Autor Wątek: tokyo mew mew  (Przeczytany 20704 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
tokyo mew mew
« dnia: Kwiecień 08, 2005, 12:27:29 am »
tokyo mew mew
i
heat

zapowiedzi jpf poniekąd :roll:

Offline Jim

tokyo mew mew
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2005, 01:06:39 pm »
mew mew? - za tokyopop:

Ichigo is out on a hot date with her 'crush' when suddenly she's involved in an odd incident in which her DNA is merged with the DNA of an almost extinct wildcat. When four other girls' DNA is merged with the DNA of four other almost extinct animals, it's apparent that they're part of a much bigger plan. Ichigo and her friends have been chosen to become a part of a secret project called the "Mew Project." Their mission: To protect the planet from aliens who are using the planet's animals to attack humans.

a tu preview http://www.tokyopop.com/dbpage.php?propertycode=TOK&categorycode=BMG&page=mangapreview

czarodziejka z kotżyca?  ;)

Offline mangowiczka

tokyo mew mew
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2005, 11:50:00 am »
Tokyo Mew Mew-jet to typowa manga typu maglical girl.Chociaż okładka może być trochę odpychająca(jest cała RÓŻOWA) to opowieść w każdym razue nie.Bohaterką jest Ichigo Momomiya.Jest ona zakochana w chlopaku ze swojej szkoły Aoyamie.Za każdym razem prubuje mu pokazać jak bardzo go lubi i pewnego dnia zaprasza go do muzeum w którym jest wystawa ze zwierzętami które wigineły lub zwierząt z czerwonej księgi.Przez przypadek Ichigo upada na chopaka całując go przez przypadek.Chłopak wcale się tym nie przejął i otrzymaną chusteczkę hm...Skrytykował poniewarz nie była z recyklingu.Bowiem Aoyama jest wielkim fanem przyrody i za każdym razem udowadnia jak bardzo mu zalerzy na ochronie jej.Po tym incydencie Ichigo idzie do nowej kawiarenki po sok i napotyka tam dziewczynę dręczoną przez szkolne koleżanki.W obronie jej stają dwie inne dziewczyny.Ichigo z którą przyszła dziewczynka która podarowała Aoyamie chusteczkę z recyklingu -_- patrzyły na tą sytuację zdziwione jak dziewwczyny łatwo poradzily sobie z dręczycielkami.Po chwili kiedy dręczona dziewczyna dziękuje za ratunek dzieje się coś dziwnego.Powstaje trzęsienie ziemi które na zawzse odmieni życie Ichigo i jej nowych kolerzanek...
Nie będe spojlerować ^^ jeżeli chcecie wiedzieć więcej sięgnijcie po tą mangę ^^
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Krzych Ayanami

tokyo mew mew
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 25, 2005, 11:58:37 pm »
Z Tokio MM jest taka sprawa, że trzeba sobie odpowidzieć, na jedno proste pytanie: czy jesteś 10 - 12 dziewczynką lubiącą romantyczne historie?

Jeśli odpowiedź brzmi tak - to łap za mangę śmiało.
Jeśli nie - daj sobie spokój zanim cię krew zaleje.

Offline mangowiczka

tokyo mew mew
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2005, 12:59:09 pm »
Cytat: "Krzych Ayanami"
Z Tokio MM jest taka sprawa, że trzeba sobie odpowidzieć, na jedno proste pytanie: czy jesteś 10 - 12 dziewczynką lubiącą romantyczne historie?

Jeśli odpowiedź brzmi tak - to łap za mangę śmiało.
Jeśli nie - daj sobie spokój zanim cię krew zaleje.


A muszę cię roczarować bo mam 13 lat :P rocznikowo 14.Ale ja lubię dużo rodzajów mangi np.historyczne(Kenshin,Inu-yasha),Akcji(Gunsmith Cats),Demony(Wsomnienia Demona,Seimaden) lub pomieszane z pomieszanym np.Flame of Recca czy .//hack ^^
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Fenrir

tokyo mew mew
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2005, 03:56:57 pm »
nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
tokyo mew mew
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2005, 08:21:05 pm »
Droga mangowiczko! Koniec roku się zbliża, więc na pewno teraz już skończyłaś 14 lat. Mimo tego jestem zaskoczony, że czytasz "Gunsmith Cats", bo to manga dla dorosłych (chociaż trzeba przyznać, że jedna z najlepszych pośród tych wydanych w Polsce). Moja pasierbica też ma 14 lat i kiedy poprosiła o "Catsy", stanowczo odmówiłem. "Tokyo Mew Mew" bardzo jej się podoba. Kiedy chciałem to pożyczyć, powiedziała, że jestem za stary i... stanowczo odmówiła.

Offline steelie

tokyo mew mew
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2005, 10:50:17 am »
Czytałem pierwszy tom Tokyo Mew Mew i... nie mam ochoty na drugi. Spodziewałem się, że historia o "supermocach" bohaterki (swoją drogą wyjątkowo bez sensu) będzie tylko pretekstem do gagów na temat typowych superherosów. Ale tu to coś o kosmitach i zmienianu zwierząt w mutanty jest traktowane całkiem poważnie, a główną osią wydarzeń są zaloty głównej bohaterki względem Aoyamy (najprzystojniejszego chłopaka w szkole... cute :/). Okładka mnie nie odstraszyła, róż w odpowiednich ilościach może mieć bardzo pozytywne efekty. Ale te okrzyki Ichigo podczas walki ("Wstęga truskawkowego uderzenia!") naprawdę mnie rozwaliły.

Offline miotacz_ognia

....
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2005, 08:33:54 am »
weszlam do sklepu z managami i komiksami w poszukiwaniu kolejnego "bye now" ale gonie bylo wiec po porstu wzielam mew mew. nie przeczytalam jeszcze ale niebawem to zrobie... manga wydaje sie jednak troche banalna... i ta rozowa okladka :)

Offline Petit

Mew Mew
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2006, 04:13:33 pm »
Ja mam prawie 14 lat i bardzo lubię Tokio Mew Mew (nawet różowa okładka mnie nie odstraszy od magical girls!!!!!!!!!!!!)!
http://static.flickr.com/11/97000920_0ecec745fb_m.jpg
naprawdę bohaterki są słodkie (szczególnie Minto-chan ;) )
:!:  :!:  :!:

Generalnie nie umieszczamy grafiki w postach, a jedynie linki do niej.
pozdrawiam
graves
ove KAWAII boys!

Offline Kiara

nowa
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2007, 03:40:37 pm »
Ohayo!

Tak jak większość z was uwielbiam tokyo mew mew i mam wszystkie ich tomy (nie ma to jak różowa okładka...). Byłabym wdzieczna gdybyscie pisali do mnia na gg :D
[/quote]

Offline aga479

tokyo mew mew
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 10, 2007, 07:01:08 pm »
Czy ktos wie kiedy bedzie 7 czesc po polsku tokyo mew mew?

Offline mangowiczka

tokyo mew mew
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 11, 2007, 05:25:20 pm »
Hehe we Wrocławiu to ja nawet 6 nie widziałam xP
url=http://www.usersigs.com][/url]

Offline Kiara

kiara
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 12, 2007, 12:12:35 pm »
Tom 7 bedzie w kwietniu. Fajnie nie? ja już sie doczekac nie moge! A wy? jak cos to na gg: 8920809

Offline juana

tokyo mew mew
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2007, 12:39:38 am »
gadu podałaś już przecież w profilu :|

mnie tam ta manga nie przypadła do gustu, a może ja za stara jestem.
Dwunastoletnim dziewczynkom faktycznie powinna się spodobać, niemniej ja przeciwko różowi nic nie mam...

 

anything