trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 924008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yurek1

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1875 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:48:55 pm »
być może słabo szukam, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy Powers vol.2 zostanie zebrane w The Definitive Hardcover Collection tak, jak vol.1. czy komuś obiła się ta informacja o oczy? będę wdzięczny.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1876 dnia: Lipiec 14, 2010, 06:59:46 pm »
czy kupował ktoś z Was w nextwave.pl?
kupiłem tam komiks 11 czerwca, zrobiłem przelew i cisza - w statusie zamówienia mam niezapłacone, nikt nie podnosi słuchawki...

dostałem komiks, w gratisie dorzucili inny (pokrewny, za wydłużony czas wysyłki)
prefeska, ale jednak wolałbym w terminie i bez gratisów
tamtam!

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1877 dnia: Lipiec 19, 2010, 04:12:34 pm »
Czy ktoś z was kupował w http://www.milehighcomics.com/index.html
Czy można ufać? Były jakieś problemy?
A może znacie jakieś inne sklepy zagraniczne z tanimi lub nawet używanymi komiksami?

Offline yurek1

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1878 dnia: Lipiec 19, 2010, 06:34:31 pm »
można zaufać. tylko uważaj przy wyborze formy wysyłki. nie wiem, jak jest teraz, bo dawno od nich nie kupowałem, ale kiedy zamówiłem raz opcję szybszą, paczka szła prawie dwa miesiące! w sklepie przyznali, że mieli problemy z tym operatorem, więc możliwe, że już zrezygnowali z jego usług. w każdym razie lepiej być wyczulonym i wybrać najnormalniejszą wysyłkę z normalnych - wtedy idzie standardowe 2-3 tygodnie.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline frugo87

Co czytać
« Odpowiedź #1879 dnia: Lipiec 29, 2010, 06:08:50 pm »
WItam Serdecznie zwracam sie do waz z pytaniem, w sumie prosbą o rade :) ponieważ utknąłem w martwym punkcie i nie wiem co  mogłbym przeczytać w tym momencie. Podam parę moich ulubionych tytółów
Oczywiscie THORGAL a pozniej
DRAPIEŻCY
SKORPION
CYGAN
MURENA
BORGIA
SAMBRE
SERIA MISTRZOWIE KOMIKSU EGMONT
SLAIN (ale z rysunkami Bisley)

To są tytuły które lubie i poprostu może sie komus cos nasunie że jak lubisz to to sprawdz sobie coś tam :) aha może dwa słowa o tym za czym nie przepadam to MARVEL komiksy o superbohaterach to raczej nie (wyjatkiem jest Batman i Sedzia Dread rys. Simon Bisley)

Z gory dziekuje

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co czytać
« Odpowiedź #1880 dnia: Lipiec 29, 2010, 06:25:36 pm »
Może Fantasy Komiks?  :eek:

godai

  • Gość
Odp: Co czytać
« Odpowiedź #1881 dnia: Lipiec 29, 2010, 06:38:46 pm »
Proponuję poczytać istniejące wątki w tym temacie, jest ich kilka, masa ludzi wyliczyła już masę tytułów, będzie od czego zacząć.

Offline Samuel

Odp: Co czytać
« Odpowiedź #1882 dnia: Lipiec 29, 2010, 08:18:10 pm »
W ogóle nie warto czytać komiksów, ponieważ ogłupiają, potęgują agresję i powodują wtórny analfabetyzm.
Sprzedaj te komiksy i kup jakąś ciekawą książkę.
erefere

Offline wilk

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1883 dnia: Lipiec 30, 2010, 10:42:16 am »
Cytuj
Oczywiscie THORGAL a pozniej
DRAPIEŻCY
SKORPION
CYGAN
MURENA
BORGIA
SAMBRE
SERIA MISTRZOWIE KOMIKSU EGMONT
SLAIN (ale z rysunkami Bisley)

Biorąc pod uwagę powyższe to możesz sięgnąć po Skargę utraconych ziem, W poszukiwaniu ptaka czasu, Kastę Metabaronów, Armadę. Któraś z powyższych serii powinna przypaść ci do gustu.

Offline michael.69

Odp: Co czytać
« Odpowiedź #1884 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:09:24 am »
W ogóle nie warto czytać komiksów, ponieważ ogłupiają, potęgują agresję i powodują wtórny analfabetyzm.
Sprzedaj te komiksy i kup jakąś ciekawą książkę.

nie warto kupować noża kuchennego, bo w telewizji w 997 pokazywali jak napastnicy "zabili" nim staruszkę za 56 zł, lepiej kupić łyżkę bo trudniej nią zabić, no i nie budzi skłonności morderczych :lol:
sorki, ale większej głupoty jaką wypowiedziałeś w życiu nie słyszałem /nie czytałem/...

Offline Bane

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1885 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:15:01 am »
sorki, ale większej głupoty jaką wypowiedziałeś w życiu nie słyszałem /nie czytałem/...

Czyżby Samuel użył ironii?

Offline Samuel

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1886 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:17:02 am »
A ja nie wiedziałem, że skumanie ironii to takie trudne. Powinieneś chyba zmienić forum, tu piszą w miarę kumaci ludzi z poczuciem humoru.
erefere

Offline Samuel

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1887 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:21:32 am »
A już zupełnie serio, tak serio serio serio, bez ironii (uwaga Michael, naprawdę serio) - z listy kolegi, który pyta, co czytać, to zdecydowanie Sambre.
erefere

Offline michael.69

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1888 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:27:38 am »
no oki, dałem ciała..., sorki  :oops:

Offline Witz Worx

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1889 dnia: Lipiec 30, 2010, 11:43:49 am »
no oki, dałem ciała..., sorki  :oops:

Mam wrażenie, że michael.69 jest młodą osobą.
Proszę  o wybaczenie szanownych "kumatych" userów, ale młody gośc nie musi tak samo rżeć jak stare konie. Ma na to czas. Wiecej przychylności.

Z Bisleya, możesz poszukać "Sądu nad Gotham" z tm semic, chociaż to niełatwe, bo podobno większość zmielili.
Jeśli lubisz antybohaterów to pewnie spodobałby Ci się "Torpedo" z Taurusa, poza tym na pewno warto sięgnąć po serię Preacher, superbohaterów tam nie uświadczysz a bluźnierczego klimatu nie brakuje. Jak juz zaczniesz bluźnić na całego to dołóż sobie na deser "Szaloną z Sacre Coeur", zupełnie inne klimaty ale pewnie Ci się spodoba

 

anything