Autor Wątek: Bandy w Polsce  (Przeczytany 9498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 17, 2005, 09:38:49 pm »
Opętańca najlepej z pink horrora... w zależności od malowania do każdej bandy będzie pasowa:)... zęby, macki, kleszcze - odbyt:) wszystko jest... albo bardziej zaawansowana konwersja to z beastmena bym zrobił na klimat.. dorzucił rąsię... jakies takie motywy - w końcu beastmen wygląda dość "ludzko" o ile można tak to nazwać
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 17, 2005, 10:58:00 pm »
Cytuj
Cult Of The Possessed(4)
Dwarfs Treasure Hunters 8
Skaven Warphunters(5)
The Undead(5)
Sisters Of Sigmar(4)


na jakim turnieju widziales tylu graczy... sos to graja 2 osoby (+1 z berserkera ale malo gra), undeadow to gora 2 bandy, skavenow tez mniej... chyba ze liczyc kazdego kto sie w necie zdeklarowal jako gracz ktorejs z tych band...


Drachu... pokaz sie kiedys z middenheimem... :D

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 18, 2005, 08:00:51 am »
Cytuj
na jakim turnieju widziales tylu graczy... sos to graja 2 osoby (+1 z berserkera ale malo gra), undeadow to gora 2 bandy, skavenow tez mniej... chyba ze liczyc kazdego kto sie w necie zdeklarowal jako gracz ktorejs z tych band...


Znam nieco wiecej w takim razie graczy niż TY.
SoS-Agnieszka, Annka, Barterk (z Bardu)
Unded-Ważywko, Ja (ew. mój kumpel Marcin), Naz, ventyl (Chyba on grał z łodzi) i świerzo pachnący gracz z Goblikonu, Gracz z WM (oj nawet więcej tego wyszło!!!)
Scaveny-Ty, Rudik, Demence, Janek (z Bardu), I gracze z W-awy.

Niestety nie tylko na naszym klubie kończy sie mordheim!
Kamil. (miszczu)

Offline Mad Hamster

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2005, 08:48:17 pm »
Lubelskie mordheim rzesko sie rozwija:
3xEshin
2xMarienburg
2xReikland
2xPossessed
Witch Hunters
2xDwarfs
2xUndead
Beastmani

Graczy ogolnie jest kilku mniej (niektorzy maja po kilka)
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2005, 09:05:38 pm »
Possessed nie naleza do najpopularniejszej bandy... raz z powodu nieokreśłonego klimatu (CoC to co innego... i Bóg wiadomy i "nastrój") jak i z powodu braku modeli łatwodostępnych...

Widzę, że sporo Was... kiedy robicie turniej?! Podeślijcie regulamin... chętnie zamieszcze na stronieklubu TH ... a i chętnie odwiedze!

U "nas" dość niedużo skavenów... ale to się zmienia. Coraz to nowe bandy "wychodzą spod ziemi".

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:26:54 pm »
WKW równierz z chęcom się Stawi na waszym turnieju..

Dlatego zakasajcie rękawy i do roboty! Niech świat usłyszy o Lublinie :D

A widząc że jest was troszeczku z pewnością tego tupu turniej będzie miła odskocznia od mało licznych imprez. (choćby ostatni Goblikon:()
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:31:43 pm »
liczebnosc imprezy jest wykladnia zaangazowania organizatorow w sama impreze. Reklame, regulamin... wiekszy naklad=wieksza liczebnosc... proste przełożenia mamy na codzień.

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2005, 10:48:08 pm »
Niestety masz rację ...
Kamil. (miszczu)

Offline Mad Hamster

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 14, 2005, 11:01:10 pm »
U nas turnieje sa na konwentach (falcon, dragon), a od czasu do czasu tak bez okazji. jak tylko sie dowiem, dam znac na forum. dawno nie bylem w klubie, chlopaki utworzyli lige itp. mam nadzieje ze zobacze duzy progres jak sie pojawie tam znowu. No i postaram sie chlopakow (przynajmniej kilku) wywlec za uszy na Bazyla.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Mistrz wałków :)

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:21:57 am »
Cytuj
No i postaram sie chlopakow (przynajmniej kilku) wywlec za uszy na Bazyla


Było by bardzo miło zobaczyć kilka nowych twarzy w świecie graczy mordheima :D
Kamil. (miszczu)

Offline Demence

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 15, 2005, 01:13:39 pm »
A ja bym głosowała na Carnival of Chaos, ale tychże nie widzę na liście ankiety więc nie zagłosuję ;]

Pozostałych jest jednak po trochę graczy :)
)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 15, 2005, 05:12:26 pm »
CoC ma na przyklad Gumol, Skolo... pare osob ma. I w katowicach by się z jedna znalazla.

Cytuj

Było by bardzo miło zobaczyć kilka nowych twarzy w świecie graczy mordheima


Dość to górnolotne  :roll: ...  w Lublinie gra więcej osób niż w Krakowie i są lepiej zorganizowani (więcej osob gra w lidze. Choć turnieje podobnie liczne) więc to Oni zobaczą kogoś nowego w świecie graczy mordheima :D... lub dojdzie do zetkniecia 2 swiatów.

Offline Demence

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 15, 2005, 05:29:16 pm »
Semai też ma, ale póki co grający na turniejach to jestem ja i Gumol, więc w porównaniu np. ze Skavenami to jest znikoma ilość.
)

Offline MiSiO

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 15, 2005, 05:41:54 pm »
a ile skavenow widzilas na turnieach... :D w łodzi jedna. Buli jedna ... in progress, no i moja... to wiecej tylko o 1. Najmniej jest middenheimu! nawet ostalndu jest wiecej! Nie mam pojecia czemu! Z milicji, z dodatkie mfuter, mamy najbardziej wyrózniającą się bande. Sliczne mloty w zakutych rekach... brodate twarze... A zasady ma równie fajne jak inne bandy. Faktem jest, ze kiedys tylko z "podstawki" bandy były, a teraz... middenheimu i marienburga jak na lekarstwo. KAzdy mowi o reiklandzie a nikt nim nie gra... za to ostland, kislev i inne... 2 mlodosc. Nie mowie o dwarfach bo to oczywista analogia dla graczy Krasnalami w WFB...

moze bazyliszek bedzie 1 turniejem gdzie bedzie z kazdą bandą przynajmniej po jednej osobie! 15 band!

Offline Mad Hamster

Bandy w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 15, 2005, 08:42:16 pm »
jesli chodzi o possessow to moj ziom ma jednego skonwertowanego ze strigoia a drugiego z 40k (chyba daemonhost, taki rogaty, caly w lancuchach i klodkach - bardzo klimatyczna figurka). mutant ma dol z beastmana  gore z witch elfki.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!