Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 925014 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Ważne szukam Grafika i porad.
« Odpowiedź #1950 dnia: Listopad 20, 2010, 06:36:52 pm »
Po burzliwych obradach użytkownicy forum stwierdzili, że Ci nie pomogą.

Offline krakers

Odp: Ważne szukam Grafika i porad.
« Odpowiedź #1951 dnia: Listopad 20, 2010, 06:44:44 pm »

Krajobraz ma być ładny i doróbcie kilka drzewek i pi****lki takie szczegolowe

Przecież drzewka sam już narysowałeś ,więc po co ktoś ma dorabiać kolejne?

mxztplx

  • Gość
Odp: Ważne szukam Grafika i porad.
« Odpowiedź #1952 dnia: Listopad 20, 2010, 08:30:59 pm »
Tego komiksu nie trzeba przecież obrabiać w Photoshopie.

Offline graves

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1953 dnia: Listopad 20, 2010, 08:48:49 pm »
Jest dobry jaki jest.
Jak dojdziesz do 130 odcinka, to moze będzie już co kolorować.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1954 dnia: Listopad 20, 2010, 09:41:28 pm »
Twój komiks nie potrzebuje wsparcia ze strony grafika. Jest prosty i spokojnie sam możesz go sobie pokolorować/zrobić z nim co tam chcesz, w którymś z programów graficznych. W necie jest pełno przewodników, poradników, samouczków. Ewentualnie włącz sobie jakiś program, poklikaj, posprawdzaj, jak co się robi i pokolorujesz sobie komiks samodzielnie. Nie poddawaj się, rysuj dalej.

Offline Dembol_

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1955 dnia: Listopad 24, 2010, 03:06:42 pm »
Zastanawiam się nad wyjazdem na festiwal w Angouleme w styczniu przyszłego roku w ramach spóźnionych wakacji. Szczególnie interesująco zapowiada się część mangowa bo niewiele jest okazji podziwiać japoński underground w Europie. Może ktoś z Was był w zeszłych latach i mógłby ktoś polecić jakieś tanie lokum (najlepiej takie w którym dogadam się po angielsku, ale nie jest to konieczne:)? Nie potrzebuję luksusów. Wystarczy, żeby było w miarę ciepło i można było się umyć. W Internecie ciężko znaleźć coś sensownego.

Offline Mg3000

Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1956 dnia: Grudzień 09, 2010, 10:32:49 pm »
Jakiś czas temu miałam okazję przeglądać komiks o naukowcu, który za   sprawą swojego odkrycia (znaleziska) uruchomił apokalipsę, komiks   zaczyna się, gdy facet budzi się w ruinach hotelu w NY, w międzyczasie   poluje na niego demon, spotyka "ludzi", którzy aktualnie zamieszkują planetę. Pamiętam, że informacja o tym, że to on wywołał apokalipsę dotarła do niego przez nagranie na kasecie, którą odtworzył w ruinach hotelu. Artefakt, który znalazł  stanowił jakiś rodzaj zasłony dla Ziemi, chroniący planetę przed atakami demonów i... I niestety nie mogę odnaleźć tego komiksu   (to chyba była trzyczęściowa seria). Czy ktoś może mnie wspomóc tytułem 
  PS: nie chodzi o hellboya, kreska podobna do tej z "Rozbitków z Ythaq" (ale nie chodzi o tego rysownika, już szukałam po nazwisku :) ). 
  Pozdrawiam  i dziękuję
  M.       

Offline Julek_

Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1957 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:12:37 am »
"Midnight Nation" JM Straczynskiego i Gary`ego Franka to być może.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1958 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:21:46 am »
Raczej nie. Może to był ten komiks o łodzi podwodnej? Nie pamiętam tytułu.
Czytałaś to w formie papierowej, czy na skanach? Po polsku, czy w innym języku?

Offline Mg3000

Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1959 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:24:56 am »
Dzięki za odpowiedzi! Niestety, ale to nie jest Plemię Cienia nie było też żadnej łodzi podwodnej. Pamiętam,   że komiks zaczynał się mniej więcej tak : naukowiec podróżuje po górach,   wchodzi do jakiejś świątyni i tam znajduje artefakt (którego   uruchomienie powoduje później apokalipsę), następnie obwieszcza swoje   odkrycie, odbiera nagrodę i po imprezie budzi się w ruinach hotelu itp. Czytałam go w skanach, w języku polskim (pewnie translacja).
Pozdrawiam

Edit: Udało się! Znalazłam:) Komiks, którego szukałam nosi tytuł "Prophet" autorstwa panów Lauffray'a i Dorison'a. Dzięki za pomoc i zainteresowanie.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 10:31:59 am wysłana przez Mg3000 »

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Proszę o pomoc
« Odpowiedź #1960 dnia: Grudzień 10, 2010, 03:49:20 pm »
Rzeczywiscie jest cos takiego. :smile:

Dorison tylko w 1 tomie partycypowal. Klodka.
 
Połączyłem z tematem - gdzie powinno być od początku.
graves
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 07:38:36 pm wysłana przez graves »
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Bociek

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1961 dnia: Grudzień 19, 2010, 11:02:41 pm »
Mam pytanie, albo raczej prośbę
http://img827.imageshack.us/img827/6681/1291764320035.jpg
cytat z linku, pochodzi z Sandmana #65 (wg Wikiquote), wypowiedź Rose Walker, mam egmontowskie wydania HC, jednak nie doszły one do tej części, nie posiadam skanów a bardzo przydałoby mi się tłumaczenie do projektu na zajęcia. Czy ktoś byłby na tyle miły i jeżeli posiada polski skan tylko z tym kadrem to czy mógłby go tutaj wkleić/podesłać mi na PW? No chyba, że w święta ludzka dobroć nie zna granic i ktoś przepisze  :)

Offline am666

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1962 dnia: Grudzień 20, 2010, 09:20:00 am »
Byłeś kiedyś zakochany?
To okropne, prawda?
Sprawia, że robisz się taki wrażliwy. Otwierasz twoją i pierś i twoje serce, a to znaczy, że ktoś może wniknąć w głąb ciebie i okropnie cię zranić.
Budujesz wokół siebie ochronny krąg, latami tworzysz zbroję, by nic cię nie dosięgło, a potem jeden durny facet, nie różny od innych durnych facetów, wkracza w twoje durne życie...
A ty dajesz mu część siebie. Nie prosi o to; Któregoś dnia robi coś durnego, na przykład cię całuje albo uśmiecha się, i twoje życie przestaje należeć do ciebie.
Miłość bierze zakładników, wnika w głąb ciebie, pożera cie i pozostawia zapłakaną w ciemności, w której zwykłe zdanie takie jak ,,może powinniśmy zostać przyjaciółmi'' albo ,,bystra uwaga'' zmienia się w szklaną drzazgę, wędrującą wprost do twojego serca.
To boli, nie tylko w wyobraźni, nie tylko w umyśle. To ból duszy, ból ciała, prawdziwy ból, który wdziera się w głąb ciebie i rozszarpuje cię na strzępy.
Nic nie powinno tak ranić.
Zwłaszcza miłość.
Nienawidzę jej.
 

Offline Bociek

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1963 dnia: Grudzień 20, 2010, 02:51:16 pm »
dzięki wielkie,
nie wiem dlaczego, ale wyobrażałem sobie, ten tekst w formie bezosobowej : ))

Offline arab555

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #1964 dnia: Styczeń 02, 2011, 11:57:13 am »
Witam wszystkich

mam nadzieje że to będzie trywialne pytanie dla wiekszości z was!

Szukam miejsc na podkarpaciu gdzie odbywaja sie stałe imprezy gdzie można "kupić-sprzedać" ksiązki i komiksy, czyli tzw giełdy ksiażek i komiksów!
 jest coś takiego wogóle?
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?