trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 924306 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redkac

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2070 dnia: Styczeń 06, 2012, 05:05:15 am »
taniutko. ciekawe, że więcej ofert pokazuje się po wpisaniu miasto grzechu niż sin city.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2071 dnia: Styczeń 26, 2012, 01:22:22 am »
Mam pytanko, czy ktos wie, gdzie mozna kupic komiks o Zydach w miedzywojennej Polsce. Szukam, szukam i nie moge znalezc?. dzieki za pomoc
Komiks ukazal sie jakos w grudniu i wydala go gmina zydowska
pzdr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 01:28:12 am wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline buber21

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2072 dnia: Styczeń 26, 2012, 06:26:40 am »
Chyba nigdzie, bo też nieskutecznie szukałem :cry: . Mailowo otrzymałem informację od Gminy Żydowskiej, że nakład rozszedł się i może będzie dodruk...

ramirez82

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2073 dnia: Styczeń 26, 2012, 09:31:29 am »
O, to nie jestem sam. Też chciałem nabyć ten komiks, bo ponoć dobry, a tu lipa, nakład rozszedł się błyskawicznie. Mogliby zrobić ten dodruk na sprzedaż, bo pewnie na darmowy znów się nie załapię...

Offline ljc

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2074 dnia: Styczeń 26, 2012, 01:04:23 pm »
chodzi wam o złote pszczoły? to darmowy komiks, w W-wie był np w sklepie fundacji bęc zmiana na mokotowskiej - chyba trzeba szukać w takich miejscach
tamtam!

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2075 dnia: Styczeń 26, 2012, 02:52:46 pm »
Ljc no wlasnie o ten komiks chodzi, nawet nie wiedzialem, ze to byla darmowa publikacja. Moze uda sie gdzies trafic ten komiks, a jak nie, to moze ktos na allegro wystawi:)
BTW Na komiksmanii zlote pszczoly zajely 10 miejsce w plebiscycie na najlepszy komiks roku 2011. Chociaz w tym zestawieniu wygral jakis komiks, ktory na 100% na to nie zasluguje.  Jest tam jeszcze pare kontrowersyjnych wyborow, pal licho.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2076 dnia: Styczeń 26, 2012, 03:14:37 pm »
BTW Na komiksmanii zlote pszczoly zajely 10 miejsce w plebiscycie na najlepszy komiks roku 2011.

nieprawda. Złote Pszczoły zajeły 10 miejsce w plebiscycie komiksyroku.pl a komiksomania najnormalniej o tym informuje. I to wynika z tej informacji. nie wiem skąd wziąłeś, że to plebiscyt komiksomanii.

czytaleś komiks z pierwszego miejsca? Pewnie tak, skoro twierdzisz, że na 100% nie zasługuje na 1 miejsce. Jak nie czytałeś, to nie masz nawet 1% prawa twierdzić, że na nie nie zasługuje.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2077 dnia: Styczeń 26, 2012, 05:03:43 pm »
Hmmm no dobrze, ale dlaczego zabraniasz mi krytyki jakiegos smiesznego i nierzetelnego zestawienia. Mam Ci wymienic, co ukazalo sie w tym roku w Polsce. Samych ciekawych, rodzimych produkcji mielismy w tym roku sporo. Dobra, idz zachwycaj sie komiksami z tego zestawienia, dla mnie to jest smieszne i i nic wiecej. Zreszta niech jakis portal robi co chce, jego sprawa. Ja wyrazilem tylko swoje krytyczne zdanie, do ktorego mam jeszcze prawo w tym kraju.


pzdr 
 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 05:17:27 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2078 dnia: Styczeń 26, 2012, 06:10:31 pm »
Hmmm no dobrze, ale dlaczego zabraniasz mi krytyki jakiegos smiesznego i nierzetelnego zestawienia. Mam Ci wymienic, co ukazalo sie w tym roku w Polsce. Samych ciekawych, rodzimych produkcji mielismy w tym roku sporo. Dobra, idz zachwycaj sie komiksami z tego zestawienia, dla mnie to jest smieszne i i nic wiecej. Zreszta niech jakis portal robi co chce, jego sprawa. Ja wyrazilem tylko swoje krytyczne zdanie, do ktorego mam jeszcze prawo w tym kraju.


w żadnym wypadku nie zabraniam Ci krytyki. Twórcza krytyka jest jak najbardziej ok.
Ale czy nie sądzisz, ze krytykowanie czegoś, czego się nawet na oczy nie widziało, czego się nie czytało jest troszkę dziwne?
I dziękuje. Nie musisz mi wymieniać co wyszło w Polsce w 2011 roku, prawdopodobnie zdaje sobie z tego lepiej sprawę niż Ty.

Pokaż mi też, gdzie stwierdziłem, że ten plebiscyt jest miarodajny i zgodny z moimi gustami. Bo ja nie widzę nic takiego. Ja po prostu stwierdziłem, że skrytykowałeś coś CZEGO NA OCZY NIE WIDZIAŁEŚ. I znajdź mi też gdzie napisałem coś w stylu "Pan Mucha wygrał zasłużenie". Mam ten komiks - owszem. ba, mam zarówno I jak i II wydanie. Ale jeszcze nie miałem okazji tego przeczytać (jak i wielu innych komiksów kupionych w 2011). Więc ja nie jestem w stanie stwierdzić, że wygrali niezasłużenie. Jak przeczytam, to wtedy będę mógł się określić.

Analogicznie
To tak jakbym krytykował konstytucje RPA. Nie mam o niej żadnego pojęcia, nie przeczytałem ani literki. Ale mówię, że jest beznadziejna (hej, bo tam był Apartheid, więc mam prawo twierdzić, ze ichnia konstytucja jest be), a na 100% są kraje których konstytucja jest dużo lepsza!
Uważasz, że mam podstawę do krytykowania tejże ?
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline Quithe

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2079 dnia: Styczeń 26, 2012, 06:31:15 pm »
adro, ale Ty mieszasz fakty. To nie był plebiscyt Komiksomanii, serwis tylko przekopiował listę zwycięzców innego plebiscytu. http://www.komiksyroku.pl/

Offline adro

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2080 dnia: Styczeń 26, 2012, 06:37:42 pm »
Aha rozumiem, to nie mozesz powiedziec, ze ustawy w korei pln, kubie czy wenezueli nie sa ok bo ich nie czytales. Rozumiem, ze jak chce powiedziec, ze muza dody mi nie odpowiada to musze poznac jej cala tworczosc od a do z. Widzialem fragmenty tego komiksu i z pewnoscia nie jest to najlepszy komiks jaki ukazal sie w Polsce w 2011 roku. Rozumiem, ze tego typu rankingi powiny byc miarodajne i rzetelne. Jezeli wszystko co rynek ma do zaoferowania jest gorsze od Pana Muchy, to ja nie mam nic wiecej do powiedzenia i niech ten portal zyje sobie w nieswiadomosci, mnie to ani ziebi ani grzeje. Taki ranking powinien byc opatrzony krytycznym komentarzem. Rozumiem gusta ludzi, ale kierujac sie takim kryterium najlepsza muzyke w Polsce tworzy Bayerfull.....
pzdr
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 06:47:11 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

ramirez82

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2081 dnia: Styczeń 26, 2012, 10:46:17 pm »
Fakt jest faktem, ten cały Pan Mucha wybrany jako komiks roku to po prostu kiepski żart. Następne cztery miejsca dla komiksów z Centrali też są zastanawiające, mimo, że akurat są to bardzo dobre komiksy. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że to przecież tylko zabawa, ale jednak ten plebiscyt pozostawił jakiś niesmak.

Offline weiter

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2082 dnia: Styczeń 26, 2012, 10:58:00 pm »
Nie wiem czym sie tak naprawde przejmujecie.
Od dawien dawna jedynym kryterium ktorym kieruje sie przy zakupie komiksow jest moj gust.
Nie interesuja mnie zadne plebiscyty, rankingi, top listy itp.
A im bardziej jakis komiks jest zachwalany , tym bardziej sceptycznie do niego podchodze.
Klakierow niestety nie brakuje, takze wsrod komiksiarzy, a w szczegolnosci
wsrod internautow.
Juz sie pare razy przejechalem na tych komiksach z pierwszych miejsc.


Offline hans

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2083 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:31:42 pm »
Od dawien dawna jedynym kryterium ktorym kieruje sie przy zakupie komiksow jest moj gust.
...
A im bardziej jakis komiks jest zachwalany , tym bardziej sceptycznie do niego podchodze.

Tekst stary, jak świat.
Sam sobie przeczysz, pisząc, że jedynym kryterium przy zakupie jest Twój gust, a następnie, że wyznacznikiem jest dla Ciebie gust innych.

Offline weiter

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2084 dnia: Styczeń 27, 2012, 10:15:50 pm »

Tekst stary, jak świat.
Sam sobie przeczysz, pisząc, że jedynym kryterium przy zakupie jest Twój gust, a następnie, że wyznacznikiem jest dla Ciebie gust innych.
A gdzie ja napisalem, ze dla mnie wyznacznikiem jest gust innych?
Napisalem, ze im bardziej komiks jest zachwalany tym bardziej watpie, ze jest taki dobry.
To dla Ciebie jest kierowanie sie gustem innych?
Gdybym nie kupil takiego komiksu, to zgoda, ale co napisalem dalej?
Ze sie przejechalem na takich komiksach z pierwszych miejsc.
Nie ocenilem komiksu na podstawie zdania innych.
Komiks kupilem, przeczytalem i dopiero wtedy ocenilem.
Zdarzalo sie, ze zle, pomimo, ze mial byc swietny.
A komiks ladowal na allegro.

 

anything