Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 924022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krakers

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2055 dnia: Październik 24, 2011, 01:07:49 am »
Chodziło mi o ten antykwariat    http://www.antyk-wariat.pl/antykwariat/64-antykwariat-komiks Z tego co się orientuję to jeszcze ten sklep tam jest.Ale jak wspomniałem tam raczej kupisz komiksy wydane w Polsce,te angielskojęzyczne możesz zamówić z Multiversum ale to już tylko wysyłkowo.

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2056 dnia: Październik 24, 2011, 05:38:23 am »
Olej multiversum, bo tam drogo (chyba, że promocja jest, ale wtedy oferta biedniejsza). Kupuj na bookdepository.com lub bookdepository.co.uk (ten sam sklep, ale dwa adresy i dwa zastawy cen, raz tu taniej, raz tu) bo za darmo do Polski wysyłają

Offline AnnHoly

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2057 dnia: Październik 24, 2011, 07:38:14 pm »
O... wcale nie jest tak najgorzej z cenami na bookdepository! I z moją pracą jednak łatwiej mi będzie coś zamówić przez net, niż udać się gdziekolwiek w godzinach otwarcia. ;) Dziękuję, bardzo mi pomogliście! To teraz tylko czekać na wypłatę. ;)

Bahu

  • Gość
Komix z dzieciństwa.
« Odpowiedź #2058 dnia: Listopad 11, 2011, 08:41:04 am »
Witam wszystkich.Otóż jak w temacie.Poszukuję komixu z mojego dzieciństwa.Tytułu ani autora oczywiście nie pamiętam.Pamiętam tylko że komiź jest w tematyce fantasy.Jedna postać w tym komiksie-dziewczyna miała włosy związane.Hmm jakby to napisać.Coś w stylu rogów barana hehe.A głównemu bohaterowi towarzyszyło latające coś co jak pamiętam było nazywane jego przeznaczeniem.Komix wydaje mi sie że jest mniej więcej z czasów Thorgala.Może trochę starszy.Mam nadzieję że mi ktoś pomorze w tym trudnym zadaniu znalezienia tego komixu.Bo wskazówek jest bardzo mało.Z góry dziękuję.

Offline BOUNCER

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2059 dnia: Listopad 11, 2011, 09:13:43 am »
Komiks nazywa się Hugo
 
Poniżej link do opisu wszystkich części:
http://komiks.nast.pl/seria/1041/Hugo/

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2060 dnia: Listopad 11, 2011, 11:29:38 am »
Poniżej link do opisu wszystkich części:

Z tym "opisem" to trochę przesadziłeś - na Alei nawet kompletu okładek nie ma. Ale proszę - mówisz i masz:
http://www.wak.net.pl/old/index.php?idn=okl_hugo&kat=okl

Offline krakers

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2061 dnia: Listopad 24, 2011, 07:57:19 pm »
Miał ktoś do czynienia z Logikomiksem ? Po obniżce cen i dodatkowo 25% promocji na nowości w gildii poważnie rozważam zakup tego tytułu.Wszak 352 strony za 37,43zł to nader kusząca propozycja,pytanie czy ciekawa?

Offline Koalar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2062 dnia: Listopad 26, 2011, 02:07:09 am »
Nie orientuje się ktoś, czy nie powstało jakieś zestawienie cen komiksów w Polsce w ostatnim czasie i zarobków, tzn. chodzi mi o takie badanko typu (np. na przykładzie Egmontu, liczby podaje z czapy):
- w 2002 r. komiks (A4, ok. 50 stron, okładka miękka, kreda, kolor) kosztował 14,90 zł; średnie zarobki w Polsce 2200 zł;
- w 2003 r. ten sam komiks - 16,90 zł, zarobki 2400 zł;
[...]
Chciałem coś takiego sobie z ciekawości machnąć (ale może już było, to po co?), żeby się przekonać, czy rzeczywiście komiksy są drogie i czy za dużo nie zdrożały przez te X lat.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline BOUNCER

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2063 dnia: Listopad 27, 2011, 08:54:24 pm »
Jeśli uda Ci się zrobic takie zestawienie to ja poproszę na maila  :)
Z chęcią poczytam o różnicach cen w poszczególnych latach i wielkości wydań.

Offline Koalar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2064 dnia: Listopad 29, 2011, 12:38:15 am »
No wrzucę to gdzieś na serwer i dam znać w którymś wątku (podczepię się pewnie pod temat "Ceny komiksów").

Ale kiedy to będzie, to nie obiecuję... ;)
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Julek_

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2065 dnia: Grudzień 05, 2011, 11:12:30 pm »
Czy mnie wzrok nie myli, czy nie ma top listy jeszcze za listopada?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2066 dnia: Grudzień 10, 2011, 01:25:38 pm »
Chciałem coś takiego sobie z ciekawości machnąć (ale może już było, to po co?), żeby się przekonać, czy rzeczywiście komiksy są drogie i czy za dużo nie zdrożały przez te X lat.

Mozna by jeszcze zrobic analize porownawcza, np. "Czy komiksy są droższe niż prąd".
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Koalar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2067 dnia: Grudzień 10, 2011, 04:18:06 pm »
Mozna by jeszcze zrobic analize porownawcza, np. "Czy komiksy są droższe niż prąd".

To już lepiej porównać, co jest tańsze - oświetlanie przy użyciu świeczek, lampy naftowej czy lampki na prąd, oczywiście biorąc pod uwagę jednakowe natężenie oświetlenia. To rzecz jasna pozwoliłoby zaoszczędzić parę złotych na komiksy...
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline redkac

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2068 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:39:47 am »
czy orientuje się ktoś za ile powinienem wystawić Sin City 1 w miękkiej okładce?

z góry dzięki
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline m010ch

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2069 dnia: Styczeń 04, 2012, 12:18:53 pm »
Za tyle za ile ktoś będzie skłonny je kupić + zależy oczywiście od stanu w jakim jest komiks.

 

anything