trawa

Autor Wątek: Rysujcie nonstop  (Przeczytany 9519 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:20:39 pm »
Aha. to ja:) Ummocreator:) a linka widziałem , pytałem o innych ...
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:26:23 pm »
Macieju nastrojowe masz pracki, fajna luźna kreska... I like it. Przypomina mi coś silenthillowego ( kolor i obróbka ) ale to nie szkodzi:)jak minie mi młyn ze szkoła to prześlę Ci na maial pare pracek może...co ty na to?
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 16, 2005, 12:33:51 pm »
oki :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 16, 2005, 01:37:48 pm »
Cytat: "Masta Flamastra"
pytałem o innych ...

o ktorych "innych" Norbercie? :roll:

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2005, 02:23:56 pm »
Czy to może Marek Turek autor podarowanego mi w Warszawie kiedyś "sothisa":)?he he
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2005, 02:42:02 pm »
Masta, porozglądaj się może trochę na forum zanim zaczniesz pisać...
Wiem, tu jest stopińćdziesiąt wątków i ciężko to trochę ogarnąć, ale może warto... :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline turucorp

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2005, 02:53:05 pm »
Cytat: "Masta Flamastra"
Czy to może Marek Turek autor podarowanego mi w Warszawie kiedyś "sothisa":)?he he

a znasz jakiegos innego turucorpa? ;)

a skoro ci sie juz szwendacz forumowy wlaczyl, to zapraszam do innych tematow i na pozostale fora, tak jak to sugeruje Maciej.

Offline Masta Flamastra

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2005, 03:18:43 pm »
z czałym szacunkiem ale nie musze wszystkiego ogarniać żeby mieć swoje zdanie:)ale oczywiście zajrze rozejrze się no i cofam to co powiedziałem o niektórych autorach.... to nie ich wina ze tak o nich myślę.ech....Zostałem okradziony z moich "strażników":( Panie Macieju czy doszedł mój mail?
ch.... ta ta ta ta pe pe pe pe.

Offline Maciej

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2005, 03:59:44 pm »
8) Majl doszedł  8)
A rozglądanie po wątkach polecam głównie dlatego, że nie miałbyś problemów z identyfikacją foumowych ludków.
Wbrew pozorom nikt tu nie jest anonimowy :lol:   :roll:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Rybb

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2005, 04:12:54 pm »
wiem...:):):):he he he ale dla niektórych anonimowość byłaby wskazana
( żartuję oczywiście)

Offline 4-staczterdzieściicztery

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2005, 10:43:18 pm »
Cytat: "MastaFlamastra"
niestety wydanego przez Egmont komiksu Barbarzyńcy gdzie popełniłem storyboardy i projektowałem niektóre postaci ( jeśli oczywiście tak techniczne aspekty komiksu kogoś interesują i są rozumiane to polecam )


Czemu od razu niestety? Niektórym się podoba, np. na Wrotach Wyobraźni http://wrota.com.pl/artykuly.php?sub=14&art=427&podd=64, polecam też inne recenzję tego samego autora, ciekawy materiał poznawczy.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Rybb

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 17, 2005, 04:06:25 pm »
... w sumie to nie wiem. Może to przez fakt druzgocącej przewagi recenzji negatywnych nad tymi przychylnymi  projektowi. Stąd lekka podłamka. Szybko mijająca. Dzięki:)

dodatek: Kopiki, syntetyczne pędzelki, eddingi,  wszelkie narzędzia interesujące mnie ...haba haba potrzebuję informacji na temat ich hurtowego zakupu itd.pisze bo w necie nie wiele się dowiedziałem....pozdrawiam.

Offline Tortur HabaHaba

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 13, 2005, 01:14:19 pm »
mam zaprzyjaźnioną hurtownie. Facet obiecał się postarać. Czekaj zatem.
ttp://artoftorturr.blogspot.com/
tortur.digart.pl
Acid Design Studio

Offline Rybb

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2005, 01:43:17 pm »
A co by na temat starania powiedział mistrz Yoda co?:)

Offline Rybb

Rysujcie nonstop
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 03, 2006, 05:46:37 pm »
JEJU! Jak ja tu dawno nie zaglądałem! Własnie rysuję (  nie non-stop bo życie po rzyci kopie heh ) i tak mnie tchnęło. Gorzki smak wspomnień początków na forum 8) A w kwestii tematu: ostatnio znowu bazgrolę piórkiem i tuszem.
Sa również bardzo fajne piszące wkłady pentela i oczywiście uni-piny. W planach zakup tableciku... Ale czy to zastąpi kartkę i flamastra?