trawa

Autor Wątek: Hochland  (Przeczytany 2343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Hochland
« dnia: Marzec 19, 2005, 02:34:17 pm »
... tak sobie dumam ...

Bardzo chętnie zobaczyłbym oficjalną bandę z Hochlandu... broń prochowa w dużej ilości... naprawde zaintrygował mnie ten pomysł... :D

co wy na to? (SP nawet sie nei pytam bo ich szybkosc dzialania jest porazajaca :D)

Offline drachenfeles

Hochland
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2005, 03:53:54 pm »
masz ostland, który ma ciekawą broń palną

Offline Herudaio

Hochland
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2005, 04:04:49 pm »
Ja tej bandy nie widze... przy aktualnych zasadach :/ drogie, zawodne, i niewiele lepsze od kuszy (-1 do AS?) i jeszcze nie może brać Q-Shota.
Ja tego nie widze... ale klimat fajny :)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline nahar

Hochland
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2005, 04:39:04 pm »
Nie jest potrzebna. Na razie to ja bym, zobaczył Ostenmark - podobno był w fanaticu któryms (ale moze cos mi sie pomyliło).

Ja bym za to zaproponował zeby oficjalnie zmienić:

cena long rilfle - na 100 gc
i zasadę hand guna: move and fire; co drugą runde strzał (jak jest) i +1 to hit na krótki zasięg. Wtedy jego cena (35 gc) byłaby adekwatna do mozliwości.
paweł

Offline drachenfeles

Hochland
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2005, 04:41:59 pm »
oficjalnie to niezabardzo możecie coś zmieniac ;)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Hochland
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2005, 12:41:59 am »
Cytuj
Na razie to ja bym, zobaczył Ostenmark - podobno był w fanaticu któryms (ale moze cos mi sie pomyliło).

Hmm, a czym wyróżniają się Ostenmarczycy?

Offline MiSiO

Hochland
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2005, 11:23:46 am »
BAnda z LAndu gdzie stolicą jest Mordhiem aż sama się prosi o bycie oficjalną... ja miałem dokładnie taki sam pomysł jak Nahar na handgun .. taki dwarf WFB handgun... ale to zawsze moze być jako zasada specjalna bandy... ostland nie ma droni prochowej dalekiego zasiegu takiej jak powinieen miec hochland... gdzie inzynierowie? :D

Offline drachenfeles

Hochland
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2005, 11:40:37 am »
Mordheim jest (a raczej był) stolicą Stirlandu, pozatym zaskakujesz mnie MiSiU.
Tak fan oficjalności chce zrobić nieoficjalną bandę... do czego to doszło.

Offline MiSiO

Hochland
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2005, 01:04:03 pm »
Przykro mi Drachu.. poczatek podrecznika... OSTENMARK! Tak sie nazywa land gdzie stolicą jest mordheim...

i nie chce zrobić nieoficjalnej bandy a chetnie bym zobaczyl taka OFICJALNA bande o nazwie Hochland :D

he he

nieoficjalne bandy mnie zupelnie nie interesuja... nie ubie zasad ktore niby sa ale ich nie ma... to jak prawo ktore nie jest uchwalone... nie ma dla mnie znaczenia bo nie niesie ze sobą zadnej wartosci :D

 

anything