trawa

Autor Wątek: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)  (Przeczytany 923800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3150 dnia: Maj 01, 2015, 09:52:45 am »
Zna ktoś taki parametr na allegro który wykluczy mi z rss konkretnych użytkowników.
Ciągle mam śmieci z za_szyba, czy taki bookstreet. Muszę codziennie to przewertować, a to tylko strata czasu.

Cena maksymalna (Cena od... do...)? Wyrzuca wszystko za drogie. Wykluczyłbyś kogoś (nie wiem, czy się da), a potem on spuści z ceny i zonk.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline pokia

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3151 dnia: Maj 01, 2015, 10:01:07 am »
No nie bardzo mi to pasuje. Musiałbym robić na każdy tytuł osobny kanał. Poza tym mam bardziej ogólne zapytania, np. Moebius czy Rosiński. Gdybym mógł wyeliminować dyskonty i kilku antykwariuszy, to zamiast 300 wyników, miałbym tylko 50 które są godne uwagi, a nie tylko odhaczenia.

Offline Funny

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3152 dnia: Maj 01, 2015, 10:28:43 am »
Allegro raczej niechętnie zastosuje takie filtry.
Powodem jest zarobek i statystyki.
Im więcej wystawionych przedmiotów, tym lepszy zarobek z opłat za ich wystawianie.
Przez takie filtry duża grupa sprzedających miałaby mniejszą ilość odwiedzin , a co za tym idzie wystawiałaby coraz mniej rzeczy i zarobek dla serwisu byłby mniejszy... Kolo się zamyka.
A ja zgodzę się z Tobą, wiele aukcji mnie wkurza i jak czasem coś wyszukuję to aż się odechciewa.

Offline SynMałpy

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3153 dnia: Maj 03, 2015, 08:56:53 am »
Prośba o odpowiedź na następujące pytanie: jak wygląda sprawa z dodrukami u Egmont?
Na kilka lat odszedłem od komiksów i widzę teraz jakie cuda powstały. Szczególnie 'Baśnie' mnie rozgrzewają.
Teraz widzę, że w najbliższym czasie wydawany będzie dodruk tomu 1. Rozumiem, że nie należy się nakręcać, że następne tomy sukcesywnie jeden po drugim będą dodrukowywane? Podobnie 'Amerykański wampir'?


Nie będę bowiem walczyć z allegrowymi kolekcjonerami, bo zazwyczaj jakiś tom środkowy kosztuje na allegro roczny zapas paprykarza w domu marynarza...

Offline SynMałpy

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3154 dnia: Maj 03, 2015, 11:54:06 am »
Dzięki.
Ale to nie do końca wyjaśnia sprawę. Dodruki tomów 1 i 2, ale co potem? Egmont z reguły konsekwentnie dodrukowuje wszystko? Czy zatrzymuje się w pewnym momencie i dodruki lecą wyłącznie do niektórych tomów?

Offline misiokles

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytaNie ma reguły.nie itp.)
« Odpowiedź #3155 dnia: Maj 03, 2015, 12:29:16 pm »
Nie ma reguły.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3156 dnia: Maj 03, 2015, 01:04:01 pm »
Dzięki.
Ale to nie do końca wyjaśnia sprawę. Dodruki tomów 1 i 2, ale co potem? Egmont z reguły konsekwentnie dodrukowuje wszystko? Czy zatrzymuje się w pewnym momencie i dodruki lecą wyłącznie do niektórych tomów?

np. Hellboya dodrukowali tylko 2 pierwsze tomy, reszty na razie nie mają zamiaru dodrukowywać, mimo że do kupienia nie ma 6 środkowych tomów.

Offline Garf

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3157 dnia: Maj 03, 2015, 01:08:39 pm »
Z Usagim jest tak samo. Ale o ile sobie dobrze przypominam, w chwili, gdy Egmont ogłaszał dodruk pierwszych dwóch tomów Baśni, wszystkie pozostałe były dostępne. Teraz, zdaje się, trzeci zdążył się wyprzedać. Może w świetle tego faktu i ich nowej umowy z DC dodrukują później także trzeci, żeby cała seria była dostępna.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline blackwaterpark

Odp: Różne gadki zewsząd
« Odpowiedź #3158 dnia: Maj 04, 2015, 05:43:01 pm »
Może ktoś wie, czym jest nowy ''ELEMELEmentarz'' Papcia Chmiela? (premiera za 2 dni)

Offline starcek

Odp: Odp: Różne gadki zewsząd
« Odpowiedź #3159 dnia: Maj 04, 2015, 06:38:46 pm »
Odejmij  "MELE" z tytułu i odpowiedź masz przed swoimi oczami.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Death

Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3160 dnia: Maj 20, 2015, 01:59:06 pm »
Też właśnie przeglądałem promocję Egmontu i myślę o Krzyku ludu.
I nie wiem czy wziąć, czy nie wziąć...  :wink:

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3161 dnia: Maj 20, 2015, 02:03:32 pm »
Też właśnie przeglądałem promocję Egmontu i myślę o Krzyku ludu.
I nie wiem czy wziąć, czy nie wziąć...  :wink:

Chcesz znać moje zdanie?

Offline HaVoK

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3162 dnia: Maj 20, 2015, 02:30:38 pm »
Śmiało można brać:)

Offline skil

Odp: Odp: Wyprzedaże / promocje
« Odpowiedź #3163 dnia: Maj 20, 2015, 06:26:27 pm »
Też właśnie przeglądałem promocję Egmontu i myślę o Krzyku ludu.
I nie wiem czy wziąć, czy nie wziąć...  :wink:

Komiks jest świetny. Wprawdzie akurat Ciebie będzie razić bijąca z niego lewicowość (jak to u Tardiego), ale i tak warto ;) W komiksie czuć ducha XIX-wiecznej francuskiej powieści przygodowej spod znaku Victora Hugo, czuć klimat rewolucyjnego Paryża, fabuła wciąga jak woźny ćwiartkę, a Charles Bassicousse to jedna z ciekawszych postaci z jakimi miałem do czynienia w komiksie. Polecam
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Szekak

Odp: Szukam (informacji, porady, odpowiedzi na pytanie itp.)
« Odpowiedź #3164 dnia: Maj 31, 2015, 05:14:01 pm »
Mam pytanie dla mnie bardzo ważne. Znalazłem na amazonie świetną figurkę komiksową w bardzo korzystnej cenie, ale niestety sklepy które ją mają po tej cenie nie wysyłają do Polski. Nie mam nikogo kogo mógłbym poprosić o kupno w stanach, są może jakieś firmy które by to zorganizowały, lub może ktoś z forum zna inną możliwość ściągnięcia tej figurki?