Autor Wątek: Bandy w Polsce  (Przeczytany 9497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:30:41 pm »
Pomyslalem sobie, ze skompletuje nowa bande i bedzie to banda, którą gra najmniej graczy w Polsce, chce sie wyrozniac  8) . Dodam ze 4 pierwsze bandy w tej ankiecie goscily umnie w domu dluzej, czy krucej, az do momentu spieniezenia ich  :cry: ...takie zycie  ;).
Wy jestes wyjadacze i rzadzicie na turniejach i opieram ta ankiete na waszych obserwacjach ;).
pozdro
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Herudaio

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:33:57 pm »
Wymieniłeś te bardziej popularne szczerze mówiąc :/
co najwyżej Cult of Possesed są mało popularni ale nie żeby mało było graczy grających tą armią
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2005, 09:49:22 pm »
Wiem, ze wymienilem te bardziej popularne ;). Ale takie mam zboczenie, ze chce grac tymi z podrecznika podstawowego, albo Krasiami ;). Musicie to zaakceptowac  :D . I nie chodzi mi o bezkonkurencyjne wyroznianie sie, chodzi oto zebym nie musial patrzec i grac z kims kto w duzym prawdopodobienstwie bedzie gral tym co ja ;).
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Wercyngetoryks

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2005, 09:44:34 am »
Cytat: "Green Dragon"
... I nie chodzi mi o bezkonkurencyjne wyroznianie sie, chodzi oto zebym nie musial patrzec i grac z kims kto w duzym prawdopodobienstwie bedzie gral tym co ja ;).


No to totalnie źle wybrałes, bandy z podręcznika są jednymi z najpopularniejszych, bo zasady do nich są ogólnie dostepne...
Choć i tu są mniej i bardzie popularne...mniej to na pewno Najemnicy,a konkretnie Middenhaim,Reikland i Marienburg...ta pierwsza bardzo rzadko spotykana...

Jeśli chcesz grac mało popularną bandą to polecam Averland albo Ostland...jak dotąd tylko raz spotkałem te bandy,a dość często zdaża mi się bywać na róznych turniejach w Polsce :roll:

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 17, 2005, 09:55:00 am »
Middenheim, Marienburg, SoS, Kislev, Ostland (2 ostatnie z annuala) ... to najmniej popularne bandy... najbardziej chyba ostland i averland... i w sumie carnival of chaos tez jest malo popularny... ale coraz mniej...
 
ogolnie bandy do ktorych jest problem kupic figurki sa malo popularne... averland czy ostland maja malo wzorow i trzeba konwertowac...


Cytuj
jak dotąd tylko raz spotkałem te bandy,a dość często zdaża mi się bywać na róznych turniejach w Polsce


ostatnio averland spotkales i nie bylo tak zle!!! :D:D

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2005, 10:27:48 am »
Reiklandczykow mam ;).
Wy ciagle otym samym  :) . Wiem, ze bandy z podrecznika sa najpopularniejsze, ale do wszystkich procz SoS mam sentyment jak to zaczynalem grac ponad 3 lata temu... I chcialbym do ktorejs z nich powrocic, a ze wszystkimi tak samo przyjemnie sie gralo, to wybiore ta ktorej jest najmniej  :D . Mysle, ze teraz lepiej sprecyzowalem moje plany  ;) .
BTW: moze byscie mnie przekonali na cos innego, ale nie bardzo sie orientuje co jest od ostatnich 2lat :D oficjal, a co nie ;). Jakis link czy cos, zebym mogl sobie ladnie poobczajac  8) .
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Wercyngetoryks

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 17, 2005, 10:52:11 am »
Cytat: "Green Dragon"
...mnie przekonali na cos innego, ale nie bardzo sie orientuje co jest od ostatnich 2lat :D oficjal, a co nie ;). Jakis link czy cos, zebym mogl sobie ladnie poobczajac  8) .


Oto link do stronki naszego klubu, znajdziesz tam to czego szukasz ;)

http://www.treasure-hunters.prv.pl/

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:02:12 am »
Nie będę powtarzał się za chłopakami a tylko podam pewne statystyki:

Oto ilu znam graczy konkretnych band:

Cult Of The Possessed(4)    
Dwarfs Treasure Hunters 8  
Skaven Warphunters(5)
The Undead(5)
Sisters Of Sigmar(4)

Natomiast...Jesli naprawdę chcesz sie wyróżnaiać to polecam Midenheim!!
Narazie nie ma zadnego gracza który tym gra (no moze poza mna ale będe wracał do tej bandy po 2 latach przerwy).
Kamil. (miszczu)

Offline drachenfeles

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:05:30 am »
Ja mam middenheim :D

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 17, 2005, 01:12:14 pm »
Dobra, to moze dodam, ze chociaz gram Reiklandem to nie przepadam za bandami ludzkimi. Wole cos spaczonego etc. Najwidoczniej plan z wyroznieniem sie nie powiedzie sie :( , ale co tam  :p .
BTW: wyszly jakies figsy do carnival of chaos? jak nie to z czego je mozna zrobic i czy wogole sa gdzies przykladowe wyglady ich?
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2005, 02:53:19 pm »
Przykładowy wygląd możesz zobaczyc w empire in flames..
Ale zapewnie niedługo pojawią się fotki pomalowanego Carnawal-u Kingi na naszej stronce ( 100% orginalnych modeli )

Cytuj
Ja mam middenheim


Zeczywiście pominołem cie ale to chyba z faktu że nie widziałem cCię abyś nimi kiedykolwiek zagrał.
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 17, 2005, 02:54:42 pm »
To po co pytasz nass o zdanie, skoro wyrobiłęś już swoje własne;]?? Ja powiem tak: najmniej "według mnie" o czym przedmówcy zapomnieli... popularnymi bandami są zdecydowanie MIddenheim i Marienburg... reikland, ostland, averland sa zaraz po nich, potem sos, kult opętanych, kolejne miejsce to orki, krasie, beastmeni, (karnawału nie przypisze, gdyż jest on puki co mało znany i dla ludzi lubiących rginalne modele - trudny do skąpletowania)... a potem wiadomo: Undead, witch hunters, skaveni,

Jeśli chcesz grac czymś czym nie gra nikt inny, ni eodbiegając jednocześnei od podręcznika - polecam Kult opętanych...ale zrobiony np na bazie modeli slanesha... magister może byc orginalny, zamiast beastmenów - demonetki, zamiast zwykłych kultystów - konwersje, albo Witch Elfki z darkelfickiej armii battla... i reszty chyba ni emusze diopisywac:)... te same zasady - nieco iny klimat... MMAX wyjątkowa banda...jedyna w swoim rodzaju:)

Pozdrawiam...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 17, 2005, 03:52:23 pm »
Chyba wlasnie opre sie na possestach, to byla moja pierwsza banda do mordheim :)). Zostaje kwestia, z czego zrobic samych possestow, orginalni srednio mi podchodza do gustu, pozatym ciezko ich dostac...
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Nazroth

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 17, 2005, 08:41:33 pm »
ehh...czyżbym mało sie wyraźnei wyraził?...podałem powyżej przepis na ideal;nych possesstów;/...

ja bym sobei zrobił bande jakiegoś konkretnego boga... zamiast beastmenów wziął główne demony danego boga... (wiadomo - khorneodpada...bo magister używa magii),... na samego magistra wziąłbym "maga" danego boga, mutantów skonwertować z mięska..a mięsko (possesst brethren) zrobić z czegoś fajnego - jakies dark elfy (witchki) w przypadku slanesha, nurglowych można zrobić z czegokolwiek - począwszy od mieszanych części od zombich i imperialnych wojaków... tzeenthowych z hmm...chyba tez witchki pasują... albo plastiki imperialne, z dorobionymi piórami, dziobami:) proste konwersje...

jeśłi sam nie umiesz... poproś znajomego - lub zamów u jakiegoś kolesia od konwersji/malowania:)... wszystko d asię wyczarować z dosłownie "niczego"...

Pozdrawiam
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Green Dragon

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 17, 2005, 08:57:17 pm »
Nie chodzilo mi tu o koncepcje calej bandy, ale tylko o jednostke opetanego...takiego duzego z mutacjami  :badgrin: . Z czego najlepiej zrobic tych ziomali, jesli wogole cos na nich pasuje, reszta mnie nie interesi, bo z reszta sobie jakos poradze...
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear