Autor Wątek: RTS?!  (Przeczytany 10801 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline horsie

RTS?!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 14, 2005, 10:36:08 pm »
Cytuj
Po prostu chciałem pomóc Mu zaoszczędzić trochę grosza ;)

Szlachetnie z Twojej strony ;)
Ja z rtsów, których nie cierpie polecam Tiberian Sun, jedyny oprócz Starcrafta i Red Alerta 2, który mnie wciągnął.

Offline Raven99

RTS?!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2005, 07:13:07 am »
Ekhem... ile dziś kosztuje Starcraft? 20 zł?  8)
ar never changes...

Offline Nabu Nezzar

RTS?!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2005, 10:17:42 am »
Cytat: "Bad_Horsie_"
Ja z rtsów, których nie cierpie polecam Tiberian Sun, jedyny oprócz Starcrafta i Red Alerta 2, który mnie wciągnął.

Troszkę to zagmatwane powyżej. Rozumiem, że nie cierpisz RTSów jako gatunku i właśnie z tego gatunku (niecierpianego przez Ciebie) polecasz mu Tiberian Sun czy jednak to co mu polecasz pochodzi z konkretnych gier, których niecierpisz, np. Tiberian Sun? :roll:  Rrrany, chyba jeszcze bardziej zagmatwałem :)
Poza tym, wszystkie trzy RTSy, które wymieniłeś są naprawdę niesamowite.
Dodałbym do nich jeszcze Age of Empires II.
Cytat: "Raven99"
Ekhem... ile dziś kosztuje Starcraft? 20 zł?  8)

Starcraft wraz z dodatkiem kosztuje 49,90zł. Niby to mało ale jednak troszkę kosztuje.
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy

Offline horsie

RTS?!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2005, 12:18:51 pm »
"których nie cierpię" - jako gatunku ;)

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2005, 04:12:30 pm »
No to może RTW ? Combat Mission, Close Combat, Sudden Strike, Codename Panzers, Desert Rats vs Afrika Korps, D-Day. Można wybierać.

Offline zim

RTS?!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 15, 2005, 07:14:50 pm »
Cytat: "Deytonus"
No to może RTW ? Combat Mission, Close Combat, Sudden Strike, Codename Panzers, Desert Rats vs Afrika Korps, D-Day. Można wybierać.

zadna z tych gier nie jest klasycznym RTSem :|
chodzi mi o gre > rozbuduj-baze-zbierajac-surowce-i-budujac-robolami-kolejne-budynki-a-pozniej-zniszcz-przeciwnika :D

@SoCiu
Dungeon Keeper 2 gralem > REWELKA!
nowe Settlerki jak mowisz nudne na krotka mete ;)
Dune 2000 nie za spejclane bylo, a w Emperora nie mialem przyjemnosci grac :|

no nic trzeba szukac dalej :P
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2005, 08:50:49 pm »
Napisałem, że to RTW ... Tradycyjny rtsik ? A może Dawn of War ? Prawie-że-tradycyjny chyba że abstrakcyjne punkty mocy wydadzą się ci zbyt rtw   :lol:

Offline horsie

RTS?!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 15, 2005, 09:13:24 pm »
Weź tu dogodź takiemu człowiekowi ;) Zagraj sobie, chłopie, w Mortala, od razu Ci ulży :lol:

Offline zim

RTS?!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2005, 08:53:16 am »
Cytat: "Bad_Horsie_"
Weź tu dogodź takiemu człowiekowi ;) Zagraj sobie, chłopie, w Mortala, od razu Ci ulży :lol:

hehe co sie wsciekacie :badgrin:

nom Dawn of War jest sympatyczny. bardzo przyjemnie sie w niego gra. nie jest to StarCraft. ale owszem swietna gra z bardzo sugestywnym klimatem :) ostatnio z braku laku sobie odgrzalem ta pozycje i bardzo milo spedzilem czas przy skirmishu. ale niestety ta gra jest idealnym przykladem spiepszenia rewelacyjnej oprawy i grywalnosci! TYLKO jedna kampania i to banalnie prosta :| no coz nie mozna jak widac miec wszystkiego ...no moze StarCraft jest tego chlubnym wyjatkiem 8)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Green Dragon

RTS?!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:23:26 am »
Dawn of War jest bardzo sympatyczny, gdy gra sie na Lanie :D, wogole all RTS na Lanie sa slodkie, 3na3 i rzez. Zim, jak grales w Starcrafta, DoW'a i Warcrafta, to ja Ci nic nie polece, albo moze zagraj w Dark Colony :).Taki spoko RTS.
pozdro
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline zim

RTS?!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2005, 04:55:48 pm »
Dark Colony ...nie znam tego tytulu :roll:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Green Dragon

RTS?!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 16, 2005, 05:55:23 pm »
Cytat: "zim"
Dark Colony ...nie znam tego tytulu :roll:

Kiedys w CDA dawali, kumpel mi przyniosl i byl nawet spox, troche malo dynamiczny, ale klimat nawet spoko ;).
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Deytonus

RTS?!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 16, 2005, 06:21:46 pm »
Dark Colony ? kurde, to jest gra ! pamiętam, jak będąc 12 letnim szczyl;em zamówiłem archiwalke CDA z tą gierką. A potem bałem się w nią grać. Dlaczego ? Filmiki są tak ... delikatnie mówiąc brutalne, że przebijały Q2 i meat factory albo labs. Szkoda, że jako rts gra jest bardzo standardowa. chyba 10 jednostek na stronę i lustrzane ich odbicia (nie ma jednsotek specyficznych dla rasy), baza możliwa do zbudowania tylko w jednym miejscu i bez możliwości zbudowania drugiej. Mimo wszystko : jestem na tak.

Zim > a grałeś w kampanie DoW na najwyższym poziomie trudności ?

Offline Raven99

RTS?!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 16, 2005, 08:18:29 pm »
Hmmm... z tego co pamiętam w DC było jedno ciekawe rozwiązanie - ludzie lepiej widzieli w dzień, a ufoki w nocy. Taka ciekawostka mała :)
ar never changes...

Offline Green Dragon

RTS?!
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:05:07 pm »
Filmiki DC to pierwsza klasa :D, zaliczylbym je do gore  :badgrin: . Ludzkie glowy ponatykane na pale i czesciowo poddane juz procesa destrukcyjnym  :evil: . Fajnie sie je oglada  ;) . Intro rzadzi  8) .
Co do archaizmu gry to prawda ;). Ale polecam  8) .
pozdrawiam
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear