trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 923912 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2430 dnia: Czerwiec 10, 2013, 10:07:21 am »
Myślałem nad nowym wątkiem "naprawa komiksów", ale chyba nie byłoby tam wiele do pisania, więc piszę tu.

Przysłano mi komiks (Lucyfer), na rogu którego odkleja się folia z okładki. Czy ktoś ma patent na doklejenie tej folii? W reklamację raczej nie będę się bawił.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline vision2001

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2431 dnia: Czerwiec 10, 2013, 11:08:11 am »
Myślałem nad nowym wątkiem "naprawa komiksów", ale chyba nie byłoby tam wiele do pisania, więc piszę tu.

Przysłano mi komiks (Lucyfer), na rogu którego odkleja się folia z okładki. Czy ktoś ma patent na doklejenie tej folii? W reklamację raczej nie będę się bawił.
Papier śniadaniowy, żelazko podgrzewasz max. na ** odłączasz i za chwilę dajesz! Działa (sam tak kilka komiksów robiłem - też z Lucyferem). Przeważnie "spawa" folię do okładki tak, że nie widać różnicy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2013, 11:20:55 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2432 dnia: Czerwiec 13, 2013, 03:25:26 pm »
Mam pytanie, czy Dobry Komiks zdążył wydać epilog Street Fightera przed zamknięciem wydawnictwa?

Offline graves

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2433 dnia: Czerwiec 13, 2013, 10:23:00 pm »
Mam pytanie, czy Dobry Komiks zdążył wydać epilog Street Fightera przed zamknięciem wydawnictwa?

Nie. Skończył po 6 zeszytach. W ostatnim zapowiedziany został "epilog"...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Itachi

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2434 dnia: Czerwiec 14, 2013, 10:44:40 am »
Nie. Skończył po 6 zeszytach. W ostatnim zapowiedziany został "epilog"...

Dzięki.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2435 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:13:02 pm »
Czy seria Authority jest ze sobą powiązana? I czy w ogóle da się to czytać?  :wink:
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2436 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:19:49 pm »
Czy seria Authority jest ze sobą powiązana? I czy w ogóle da się to czytać?  :wink:
Tak i tak :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2437 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:24:54 pm »
dzięki a coś więcej?  :biggrin:
jest okazja kupić Narodziny, Zaćmienie i Krąg za 30 zeta i nie wiem czy brać czy lepiej brać Franka Lincolna tudzież Public Relations :)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2438 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:38:45 pm »
dzięki a coś więcej?  :biggrin:
jest okazja kupić Narodziny, Zaćmienie i Krąg za 30 zeta i nie wiem czy brać czy lepiej brać Franka Lincolna tudzież Public Relations :smile:
Co do fabuly to dokladnie nie pamietam co i jak :P, najlepiej poszukac recenzji w necie - pomocny moze byc tez opis z gildi: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/authority
Tutaj kpuisz wszystkie 4 wydane w Polsce za ciut mniej niz 10 zl : ) https://www.matras.pl/szukaj/?query=authority
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2439 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:44:19 pm »
no tu miałem właśnie kupić tylko nie zauważyłem tej czwartej części, że też jest :) Do tego jeszcze Lincoln po 6zł jest heh
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2440 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:47:52 pm »
no tu miałem właśnie kupić tylko nie zauważyłem tej czwartej części, że też jest :smile: Do tego jeszcze Lincoln po 6zł jest heh
Wydaje mi sie ze kiedyss ktos na allegro mial za jeszcze taniej Authority.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2441 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:49:36 pm »
a kupiłem sobie tylko tego Lincolna dwie cześci. Zobaczymy co to będzie  :wink:  Authority musi zaczekać heh
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2442 dnia: Czerwiec 16, 2013, 04:59:28 pm »
a kupiłem sobie tylko tego Lincolna dwie cześci. Zobaczymy co to będzie  :wink:  Authority musi zaczekać heh
Authority tak szybko z rynku raczej nie zniknie. Jezeli Manzoku rzeczywiscie pojechalo z nakladem to starczy ich komiksow jeszcze na kilka lat :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2444 dnia: Czerwiec 16, 2013, 05:27:53 pm »
pewnie tak, podobnie ma się sytuacja z Misterium czy Originals które w tym samym Matrasie kosztuje 14,90
 
http://www.matras.pl/misterium.html
 
http://www.matras.pl/originals.html??utm_source=quartic&utm_medium=slt_product_set&utm_campaign=tpl_product_set&qrtc_slt=slt_product_set&qrtc_tpl=tpl_product_set&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=W4861&qrtc_pos=2
Niestety. Ja to wszystko kupowalem po cenie okladkowej (- ok. 25%). Za malo bylo nas kupujacych :(
Buk, Hodor i Dziczyzna