Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 923641 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hans

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2010 dnia: Luty 26, 2011, 05:16:18 pm »
Wiem, że to nie to forum, ale może jest tutaj ktoś z moderatorów forum Alei. Czyli zgodnie z regulaminem: Alganothorn, Arkon, Jakub Cieślak, RaF lub Yaqza.

Otóż próbowałem skomentować bardzo fajny wywiad z Alei z księdzem Piotrem Kaczmarkiem, ale nie byłem zalogowany. Co prawda ostatni raz logowałem się na forum Alei wieki temu (pod nickiem "hansior"), ale dzisiaj doznałem oświecenia i przypomniało mi się hasło. No i się zalogowałem na forum Alei. Wszedłem na edycję profilu i zmieniłem adres e-mailowy (do starego już nie pamiętam hasła) oraz ustawiłem opcję by był zawsze widoczny. Dałem "zapisz" i wyskoczył jakiś błąd php-owy: coś z funkcją (o ile dobrze pamiętam) session_reset_key(). Gdy wróciłem do strony forum byłem wylogowany i nie mogłem się zalogować, mimo że używałem tych samych danych. Kliknąłem na "Zapomniałem hasła" i podałem nicka i stary e-mail. Wyskoczył mi komunikat: "Adres email, który podałeś nie pasuje do zapisanego razem z bazą danych". A gdy podałem nowy e-mail dostałem komunikat: "Przepraszamy, ale Twoje hasło nie może być odzyskane gdyż Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Skontaktuj się z administratorem aby uzyskać więcej informacji". No i fajnie, ale jedyną informację o adminach znalazłem w regulaminie. Tyle, że tam nie ma do nich kontaktu.

No i dupa, bo jestem na liście użytkowników, więc nie mogę się zarejestrować ponownie, ale jednocześnie nie mogę się zalogować. W sumie już odechciało mi się cokolwiek komentować, ale fajnie by było odzyskać to konto :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2011 dnia: Luty 27, 2011, 08:54:59 pm »
hans, jeszcze o tym nie wiesz, ale Twoje karty kredytowe tez nie dzialaja, do pracy nikt Cie nie wpusci, nawet wierny pies przestanie Cie rozpoznawac. Po prostu - Obcy wymazali Twoja egzystencje...

 :shock:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline hans

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2012 dnia: Luty 27, 2011, 09:44:55 pm »
Przegrałem z systemem. Plus taki, że jutro nie będę musiał wstawać rano do pracy :)

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2013 dnia: Luty 28, 2011, 07:08:04 am »
hans, tak sie dzieje, jak ktoś świństwa chce wypisywać na forum :P
a poważnie - mejle są na stronie o nas, a Karol pewnie coś poradzi na Twój problem:)
tamtam!

Offline hans

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2014 dnia: Luty 28, 2011, 07:45:03 am »
Tam też zaglądałem, ale tam nie ma maili do administratorów :) Ale skoro Karol Wiśniewski może się tym zająć, to napiszę do niego dzisiaj popołudniu. Dzięki!

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2015 dnia: Luty 28, 2011, 01:14:42 pm »
jest do koordynatora technicznego :)
tamtam!

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2016 dnia: Marzec 20, 2011, 08:10:46 pm »
wiecie może, jak kupić to papierowe, komiksowe wydanie GW z Katowic?
tamtam!

Maciejaszek

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2017 dnia: Marzec 21, 2011, 08:23:45 am »
1. Słyszałem, że GW wrzuci pdf.
2. Wydanie papierowe będzie można zamówić w biurze ESK Katowice. Mają kilkaset sztuk do rozdania. U nich na pewno wkrótce będzie info.

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2018 dnia: Marzec 21, 2011, 09:13:28 am »
dzięki
tamtam!

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2019 dnia: Marzec 21, 2011, 10:46:07 pm »
Czy ktoś może polecić sklep komiksowy który warto odwiedzić w Hamburgu?
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Sałata112

Pomoc!!!
« Odpowiedź #2020 dnia: Marzec 26, 2011, 12:25:40 pm »
Cześć!
Jestem studentką  i zaczynam przygotowywać się do pisania pracy licencjackiej. Mój temat jak się pewnie domyślacie, będzie dotyczył komiksów. W związku z powyższym zaczynam zbierać potrzebną mi literaturę dotyczącą komiksu amerykańskiego, europejskiego i japońskiego. Jeśli moglibyście polecić mi jakieś książki, ewentualnie jakbyście jakieś posiadali i byli w stanie mi pożyczyć będę niezmiernie wdzięczna.  :biggrin: 
Podaje swój mail i czekam na wiadomości od Was : agnieha112@interia.pl


Pozdrawiam
Sałata  :biggrin:
Sałata :)

Offline Piniooo

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2021 dnia: Marzec 27, 2011, 04:41:05 pm »
Oto dwie publikacje dotyczące komiksów, które ukazały się ostatnio na rynku:
-Seryjne oblicza zła
-Komiks erotyczny - historia w obrazach
Może jeszcze coś znajdziesz w Wywiadach z Moorem.
To tyle.
ps. propozycje moje są strzałem gdyż nie czytałem żadnej z nich  :oops: ale może coś pomoże.

Offline graves

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2022 dnia: Marzec 27, 2011, 05:29:26 pm »
Wystarczy przejrzeć tematy.
Jest temat, który pomoże.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2023 dnia: Marzec 28, 2011, 10:16:15 pm »
Cześć!
Jestem studentką  i zaczynam przygotowywać się do pisania pracy licencjackiej. Mój temat jak się pewnie domyślacie, będzie dotyczył komiksów. W związku z powyższym zaczynam zbierać potrzebną mi literaturę dotyczącą komiksu amerykańskiego, europejskiego i japońskiego. Jeśli moglibyście polecić mi jakieś książki, ewentualnie jakbyście jakieś posiadali i byli w stanie mi pożyczyć będę niezmiernie wdzięczna.  :biggrin: 
Podaje swój mail i czekam na wiadomości od Was : agnieha112@interia.pl


Pozdrawiam
Sałata  :biggrin:

Dosc szeroko poszlas z tym tematem. To troche tak, jakbys napisala "moja praca licencjacka dotyczy muzyki, czy sa jakies ksiazki na ten temat?". Ciezko w ogole cos odpowiedziec. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Darkwolf1

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2024 dnia: Kwiecień 24, 2011, 10:50:30 am »
Mam takie pytanie do znawców Thorgala.
Konkretnie chodzi mi o Zdradzoną Czarodziejkę. Otóż jak wiadomo album ten zawiera jeszcze drugą historię : Rajska Grota / Prawie Raj (w Polsce mamy akurat dwa tłumaczenia tego epizodu).
Otóż czytałem gdzieś na necie że historia ta powstała tylko po to, by album Zdradzona Czarodziejka miał 48 stron. Gdyż jak wiadomo we wczesnych latach tworzenia Thorgala, ukazywał się on najpierw w Tintinie. Natomiast jakiś czas później zdecydowano się go wydawać w albumach (rok 1980).
A że późniejsze historię o naszym bohaterze były rozpisane na 48 stron, to aby Zdradzona Czarodziejka nie odstawała od tego założenia, stworzono jeszcze Rajską Grotę / Prawie Raj. Dlatego chciałbym tylko zapytać czy jest to prawda ?
Czyli najpierw powstała sama Zdradzona Czarodziejka, a gdy później podjęto decyzję o wydawaniu Thorgala w albumach, (do roku 1980 powstała już Wyspa wśród lodów i Trzech Starców z krainy Aran, które mają już 48 stron ) stworzono jeszcze ten dodatkowy epizod by zapełnić te dodatkowe strony ??
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 10:53:41 am wysłana przez Darkwolf1 »

 

anything