trawa

Autor Wątek: wolfen rain  (Przeczytany 4345 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artesal

wolfen rain
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 28, 2006, 06:14:20 pm »
Oo sorry nie zauważyłem.. . :)
Trudno, poszukam ten temat...
eśli myślisz że jestem chory... to się nie mylisz...

Offline graves

wolfen rain
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 01, 2006, 09:32:53 am »
Wystarczy tylko połączyć obydwa tematy - szybko łatwo i przyjemnie - zadanie dla moderatora (jest też temat Wolfen rain - nie chciało mi się czytać, czy to o tym samym)  :D
Heh, już się za to zabierałem, jak sobie przypomniałem, że to nie moje forum (jeśli chodzi o moderowanie), no cóż skleroza :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Ramiel

wolfen rain
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 02, 2006, 06:28:27 pm »
i temat zdechł.... widocznie nie ma tu fanów Wolf's Rain.. :?
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline Dreadorus Maximus

wolfen rain
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2006, 12:36:09 am »
Połączyłem oba tematy. Co prawda będzie figurował pod tytułem Wolfen Rain, ale to już taki mały forumowy folklor.
Cytat: "Artesal"
I jestem nowy i skąd miałem wiedzieć że taki temat istnieje...

Zawsze mi się wydawało że trzeba czytać forum... Może się mylę?  ;)

Raz myślałem, żeby się za to anime zabrać, ale jakoś nikt mi go w dobry sposób nie polecił. Opis na zagranicznej stronie internetowej nie był zbyt zachęcający, bo dowiedziałem się tylko tyle, że na swiecie nie ma już wilków. W odruchu wziąłem to za jakieś anime proekologiczne i dałem sobie spokój.
Więc może ktoś mnie zachęci w odpowiedni sposób?  :D
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Ramiel

wolfen rain
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2006, 10:36:04 pm »
nikt Ci go Dred w dobry sposob nie polecił ?? Ja moge tyle powiedzieć, ze to anime uplasowało się w moim rankingu tuż po NGE, nawet Bebopa przebiło. Wyjątkowy klimat, świetna muzyka. I cośco nie pozwalało mi sięoderwać od ekranu...
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline Qraq

wolfen rain
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 04, 2006, 01:25:15 am »
Główna seria (26 ep) początkowo bardzo interesująca, później fabuła zaczeła się rozmywać i było co najwyżej średnio(plus głupie, urwane zakończenie). Sytuację uratowały dodatkowe 4 ep wydane później(jakby się autorom nagle przypomniało że nie zakończyli historii). Ogólnie seria IMO nie wybitna, ale trzymająca jakiś poziom.
Można obejżeć.

Do Bebopa czy NGE tego nie ma co porównywać. Nie ta liga.

Offline Ramiel

wolfen rain
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 04, 2006, 09:40:16 am »
mimo wszystko mi się bardzo podobała. A to, że jest urwane zakończenie było spowodowane brakiem środków na wyprodukowanie całej seri i autorzy stworzyli 4 odc. retroscpekcyjne bo mieli kontrakt na 26 i musieli go wykonać. A gdy budżet się poprawił do zakończyli całą serie tworząc 4 dodatkowe odcinki OAV. A czy nie można porównywać to twoje zdanie, wg. mnie to anime jest bardzo dobre.
szystko ma swój zmierzch, tylko noc kończy się świtem...

Offline Dreadorus Maximus

wolfen rain
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 05, 2006, 09:07:11 am »
De gustibus non disputantum est
Może sobie kiedyś załatwię i obejżę :)

jak chcesz zmienić nazwę tematu - to wyedytuj pierwszy post
wujek dobra rada -graves
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.