Autor Wątek: Gimli vs Zabojca Trolli  (Przeczytany 9289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline alevius

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 30, 2005, 11:34:55 am »
A może tak bezboleśnie wyjdźmy z konfliktu...  :D  Kto inny stworzył Warhama a kto inny LOTR`a. I nie ma sie co dziwić, że w jednym krasnalki są bardziej doceniane niż smElfy, a w drugim jest całkowicie odwrotnie. Zatem nie ma co sobie pupy zawracać gupotami w stylu

"Gołąb napisał: ,zas LOTR-owy krasnal to parodia,cien prawdizwego kraśa."

bo to sensu najmniejszego nie ma. Nie ma ogólnej definicji krasnoludka i smElfa, wiec "u czem sprawa". Zajmijcie sie lepiej malowaniem figurek (takich plastykowych ludzików) do WH.

A może więcej tolerancji i wyrozumienia...  :D
..gdy się śmiejesz, cały świat śmieje się razem z tobą. Gdy płaczesz, płaczesz sam...

Offline IkitClaw

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 21, 2005, 05:39:24 pm »
Cytuj
I nie ma sie co dziwić, że w jednym krasnalki są bardziej doceniane niż smElfy, a w drugim jest całkowicie odwrotnie.

Znaczy, gdzie krasie są bardziej docenione i w jakim sensie? Bo chyba nie w WH...  :roll:


Cytuj
Zajmijcie sie lepiej malowaniem figurek (takich plastykowych ludzików) do WH.

A ja mam inne niż plastikowe figurki, takie cieższe i jakby z metalu.  :cry:  Pewnie podróbki jakieś.


Cytuj
A może więcej tolerancji i wyrozumienia...  :D

Wyrozumienia?  :lol:

Cytuj
Czyli jednak był zabijaką (chyba, że ja nie rozumiem co to znaczy "fragi"...) ale w kanjpie by nie przeżył kilku sekund?  

No ba, bo taki Gotrek, to fraguje znacnzie szybciej :D

Offline Raven

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 21, 2005, 08:50:54 pm »
Cytat: "Gołąb"
cien prawdizwego kraśa.
Mozna być deslektykiem, ale to podstawa zajęć języka polskiego w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

Co do krasnoludów, to w książce "Władca Pierścieni" jest to potężna szlachetna, starożytna rasa, ukształtowana przez bunt jednego z valarów przeciwko najwyższemu Iluvatarowi. Twardych i szlachetnych. Nie karczemnych brudasów jak w warhamcu, szczających byle gdzie, opowiadajacych rubaszne żarty, i nielubianych przez nikogo.
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Gorim

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 22, 2005, 09:08:24 am »
Raven, zamiast popisywać się elokwencją i przy okazji zupełną nieznajomością świata WFRP, proponuję trochę poczytać, zamiast się na forum ośmieszać... W WFRP jest dokładnie tak samo.. krasnoludy są szlachetną, starożytną, rasą, hołdującą tradycjom... To już nie wina twórców, że większość graczy nie ma pojęcia ani o odgrywaniu postaci, ani o tym jak powinno się to robić. Ale to tylko i wyłącznie przez to że tak jak na codzień, tak i w RPG większość ludzi to idioci...
o I sit still in my room..
Winter's here in summer season...
Shall I say I was wrong if I'm right?
And farewell to my last hope..

Offline lord viruz

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 25, 2005, 10:24:42 am »
te młotowate :D

Krasnale z władka są stanowczo zbyt słodkie. :doubt: Jakieś to nierealne...
byś żył w ciekawych czasach!

Offline Sesuad-Ra

Gimli vs Zabojca Trolli
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 26, 2005, 10:00:26 am »
Nie wiem czy wiecie, ale twórcy Warhammera czerpali całymi wiadrami z dzieła tolkiena, dlatego wszystko jest bardzo podobne. Krasnoludy w obu wersjach są prawie identyczne. Co prawda te z ŁOTRa mi się mniej podobają niż chociażby taki Gotrek czy Snorri, ponieważ zostały przedstawione bardzo dawno temu przez spokojnego anglika jakim był Tolkien, natomiast Krasnoludy ze świata Młotka sa nastawione na walkę z wrogiem, począwszy od znienawidzonych gobosów, poprzez elfy i szczurki, a kończąc na Chaosie.
zczur na widocznym zdjęciu zdechł na raka :( Rest in Peace my Friend...