trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 923910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline islandclaws

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2520 dnia: Sierpień 19, 2013, 07:52:03 am »
no jak zakładki nie włożysz do środka ? to co Ty za koszulki kupiłeś ? na mycomicshop masz świetne koszulki na zeszyty, osobiście lepszych nie miałem

Offline kamil01ki

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2521 dnia: Sierpień 24, 2013, 07:28:59 am »
Możesz też kupić w polskich sklepach np. Atomcomics.pl
Ps. Mój pierwszy post Witam :)

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2522 dnia: Sierpień 24, 2013, 03:11:45 pm »
Możesz też kupić w polskich sklepach np. Atomcomics.pl
Ps. Mój pierwszy post Witam :)

W Atomie są właśnie te, które nie chowają się do środka.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline chch

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2523 dnia: Sierpień 24, 2013, 04:56:40 pm »
Mam prośbę o linka do zestawienia sprzedażowego sklepu gildii (co jakiś czas listę najlepiej sprzedających się komiksów publikują, ale nie mogę coś znaleźć).
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2013, 05:00:48 pm wysłana przez chch »
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2524 dnia: Sierpień 24, 2013, 07:43:38 pm »
Mam prośbę o linka do zestawienia sprzedażowego sklepu gildii (co jakiś czas listę najlepiej sprzedających się komiksów publikują, ale nie mogę coś znaleźć).

o to chodziło?

http://www.komiks.gildia.pl/news/2013/07/lipiec-sklep

jak tak to pierwszy link w wyszukiwarce na stronie ;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline chch

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2525 dnia: Sierpień 24, 2013, 07:55:09 pm »
o to chodziło?

http://www.komiks.gildia.pl/news/2013/07/lipiec-sklep

jak tak to pierwszy link w wyszukiwarce na stronie :wink:


Tak! Szukałem przez google i nie mogłem znaleźć. Uprzejmie dziękuję.:)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2526 dnia: Sierpień 24, 2013, 08:52:27 pm »

Tak! Szukałem przez google i nie mogłem znaleźć. Uprzejmie dziękuję. :smile:

a podobno google wie wszystko  :wink: jak coś to korzystaj z wyszukiwarki na stronie gildia.pl (prawy górny róg).
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline chch

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2527 dnia: Sierpień 24, 2013, 09:28:02 pm »
a podobno google wie wszystko  :wink: jak coś to korzystaj z wyszukiwarki na stronie gildia.pl (prawy górny róg).


Pewnie wpisywałem niewłaściwe zapytanie. Jeszcze raz dzięki.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Itachi

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2528 dnia: Sierpień 25, 2013, 03:37:12 pm »
W Atomie są właśnie te, które nie chowają się do środka.

Potwierdzam. Muszę podziękować maximumcarnage za cenną radę. Pewnie gdyby nie jego wyjaśnienie dalej zastanawiałbym się jaką rolę mają odgrywać te koszulki w zabezpieczaniu komiksu. :biggrin:

Offline maximumcarnage

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2529 dnia: Sierpień 27, 2013, 07:44:21 pm »
Przeglądając ostatnio internet, natrafiłem na serię ,,Breed", której autorem jest Jim Starlin. Przeczytałem zarys fabuły na wikipedii, mam mieszane uczucia. Ciekawią mnie opinie osób, które zgłębiły tę serię.

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2530 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:45:48 pm »
Przeglądając ostatnio internet, natrafiłem na serię ,,Breed", której autorem jest Jim Starlin. Przeczytałem zarys fabuły na wikipedii, mam mieszane uczucia. Ciekawią mnie opinie osób, które zgłębiły tę serię.

Jak dla mnie to początek (no właściwie rozwinięcie też) Breed bardzo przypomina Hellboya. No powiem, ze cała seria sprawiła mi dużą przyjemność. Sięgnąłem po ten tytuł z powodu epizodycznego pojawienia się dreadstara w zeszycie 18 (czyli 6 serii III) i nie żałuję, że przeczytałem całość. Ciekawa fabuła, trochę nutki tajemnicy, kawałek po kawałku odkrywana tajemnica głównego bohatera.
Ja zawsze i wszędzie będę polecał wszystko Jima Starlina
Z naciskiem na "wszystko": by w pełni delektować się ostatnimi tomami Breed III dobrze wiedzieć kim są: Darklon The Mystic (czyli przeczytać najpierw Eerie #76, 79, 80, 84, 100), Kid Kosmos (czyli przeczytać najpierw Cosmic Guard #1-6  & Kid Kosmos), Wyrd 69 (czyli przeczytać najpierw Wyrd the Reluctant Warrior #1-6) i Dreadstar i Oedi (a niestety akcja Breed III #6 dzieje się po wszystkich komiksach o Dreadstar'ze i wyjaśnia co się stało z Oedim w Mini Serii "Dreadstar" wydanej przez Malibu)
Bez tych komiksów większość ogarniesz, ale się będziesz zastanawiał kim są te postacie, które tam dość istotną rolę grają w finałowej walce. jak taka niewiedza Ci nie przeszkadza (to taka doatkowa nutka tajemnicy można poowiedzieć) to seria powinna się podobać. Mi się podobała. No ale ja kocham Starlina

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2531 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:53:54 pm »
a przy okazji taka dygresja:
jak ktoś lubi komiksy superhero z nutką( no dobra, NUTĄ) społecznej satyry, nonsensu, łamania "czwartej ściany", naśmiewania się z klisz komiksowych i krytyki konsumpcjonizmu, kapitalizmu oraz korporacyjnego myślenia (ktoś tu kiedyś mówił, że docenia Kaczora Howarda) to warto sięgnąć po wspomnianego przeze mnie Wyrd the Reluctant Warrior. Może nie poziom Deadpoola ale bawiłem się przednio

Offline maximumcarnage

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2532 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:57:11 pm »
Dzięki za wskazówki, fragsel. Będę musiał trochę poszperać żeby to wszystko odnaleźć. Najłatwiej powinno być z ,,Eerie".

N.N.

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2533 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:58:51 pm »
(ktoś tu kiedyś mówił, że docenia Kaczora Howarda)
To ja mówiłem. Nie wyciągałbym na tej podstawie zbyt daleko idących wniosków.

fragsel

  • Gość
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #2534 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:59:49 pm »
To ja mówiłem. Nie wyciągałbym na tej podstawie zbyt daleko idących wniosków.

A to sorry. Teraz pamiętam. Coś mi się pomieszało.

Mimo to, jak ktoś lubi takie klimaty to Wyrd daje radę.

 

anything