trawa

Autor Wątek: A tu jeszcze jeden konkurs  (Przeczytany 1769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hał_Miał

A tu jeszcze jeden konkurs
« dnia: Czerwiec 15, 2005, 12:34:04 pm »
http://music.fromby.net/bas/

Każdy zespół ma przedstawione mp3. Polecam przesłuchać i zagłosować na swojego faworyta, którego wtedy będzie można usłyszeć w lipcu na Basowiszczu w Gródku (pod Białymstokiem).
orry, did I break Your concetration ?

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
A tu jeszcze jeden konkurs
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2005, 05:29:42 pm »
Cytuj
Адборачнае галасаваньне на 16-ы беларускі рок-фэст "Басовішча" (Гарадок, Польшча, 22-23 ліпеня 2005).

Wtf?

Hmm.. znakomita część tej stronki jest dla mnie zupełnie nieczytelna, jednak jedna nazwa w naszej, ludzkiej czcionce ( ;) ) przykuła moja uwagę. Asguard? Słyszałem całkiem niezłego Asgaard, ale czytm jest ten Asguard? Niemniej na ten zespół oddałem głos.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Jimmy

A tu jeszcze jeden konkurs
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2005, 05:48:55 pm »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Cytuj
Адборачнае галасаваньне на 16-ы беларускі рок-фэст "Басовішча" (Гарадок, Польшча, 22-23 ліпеня 2005).

Wtf?

Cyrylica - to taka czcionka (sposób pisania) - jeszcze czegoś nie rozumiesz? :roll:
(<nie wiem co znaczy Адборачнае[/u]> głosowanie na 16-sty białoruski festiwal rockowy "Basowiszcza" (Gródek, Polska, 22-23 lipca 2005)
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Hmm.. znakomita część tej stronki jest dla mnie zupełnie nieczytelna

Stronka jest bardzo czytelna i przejrzysta, tyle, że jest po białorusku.
Cytat: "Sajuuk'Khar"
jednak jedna nazwa w naszej, ludzkiej czcionce ( ;) )

A cyrylica jest nieludzka? Spodziewałeś się, że niby jak będzie napisane na białoruskiej stronie - "normalną" czcionką? :roll:
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Asguard? Słyszałem całkiem niezłego Asgaard, ale czytm jest ten Asguard?

Zespołem białoruskim? Najłatwiej chyba byłoby odpalić tą jedną piosenkę i sprawdzić czy ma to coś wspólnego z Asgaardem...
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Niemniej na ten zespół oddałem głos.

A wiesz, że to nie zabawa w rodzaju bitwy zespołów, tylko później będziemu musieli na Bas wysłuchiwać to co w swej niewiedzy (no, chyba, że przesłuchałeś wszystkie zespoły i ten najbardziej Ci się spodobał - ale mam dziwne wrażenie, że raczej nie...) pomogłeś wybrać?

Offline Hał_Miał

A tu jeszcze jeden konkurs
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2005, 08:00:35 pm »
Cytat: "jimmy"
Адборачнае[/i]


Jak sugeruje kumpel, który mi to podsunął: wyborcze.

A tu strona organizatorów właściwej imprezy:
www.basowiszcza.org - jest polska wersja.
orry, did I break Your concetration ?

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
A tu jeszcze jeden konkurs
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 15, 2005, 10:02:41 pm »
Sweet geez... ktoś tu chyba nazbyt dosłownie bierze moje wypowiedzi. Jimmy zrozum, że nie chciałem nikogo urazić pisząc ironicznie o cyrylicy, ale podkreślić moje zaskoczenie całkowitym niezrozumieniem treści tamtej strony. Może by tak spuścić trochę z tonu na rzecz przyjaźniejszej atmosfery? ;) A sam chyba powinienem powalczyć z powierzchownością totalnego ignoranta... :)

Poza tym przesłuchałem część z tych utworów, a w szczególności Asguard i mogę z całą pewnością wykluczyć jakie kolwiek podobieństwo do Asgaardu.

Cytuj
A wiesz, że to nie zabawa w rodzaju bitwy zespołów, tylko później będziemu musieli na Bas wysłuchiwać to co w swej niewiedzy (no, chyba, że przesłuchałeś wszystkie zespoły i ten najbardziej Ci się spodobał - ale mam dziwne wrażenie, że raczej nie...) pomogłeś wybrać?


Od tej chwili absolutna powaga, najlepiej będę milczał. :roll:
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Jimmy

A tu jeszcze jeden konkurs
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2005, 10:23:29 pm »
Cytat: "Sajuuk'Khar"
Jimmy zrozum, że nie chciałem nikogo urazić pisząc ironicznie o cyrylicy, ale podkreślić moje zaskoczenie całkowitym niezrozumieniem treści tamtej strony. Może by tak spuścić trochę z tonu na rzecz przyjaźniejszej atmosfery? ;)

Ale ja jestem przyjazny - zapewniam Cię - tylko nie wstawiałem do wypowiedzi uśmieszków :D
no offence
Cytat: "Sajuuk'Khar"
A sam chyba powinienem powalczyć z powierzchownością totalnego ignoranta... :)

Nooo... bo to co najmniej dziwna wypowiedź była z Twojej strony o tym niezrozumieniu... ;)

 

anything