trawa

Autor Wątek: Problemy z grami SW  (Przeczytany 10004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Problemy z grami SW
« dnia: Maj 29, 2005, 06:08:44 pm »
Prosiłbym żeby w tym temacie zamieszczać wszystkie wątpliwości (ale nie typu-mam "pirata" i nie chce mi się zainstalować).
Z góry dziękuję
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Joda

X-wing fajne czy stary złom?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2005, 06:14:58 pm »
Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jak mogę kupić gre Star Wars X-wing vs Tie Fighter lub jakąś inną z serii X-wing i co o nich sądzicie.
ej jestem fanem gwiezdnych wojen.Jesli ktoś może pomóc mi w moich problemach ja postaram się pomuc mu w jego

Offline Darth_Revan

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2005, 10:03:05 am »
Najlepiej pewnie  emule.
Czy gry wymienione w powyższym poscie chodzą pod xp??

Offline Aryes

Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2006, 02:12:09 pm »
Czesc, wlasnie kupilem na allegro SWG, koles obiecal iz dolaczy podrecznik, oraz jak sie placi za to ustrojstwo. Niestety tak nie bylo, nie wiem teraz jak sie w to gra, a co gorsza jak oplacic abonament. Jeszcze kilka dni jest aktywny, ale co potem? Jesli jest tu ktos kto bylby w stanie mi pomoc, prosze napiszcie kilka slow. Jeszcze jedna wazna sprawa, poki co gra sie aktualizuje, tak ze najblizsze pare godzin bede jeszcze czekac, ale jak pozniej zmienic haslo? bo koles bedzie mogl mi w kazdej chwili nabruzdzic jak sie domyslam. pozdro dla al i z gory dzieki za pomoc :?:

Offline Gil-Galad

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2006, 03:30:08 pm »
Eee...? To on Ci sprzedał konto, czy samą płytkę z grą?

1. Płacisz w następujący sposób, kiedy wyczerpie się Twój czas opłaty automatycznie wyskoczy okienko, gdzie po zalogowaniu wyświetlą się informacje o Twoim koncie. Tam będziesz musiał klikną "subscribe now", następnie wybrac formę płatności: credit card (jeśli chcesz płacic w dolarach) albo Global collect (jeśli chcesz płacic w innej walucie, np euro). Następnie wybierasz czas trwania subskrybcji i w kolejnym okienku wpisujesz dane nt. karty, adresu itp.

2. Informacje na temat konta możesz zmieniac pod przyciskiem "my account" w "Station Launch Pad", ale chyba nie kupowałeś konta, prawda? oczywiście możesz założy nowe i opłacac za nie.

PS: Bez instrukcji się obejdzie, gra jest bardzo dokładnie opisana "w środku", jednak powinieneś oczywiście da sprzedającemu negatywną opinię za niedotrzymanie warunków umowy sprzedaży (lub wcześnie skontaktowa się z nim aby ustalic czemu instrukcji nie ma).

Offline irakijczyk

Problem w SW: Empire At War
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 15, 2006, 09:08:16 pm »
Witam.

Mam mały problem, otóż przy włączaniu normalnie pokazuje mi sie czarne okno "startowe" z napisem Star Wars... itd. i nagle znika i pokazuje mi sie mój pulpit ;\ co robić ? Prosze o pomoc. Z góry dzięks.

Offline Girwan

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 16, 2006, 05:23:44 pm »
Irakijczyk, konkretne dane, o jaką grę chodzi?

Spełniasz wymgagania minimalne dla gry?



Offline Ribald

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 16, 2006, 05:44:16 pm »
Chodzi o Empire at War. Przeniosłem temat tam gdzie jego miejsce
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Grand Admiral Thrawn

Re: X-wing fajne czy stary złom?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 16, 2006, 07:59:27 pm »
Cytat: "Joda"
Mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć z kąd moge sciągnąć gre Star Wars X-wing vs Tie Fighter lub jakąś inną z serii X-wing i co o nich sądzicie.



Mam dwie gierki z tej serii.  X-Wing Alliance i wspomniany przez Ciebie X-Wing vs Tie Fighter. Co tu dużo mówić. To kamienie milowe jeśli chodzi o symulatory kosmiczne. Najlepiej żebyś zaopatrzył się w oryginały i na tym zakończmy;) Obie gry chodzą pod XP i potrzebują pada lub innego przyrządu do latania  ;)

ps. pierwszy X-Wing też można zdobyć...jest masa stron ze starymi grami, na których się on znajduje.  Chyba chodzi pod XP ale nie jestem pewny (nie pamiętam czy grałem mając XP czy 98)  :lol:  nie potrzebuje pada...wystarczy klawiatura  ;)
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline szybki_krycha_15

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2006, 07:34:37 pm »
No więc tak.Sciągnąłem sobie piracką wersjeEmpira AT War przez emula .Otworzyłem w Deamonie no i weszlo mi w menu i zainstalowałem ( Cd Key już mailem przygotowany).Po instalacji rozpkowalem cracka i skopiowałem do folderu Game Data .Potem normalnie uruchomiłem gre i włączył się ekran startowy STAR WARS EMPIRE At War itd..POtem wywaliło mnie spowrotem na windows tak jakby gra sie sama wyłączyła.Proszę o pomoc z góry dziękuje.

Nie no ludzie, człowiek na majówkę nawet nie może pojechać.
Jako że już kilka postów wcześniej zwróciłem uwagę że piractwa nie tolerujemy, w tym przypadku wlepiam ostrzeżenie.
Ribald

Offline Victim

Potrzebna pomoc z SWkotor
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2006, 10:34:53 pm »
mój problem polega na:
mam orginałke Star Wars: Knights of the old republic PL
przeszedłem gre całą niecałe 2 lata temu i zachciało mi się znów w nią zagrać i przy instalacji sie wszystko rozwala. Mam błąd CRC w pliku 55.bik
bardzo bym prosił kogoś o wrzucenie pliku 55.bik (lucasarts/swkotor/movies/ 55.bik ) na www.rapidshare.de albo www.megaupload.com i dał linka tutaj lub na moją skrzynkę pocztową moja.buzia@vp.pl

z góry tnx

pozdro for all fan STAR WARS

jeti

  • Gość
XvT X-wing alliance
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 07, 2006, 06:44:32 pm »
czy jest sposób aby zagrac w ktorąś z powyższych gier nie posiadajac joysticka ??

Offline Grand Admiral Thrawn

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 07, 2006, 09:09:47 pm »
Niestety nie. Musisz mieć bądź joystick, bądź pad. Bez tych przyrządów można pograć jedynie w X-winga. Można go legalnie ściągnąć z wielu stron z klasykami. Niech Cię nie zwiedzie wiek tej gry...nadal trzyma fason.
Historia jest w ruchu, kapitanie. Ci, którzy nie nadążają, pozostaną w tyle by oglądać ją z daleka.
A ci, którzy staną nam na drodze nie będą mieli okazji żeby ją obejrzeć."
- Grand Admiral Thrawn

Offline Girwan

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2006, 11:25:27 am »
Admirale, a te gry, TIE Figter, X-wing etc ruszą jeszcze na XP? :)



Offline Yedli

Problemy z grami SW
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 09, 2006, 11:09:32 am »
Jeśli chodzi o wersję pod W95 (tą pędzoną na enginie XvT), to ruszy - na lucasfiles.com jest patch na tę okoliczność.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain