Autor Wątek: KTóry LOTR był najgorszy ?  (Przeczytany 4366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bosak

KTóry LOTR był najgorszy ?
« dnia: Maj 15, 2005, 06:20:01 pm »
który waszym zdaniem LOTR był najgorszy 1 2 czy 3 ?? bo ja na 3 odparzyłem sobie poślady...i jakoś nie wiem czułem niesmak i strate kasy którą wydałęm na ten pełen błędów i niedociągnięć film.... np scena ostatniej walki przetrwałych ludzi sie biła na 10 000 orków i troll przygniutł obieżyświata  a ten sobie po prostu lezał i walczył z trolem (przygnieciony jego noga) jakby to była sarenka :/ 500 na 10 000 nie wytrzymało by nawet 15 minut... :/ a to wyglądało jakby oni walczyli pare godzin i nawet nie draśnięci :/
ight with honor and die with honor !!

Offline amras

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 15, 2005, 07:23:46 pm »
ja akurat sie niezgodze z niczym co muwiłes IMO 3 częsc była najlepsza i niezauwarzylem zadnych rarzącyh błedów. A film zrobił na mnie i moim kumplu takie wrarzenie ze po wyjsciu z kina biegalismy z norzami i krzyczelismy "zapolujmy na orków" :D  :D  :D IMO to 1 czesc byla nie najgorsza bo wielu błedów związanych z fabułą niebyło była po prostu najnudniejsza tak ja wsumie ksiąszka pewnie wielu z was sie zemną niezgodzi ale ja tak uwarzam :p

Offline Celeborn

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 15, 2005, 08:33:13 pm »
Dla mnie najlepsze były "Dwie Wieże"....trzecia IMO jest niezła, ale zakończenie tak nudne.....gdyby dali Porządki w Shire.......a tak to średnio. Polecam rozszerzone części wszystkich

Pozdrawiam
Celeborn

PS A tak BTW: Temat raczej na Gildię Filmu....
ISTRZEM POLSKI JEST LEGIA, LEGIA NAJLEPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!

MAMY MISTRZA!!!

Offline Nabu Nezzar

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2005, 12:00:49 pm »
Dla mnie również najlepsza jest druga część, najbardziej klimatyczna i mroczna. Co oczywiście nie zmienia faktu, iż pozostałe dwie są świetne.
Zresztą cała filmowa trylogia jest moim "najulubieńszym" filmem, kultowym wręcz.
Co do zakończenia całej sagi. Nie powiedziałbym że jest nudne. Przynajmniej dla mnie i dla znajomych, którzy widzieli ten film. Zakończene jest diabelnie wzruszające i... smutne.

Oczywiście także nie zgodzę się z żadnym punktem w poście Bosaka.

P.S. Czy ten temat nie powinien znajdować się w dziale dotyczącym filmu? Wszak nie traktuje o bitewniaku.
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy

Offline kiddou

no
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2005, 01:19:11 pm »
Według mnie najgorszy jest LOTR 1. Niemam jakiś argumentów za tym że jest najgorszy ale i książka ale i film jakośmi sienie dopobały :/:/
/ Wisła Kraków  //

Offline Piter

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2005, 03:13:34 pm »
Eeee a te filmy to się czymś od siebie różnią ?
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Offline kingquest

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2005, 03:20:24 pm »
Mi najmniej się dwójka podobała. Była jakaś taka nudnawa, zupełnie mi się nie podobała. Trójka zaś była chyba najlepszą częścią trylogii.

Offline IkitClaw

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2005, 03:32:28 pm »
Cytuj
500 na 10 000 nie wytrzymało by nawet 15 minut...

Termopile? Wizna?  :o  
Da sie wytrzymać. Szczególnie jak po sowjej stronie ma się ekipę Aragorna (ich nazwa mi ze łba wypadla...) i walczy sie ze ścierwem, a nie żołnierzami, którzy o taktyce nie mają żadnego pojecia i prą byle do przodu.

Offline sa7o

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 16, 2005, 04:56:01 pm »
Cytat: "amras"
ja akurat sie niezgodze z niczym co muwiłes IMO 3 częsc była najlepsza i niezauwarzylem zadnych rarzącyh błedów. A film zrobił na mnie i moim kumplu takie wrarzenie ze po wyjsciu z kina biegalismy z norzami i krzyczelismy "zapolujmy na orków" :D  :D  :D IMO to 1 czesc byla nie najgorsza bo wielu błedów związanych z fabułą niebyło była po prostu najnudniejsza tak ja wsumie ksiąszka pewnie wielu z was sie zemną niezgodzi ale ja tak uwarzam :p

I used to think that I was stupid, and then I met philosophers."

-- (Terry Pratchett, Small Gods)

Offline Jimmy

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 16, 2005, 05:52:54 pm »
Brawo! Szkoda, że niektórzy mają w głębokim poważaniu takie akcje... :?

Offline Viruk

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 16, 2005, 05:56:58 pm »
Ja dla mnie najgorsza była 2 część, zdecydowanie najmniej spójna ze wszystkich :?
Mitril nadchodzi

Offline Noleen

Re: KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 16, 2005, 06:27:28 pm »
Cytat: "Bosak"
scena ostatniej walki przetrwałych ludzi sie biła na 10 000 orków i troll przygniutł obieżyświata  a ten sobie po prostu lezał i walczył z trolem (przygnieciony jego noga) jakby to była sarenka :/ 500 na 10 000 nie wytrzymało by nawet 15 minut... :/ a to wyglądało jakby oni walczyli pare godzin i nawet nie draśnięci :/


podaj mi przykład jakiegoś filmu gdzie to jest niemożliwe? w dzisiejszych czasach bohaterowie po jednej walce wygladają jak rozjechani przez walec, mimo ze tylko drasnęło ich piorko, inni spadają z wielkiej skarpy ( przykład "na krawędzi" ze Stallone ) i nadal żyją, mimo ze w realnym świecie dawno stawialiby im nagrobki! i tak dobrze ze Aragorn upadl na ziemie i nie mogl sie podniesc, a nie podniusl orka nad ziemie i nie wyrzucil do morza  ;)

najmniej wracam do czesci drugiej, bo ogolnie najmniej sie w niej dzieje. wyjmujac oczywiscie bitwe o helmowy jar, ktora troche ozywila calosc. mimo to niezbyt za nia przepadam ( najmniej oscarow chyba o czyms swiadczy )
1 i 3 czesc zrobiona do perfekcji jak dla mnie  :D

tyle =)

Offline Dereq

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 16, 2005, 07:22:05 pm »
jak dla mnie najlepsza czescia ekranizacji Jacksona jest Druzyna Pierscienia...KLIMAT..Shire,Moria,Las...jakis tam Las ;) a nastepne czesci prescigaly sie w efektach i wielkich bitwach(bardzo dobrze przedstawionych nawiasem mowiac) lecz mi milosnikowi chaosu i jatki o dziwo najbardziej spodobala sie pierwsza czesc.moze to przez to oczekiwanie "co najlepszego Jackson zrobil z LOTRem" ;) szkoda ze usuneli pare scen z "Powrotu.."np. Sarumana(nie dane mi bylo jeszcze ogladac wersji rozszerzonej) z drugiej strony usunalbym pare innych, jak na przyklad scena podczas ktorej hobbici(hobbitowie?) witaja sie po dlugim czasie rozłąki na lozku.....jedno wielkie A FUJ :lol: :p
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline Ribald

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 16, 2005, 07:34:14 pm »
Jedynka była dla mnie kwintesencją tego co można wycisnąć z Tolkiena na srebrnym ekranie, wspaniały film, a szczęka długo musiała wracać na swoje miejsce

Dwójkę określiłbym jako bardzo dobrze zrobiony film fantasy, miewający przebłyski. Zwłaszcza w końcówce

Trójka dopełniła całości. Poziom gdzieś pomiędzy 1 a 2

Może być też tak, że wielu ludzi się bało, czy Jacksonowi się uda, a jak dostali świetną "Drużynę" potem już marudzili na następne ;)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline adiego

KTóry LOTR był najgorszy ?
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 16, 2005, 08:48:20 pm »
Jedynka najgorsza moim zdaniem. Dwojka i Trojka mi sie podobaly najbardziej. Na HBO 29 maja poleca wlasnie jedna po drugiej;)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

 

anything