trawa

Autor Wątek: Kłótnie i inne....  (Przeczytany 8899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline skolo

Kłótnie i inne....
« dnia: Maj 18, 2005, 01:35:41 pm »
...

Offline Nazroth

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2005, 05:48:49 pm »
ALE SUPER!! DZIĘKI SKOLO - TY "KUMASZ BAZĘ" DUDE!! CZAISZ BUKAKE I WOGÓLE!! DRACHU JEST WPOŻĄDKU TYPEM, ALE OBAWIAM SIĘ ŻE DRĘTWYM IŚCIE W KRASNOLÓDZKIM STYLU, JEŚLI WZIĄŚĆ POD UWAGĘ JEGO STOSUNEK DO DYSKUSJI...I KŁUTNI!! :D... no to teraz mamy miejsce, w którym możemy niczym pakistański parlament rzucać w siebie stołkami... okładać się po głvowach itd.:P... aż pozwolę sobie tutaj przekopiować rozmowę dwóch panów... nie warto by się ona zmarnowała no nie:P?



Mistrz wałków :)Pisarz bracki Wiek: 21Dołączył: 30 Cze 2004Posty: 958Ostrzeżeń: 1Skąd: Kraków    Wysłany: Dzisiaj o godz. 11:17 pm    Temat postu:    
 
Cytat:
"tak... lowieckie to klapa... o czym turniej swiadczy... tylko na turnieju nie ma takich roznic ratingu. ja mialem 9... zreszta... tilean +16, misiek +20 raitngu co daje +21 roznicy... jesli nie wiecej... ale ja mowie o czyms co sie nazywa gry towarzyskie gdzie sie kupuje max gosci i tileana/pita..."
Max gości?? Nie rozśmieszaj mnie! Na maksa to ja wżucam ich 13 a nie 10!! Jest to daleko idąca, klimatyczna rozpiska- nie ma w niej ani jednej pałki czy innego gówna.. za są miecze topory a nawet halabarda.. A o tielańczyku nie wspominajmy.. Przez całą bitwę ani razu nie trafił!! Ale jak to Ty lubisz mawiac złej baletnicy rąbek spódnicy!! Tak samo było kiedy dostałeś od krasi!! Nie mogąc się pogodzić z tym faktem kazałes mi przeliczać 3 razy rozpiske i po dłuższych kłutniach przyszło Ci jeynie w zaszczycie przyznać rację że wszystko było w porządku i nie popełniłem błędu w tworzeni rozpiski! Na turnieju w Łodzi też nie był tak jak sobie to wybrażałeś!! Od tej pory boisz się paniczne multiplay-ów.. Co innego że i tak by nic nie zmieniło wyniku tego turnieju i dostając maksa z wszystkich potyczek byłem poza Twoim zasięgiem. A kiedy miałeś okazję to zmienić (grałeś na tym samym stole) to dostałeś odemnie baciory!  )) I tu bynajmniej nie chodzi o jakieś wywyzszanie się (do tego musiał bym jeszcze troszeczkę powygrywać) ale o zauważenie bardzo prostego faktu! Ze nie potrafisz przegrywać! A to jest żałosne!! Jeśli poniesiesz porażkę to to zawsze masz jakieś wyjaśnienie: pogoda nie taka, niechciało Ci się grać, zbyt gęste tereny, za mało okien, za blisko bandy.. Ja wiem! Najłatwiej zeby stół wogóle nie miał budynków a a przeciwnik biegł do ciebie zygzakiem a ty bys go zasypywał gradem bełtów z Swoich strzelców.. Jeśli lubisz takie rozgrywki to sie pomyliłeś i powinnieneś wrucić do WFB!! Miałem tego wszystkiego nie pisac ale bardzo nie lubie kłamu i wykręcania się!!..(koniec myśli) Dzisiaj po raz kolejny graliśmy z Nazem.. w naszych pojedynkach jest jak podczas pogody w marcu raz ja jestem górą raz On jest górą. Po walce podajemy sobie dłonie i przyznajemy wprost:" no tak dałem dupy! byłeś lepszy!" Rozchodzimy sie w dobrych humorach i zaprzysięgamy sobie (żartobliwie) że następnym razem zrewanżujemy się!( podaję to jako przykład umiejętności przyznawania się do porażki) (moderatoów prosze o nie kasowanie tej wiadomości! przynajmiej przez chwilę!) A misia jeśli ma coś do dożucenia zapraszam na priva - może będzie miał choć raz odwagę porozmawiać w cztery oczy - albo jutro przy spotkaniu jeśli się zjawi!!)_________________Kamil CZARNA KOMPANIA (TH) Jeśli ludzi kupa to i rycerz dupa. Dlaczego orki sa takie głupie- a czego spodziewaliście się po roślinach?! Turniej Par 2005



a na to Misio:

MiSiOPisarz bracki Dołączył: 27 Kwi 2004Posty: 806Skąd: Mordheim    Wysłany: Dzisiaj o godz. 1:16 pm    Temat postu:    
 
jedna jaskólka wiosny nie czyni... siedzisz w sniegach zimy po uszy... ja sie przynajmniej wygrzewam w cieplym słoncu lata. na priva to sobie mozesz... najpierw mnie tu oczerniasz a potem na priva... niezle wymyslone... jak ci tu odpowiem na twoje [...] to dostane ostrzezenie ... a na priva nikt sie nie dowie co napisalem..._________________MiSiO
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Demence

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2005, 10:10:47 pm »
:lol:

widzę, że Naz ma frajdę z podsycania kłótni :D

a przepraszam.... Msio się nigdy nie kłóci (a przynajmniej tak twierdzi :D) :D

ale temacik mi się podoba :D  tylko jeśli niektórzy nie zaczną trzymać swoich śmeci (oraz fochów) u siebie tylko dalej będą nimi uroczo obdarowywać wszystkich to ten temat nie będzie miał końca ;]

ale skoro już się kłócimy (hehe "skoro" jakby wymówiło dzieko które jeszcze nie umie mówić "r" to co by wyszło? :D ) [...] a tu było coś do informacji Misia, ale postanowiłam już mu to jako pw posłać.

p.s. polecam panom lekturę "listu do syna" R.Kiplinga
)

Offline Mistrz wałków :)

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2005, 12:13:38 am »
Super temat!! (mam wrażenie że szybko osiągnie miano najbardziej popularnego :D)

Prosił bym jeszcze Naza o rozdzieleni mojej wypowiedzi od Misiowej

Cytuj
tak... lowieckie to klapa... o czym turniej swiadczy... tylko na turnieju nie ma takich roznic ratingu. ja mialem 9... zreszta... tilean +16, misiek +20 raitngu co daje +21 roznicy... jesli nie wiecej... ale ja mowie o czyms co sie nazywa gry towarzyskie gdzie sie kupuje max gosci i tileana/pita...
- to było Misia!!!


I wracając do tematu:

Cytuj
jedna jaskólka wiosny nie czyni... siedzisz w sniegach zimy po uszy... ja sie przynajmniej wygrzewam w cieplym słoncu lata.

na priva to sobie mozesz... najpierw mnie tu oczerniasz a potem na priva...

niezle wymyslone... jak ci tu odpowiem na twoje [...] to dostane ostrzezenie ... a na priva nikt sie nie dowie co napisalem...


Przepraszam ale akurat kislevowi wiosnne klimaty zupełnie nie odpowiadają (a słoneczko to juz może prawie zaszkodzić-na arennie mieliśmy mocne skutki połaczenia słoneczka z wódką-mieszanka wybuchowa!!) My bardzo lubimy zimne klimaty! I może dlatego jesteśmy nieco bardziej hardzi w boju! I nie spieprzamy w tak szybkim tempie jak to ma w obyczaju aveland na widok niedzwiedzia!!

A teraz coś z czystej statystyki!! Tak aby zobrazować tą moją jaskułkę!!

Starcia moje i Misia:
1.Jesienna Zawierucha- 1.remis 1.wygrana nakożyść Misia (Misio Dwarfy Ja Midenheim)

2.WM. Do starcia nie doszło.. tak to jest kiedy bronie strzeleckie mogą dobijać

3.Gra nocna na WM Zwycięstwo na moją kożyść (Misio Dwarfy Ja Kislev)

4.Goblikon Po jednym zwycięstwie z każdej strony! (Misio Scaveny Ja Dwarfy)

5.Gra spalingowa Scaveny(Misio) kontra Dwarfy (Ja)- na moja kożyść (wygranna)

6. MTH- nie grałem :((

7.Polowanie na spaczeń- dwa zwycięstwa na moja kożyść

8.Gra spalingowa Aveland(Misio) kontra Kislev(Ja)- zwycięstwo na moja kożyść

9.Turniej par do starcia nie doszło :((

Podsumowywując to te jaskółki tak jakoś bardziej po twojej sronie lubuja latać sobie!! I o lepszych wynikach w walce z tobą może się pochwalić jedynie NAZ (odrazu ukłony dla niego!).

Ps. Przy okazji to czeka Cie Naz w najbliższym czasie inwazja Carnawału :))
Kamil. (miszczu)

Offline Nazroth

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2005, 06:10:47 am »
Z chęcią rozłupię kilka cyrkowych głów! "Burn the clown! Burn the clown!" Kiedyś trzeba poznać tą bandę, lepiej teraz niż na turnieju!... tym razem zagramy ludzki scenariusz:)... albo multipla z krasnalami mojej siostry - może monster hunt?! Bo właśnie dziś pomaluje młodego smoka:)....

Jeśli chodzi o "dobre wyniki" w walce z misiem, to niestety przyznam, że choć statystyka nadal działa na moją korzyść, to WH czuję się dużo słabszy od ukochanych UNDEADÓW... toteż powoli, powoli zaczynam dostawać po dupie;/.. może wynika to z faktu, że nie bardzo wiem na co mogę sobie pozwolić nową bandą... Fakt faktem... chociaż wygrałem z misiem więcej razy niż on ze mną (stosunek w tym momencie wynosi ok 3/2) to jednak czuję się słabszym graczem - misiu ma rozkminione wszystko - począwszy od rozpizki (chociaż nasze pojęcie "klimatu" różni się w pewnych miejscach) po rozwój swojej bandy w czasie kampanii.... wiecie - drzewko skilli i td... on ma prawdziwą wizję...
Ja podążam raczej za instynktem w czasie boju... a Miś ma wszystko zaplanowane nim podejdzie do stołu...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2005, 07:02:07 am »
Cytuj
misiu ma rozkminione wszystko - począwszy od rozpizki (chociaż nasze pojęcie "klimatu" różni się w pewnych miejscach) po rozwój swojej bandy w czasie kampanii.... wiecie - drzewko skilli i td... on ma prawdziwą wizję...
Ja podążam raczej za instynktem w czasie boju... a Miś ma wszystko zaplanowane nim podejdzie do stołu...


I tu właśnie się różnimy Ja TY i Misiu.. My gramy dla fanu! Traktujemy to jak dobrą zabawę! Natomiast pan Miś (w pewien sposób) realizuje się życiowo w tym systemie! A jak zaczyna mu sie bużyć cała układanka (drzewko skilli zawodzi) kiedy trafi np.  na mnie to go szlak chce trafić!!
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2005, 09:36:38 am »
... po co ja wogole to czytam... Skolo... to jest, przepraszam, durny temat...

A te posty sa coraz glupsze.

zreszta jak komus to poprawia nastroj to prosze bardzo... piszcie sobie co chcecie. o mnie, o moim malowaniu, graniu, terenach, scenariuszach itp itd...

ja tu juz nie zagladne nawet przez dziurke od klucza.

nawet nie chce mi sie komentowac tych gier np na WM, skaven vs dwarfs itp... nic z graniem na powaznie nie mialy a tylko na dobry wyglup byly nastawione. no i zapomnienie o jakichs porazkach kislevu ze szczurkami...

Ludzie... jakie drzewka skilli...? zreszta jak widac to moje podejscie jest turniejowo skuteczne... i mowienie ze moje podejscie jest pozbawione :klimatu" to gadanie bzdur... ja przynajmniej wiem co to sa Strieltsi, dwuraki i inne...

Offline Mistrz wałków :)

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2005, 09:47:18 am »
I czyz juz tego gdzieś nie pisałem nie pisałem!!
Jak co to głowa w piasek! "To jest głupie!"- typowe zachowanie Misia

Głupi to jest Twój beznadziejny upór! I nie umiejętność używania takich słów jak: "przepraszam", "masz rację", "pomyliłem się" itd.
Kamil. (miszczu)

Offline Wercyngetoryks

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 19, 2005, 12:16:44 pm »
I tak wszyscy jesteście Warzywami, a niektórzy turbo Warzywami :lol:

Grać z Wami mozna tylko dla fanu,bo jestescie tak ciency....nadeszła nowa era dla turniejów Mordheim i zwie się Seba i jego Reikland :badgrin:

Także skończcie to czcze gadanie i lepiej ćwicznie,obmyslajcie taktyki, malujcie figurki, róbcie rozpiski... bo inaczej nie widze dla siebie konkurencji na najbliższych turniejach :D

Offline skolo

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 19, 2005, 12:28:00 pm »
Cytat: "MiSiO"
... po co ja wogole to czytam... Skolo... to jest, przepraszam, durny temat...

A te posty sa coraz glupsze.


Alez nie przepraszaj, wiem ze durny, ale widocznie niektorzy inaczej nie potrafia, nie chca, nie moga, whatever. Skoro Panowie nie potrafia inaczej dyskutowac, tudziez wymieniac pogladow miedzy soba na priva, tudziez po prostu trzymac jezyk za zebami, to niech tutaj popisza. Jak sie wkurwie wystarczająco to zamkne ten temat.

Pisza tutaj przeciez Ci ktorzy inaczej nie potrafią :) Panowie, prowokacja sie udala a wy brniecie dalej...wrr

Offline Demence

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2005, 01:46:09 pm »
czyż on nie jest słodki? :D
)

Offline Mistrz wałków :)

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2005, 02:45:38 pm »
Cytuj
Alez nie przepraszaj, wiem ze durny, ale widocznie niektorzy inaczej nie potrafia, nie chca, nie moga, whatever.

O tak nie moga! Wczoraj próbowałem to wyjaśnic w cztery oczy ale za nim otworzyłem gębę Misi a już nie było!! :((- Ale jestem pewien że sie uda! Wkońcu Krak to nie takie duże miasto!

I masz racje Skolo! tak naprawdę jestem 14 letnim pryszczatym zakompleksiym gówniarzem!! Ale za to udłao mi się was nabierac przez prawie rok!!(że jest inaczej) :D

A tak poważnie to nieznoszę kur.. kłamu i nieprawdy szczególnie wśród  osób które znam! I dlatego można ośmielić się o stwierdzenie: że na tym punkcie jestem pewnego rodzaju fanatykiem! Potrafie niemalże zabic za cos takiego!! WARRRGGGG!!!
Nieznoszę oszóstów dlatego przybierając tak niewinne przezwisko jak Miszcz wałków ścigam ich bezlitośnie!!!
Kamil. (miszczu)

Offline SKAV

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 19, 2005, 03:07:04 pm »
co masz do 14 latków  :evil:  :evil:  ???!!!
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]

Offline Nazroth

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 19, 2005, 03:17:24 pm »
Jipieeeee.... Rozpętało się piekło - hahahaha!!  :evil:  "Dwelling through the infernal domain...hiding your wisdom from fool!" hahahaha wreszcie jestem w żywiole 14 latkowej żeźni słownej - no dalej... więcej emocji... buzujmy się... FIGHT!  :badgrin: Let it burn!  :badgrin:
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline SKAV

Kłótnie i inne....
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 19, 2005, 03:39:46 pm »
ojjjjjjjjjjj jestem tera zly  ale nie bede klnonc ale niepozwole sie obrazac :D
img]http://www.naruto-kun.com/images/narutotest/itachi.jpg[/img]