Autor Wątek: Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich  (Przeczytany 4133 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_Glonojad

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:00:47 pm »
Wiesz, postaci to najmarniej 8-9 stów, pegazja 600-800, a z coreów coś wystawić jeszcze trzeba ;). Tak wiele opcji nie zostaje, a liczna armia to raczej nie będzie, szczególnie na 2k.
Glonku, a może Ty po prostu nie umiesz grać [w Warhammera]?" - Bless (cytat niedosłowny, ale trafny ;) )

"A co to za laleczki?" - z cyklu "pierwsze wrażenie"...

Offline Ghaundan Zauviir

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:15:23 pm »
Cytat: "Wojcieszyn R."
Cytat: "Ziemko"
czyli domyslam sie , ze sobie nie radzila  ;)


Nie no :) TG spelnilo swoje zadanie :) Zdalo kazdego breaka :) gorzej jak juz nie bylo komu zdawac tego breaka :) bo sie TG skonczyli juz :|


Bo tam już nie miałem czym od boku wchodzić prócz kroxów które zaszarżowały od tyłu, bodajże nic nie zabiły i uciekły :) Poza tym to był mały klocuszek tylko 16 TG i bez biegacza w nich - teraz powoli zmieniam taktykę :) A bitwa, o której mówiłeś naprawdę dużo mnie nauczyła :) Dzięki niej wiem, że klocek 16 TG to trochę za mało.

Bardzo chętnie zagram w faberze na 2k z jakimś bretończykiem z tą pegazerią :) Jest ktoś chętny ?

Ziemko

  • Gość
Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:30:10 pm »
o tym mowie , co z tego , ze TG zdadza kilka brejkow jesli zostana wybicie co do joty i co potem ?

Offline Wojcieszyn R.

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:52:29 pm »
Cytat: "Ziemko"
o tym mowie , co z tego , ze TG zdadza kilka brejkow jesli zostana wybicie co do joty i co potem ?


Odpowiedz jest prosta :) potem wklepy :D
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

Offline Green Knight

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 16, 2005, 08:53:01 pm »
Cytat: "Sir_Glonojad"
Wiesz, postaci to najmarniej 8-9 stów, pegazja 600-800, a z coreów coś wystawić jeszcze trzeba ;). Tak wiele opcji nie zostaje, a liczna armia to raczej nie będzie, szczególnie na 2k.


No na 2 kafle to jest dużo jeszcze. 2 porządne 8 lanc to jakieś 450 punktów. Do dać jakieś małe za 200 i pegazerie na 700 to jest jeszcze 650 na bohenków chlebka bretońskiego kilka.  8)  

Pegazeria to nie tylko pegazy. Tam zawsze znajdzie się jakieś 2 solidne klocuszki i male wsparcie.  

A czy to wszystko jest skuteczne to nie wiem  bo mi się taka armia nie podoba, i nia nie grywam.
url=http://www.biada.pl/]Biada[/url]

Offline pingus

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 17, 2005, 07:08:18 am »
Cytat: "Wojcieszyn R."
Cytat: "Ziemko"
o tym mowie , co z tego , ze TG zdadza kilka brejkow jesli zostana wybicie co do joty i co potem ?


Odpowiedz jest prosta :) potem wklepy :D

Ciii... bo podpuścicie GZ i będzie wystawiał 40TG.. ze mną już grał 35.. ładnie to wygląda a chyba nawet kanapka z wszystkich stron tego całego nie wybije bo jeszcze 2 rzutki w tym biegacz tam siedzą, ale mało wsparcia wchodzi! :D

GZ: ja mogę zagrać pegazerią... sproxowana z ogrów ładnie wygląda. ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Ghaundan Zauviir

Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 17, 2005, 12:59:44 pm »
Bardzo chętnie, tylko kiedy ? Może w poniedziałek w faberku ?

Ziemko - 16 TG da się wybić, ale jak jest ich 20 albo więcej to już naprawdę trudna sprawa. Poza tym jeszcze dużo zależy od zaklęć Slanna bo jest parę zaklęć cholernie przydatnych w HtH.

Ziemko

  • Gość
Plujki czy Predatorzy czyli Lizaki dla wszystkich
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 17, 2005, 01:10:37 pm »
ogolnie zgodze sie , ze minimalne szanse z cyrkiem daje slann z TG , gorzej jak zostana chlopoki wybici :)