
Wszyscy wokół tak się tą płytą podniecali, że w końcu sobie ją sprawiłem. Świetna rzecz, genialny klimat, cytaty m.in. z Izraela i Siekiery, za każdym słuchaniem odkrywam w tej płycie coś nowego. Moc!

TYLKO ŚWINIE SIEDZĄ W KINIE !  ;)
nothing positive only negative

Offline Clayman_

Lao Che
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2005, 11:53:17 am »
slyszalem tylko fragment z gusel,strasznie mnie rozsmieszyl bo akurat trafil sie taki ktory skojarzyl mi sie z jakims folkowym black metalem (\m/)


i na tym sie moja przygoda z lao che zakonczyla
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline papiesz

Lao Che
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 15, 2005, 11:57:54 am »
Też myślałem, że to przereklamowane jest, ale autentycznie się wyprałem. Zresztą Guseł nie słyszałem, nie wiem jak to się ma do PW.
nothing positive only negative

Offline hopatika

Lao Che
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 15, 2005, 07:32:52 pm »
Gusła to zupełnie inny klimat, ale posłuchaj - jest w tym jakaś "ręka" Lao Che. ta kapela definitywnie ma swój styl od pierwszej płyty.

Offline piast

Lao Che
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2005, 08:46:41 pm »
Cytat: "Clayman_"
slyszalem tylko fragment z gusel,strasznie mnie rozsmieszyl bo akurat trafil sie taki ktory skojarzyl mi sie z jakims folkowym black metalem (\m/)


i na tym sie moja przygoda z lao che zakonczyla

Mi również wpadły w ręcę fragmenty "Guseł". Niezbyt dobre to wrażenie na mnie zrobiło, ale zaryzykowałem i sprawiłem sobie "Powstanie" i nie narzekam. Żadnego black metalu - samo dobre granie. Polecam jeśli ktoś jeszcze nie przesłuchał bo płyta naprawdę dobra :D .
andering in a parking lot on a rainy afternoon
Now I am an astronaut
Third man on the moon

Anonymous

  • Gość
Lao Che
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 01, 2005, 10:42:24 pm »
Cytat: "piast"
Żadnego black metalu

Ja tutaj wyraźnie słyszę Burzum i Lux Occultę.

A płyta jest świetna.

Offline Piter

Lao Che
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 06, 2005, 05:11:06 pm »
"W sobotę, 18 czerwca 2005 roku w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się "Noc Muzeów" - nieodpłatnie zwiedzać będzie można stałą ekspozycję Muzeum, jak również Park Wolności.
Muzeum organizuje konkurs poetycki dla młodzieży harcerskiej, który zacznie się o godzinie 18.00, a zakończy o 20.00. O godzinie 21.30 rozpocznie się koncert poetycki, który wykona chór oraz artyści warszawskich scen, potrwa do godziny 22.30. Około godziny 22.45 rozpocznie się koncert zespołu „Lao Che”.

Równolegle, od godziny 18.00 aż do zakończenia „Nocy Muzeów”, w sali im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Muzeum Powstania Warszawskiego odbędzie się, poprzeplatana krótkometrażowymi filmami z epoki, projekcja następujących filmów fabularnych: „Kanał” Andrzeja Wajdy, „Zakazane piosenki” Leonarda Buczkowskiego, „Eroica” Andrzeja Munka oraz „Warszawa” Dariusza Gajewskiego."
www.laoche.art.pl
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Lao Che
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 06, 2005, 06:14:03 pm »
Lao Che... Przesłuchałem "Zrzuty - singiel" i jestem zaintrygowany tym zespołem, co to w ogóle jest za gatunek muzyczny? Jakiś alter-folk? ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline burberry

Lao Che
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 07, 2005, 07:12:31 pm »
Rano ściągnąłem "Zrzuty". Po powrocie ze szkoły zamówiłem płytę.
Bóg Cię kocha

 

anything