Autor Wątek: foundry - figurki  (Przeczytany 2286 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ghost666

foundry - figurki
« dnia: Lipiec 10, 2005, 08:26:19 pm »
wie ktos jak sciagnac te figurki do polski? moze ktos z was je sprowadza? albo zna kogos?

P.S. one są w skali zgodnej z WFB? tj 28mm czy jakiejs innej?
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Caine

foundry - figurki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 02, 2005, 05:49:20 pm »
Poprzez Interenet z ich strony domowej. Przy zamówieniu powyżej pewnej wartości dostawa jest za darmo.
Skala figsów waha się pomiędzy 25 i 30 mm. Zależy to od "kierunków historycznych" - WW2 - 25 mm, Wikingowie - 28-30 mm i nawet więcej (uwzględniony został "indywidualny" wzrost modelu), średniowiecze wczesne - 25 mm, Dziki Zachód - 28 mm (zbrojni - większość), 25 mm (cywile); piraci - 28 mm, steet violence - 28-33 mm. Fantasy ok. 30 mm.
Tak na marginesie WHFB nie jest w skali 28 mm, lecz 30-35 mm (jedynym wyjątkiem pozostaje LOTR, który rzeczywiście jest produkowany w skali 28 mm).
i vis pacem, para bellum

Offline ghost666

foundry - figurki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2005, 01:38:00 pm »
Chodziło mi raczej o kupno ich w polsce w jakims sklepie, ale jak widze nikt ich nie sprowadza. Ze mają mniejszą skale tez sie dowiedziałem. Ja jestem zainteresowany figurkami średniowiecznymi i XVI-wiecznymi, bo mi są potrzebne do Mordheimu ;)
pzdr i nadal czekam na informacje
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Caine

foundry - figurki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 12, 2005, 11:14:42 pm »
Jeśli jesteś zainteresowany skalą zbliżoną do GW, polecam http://www.perry-miniatures.com/ .
Niestety, w sklepach figurkowych na terenie kraju napewno ich nie znajdziesz.
i vis pacem, para bellum

Offline ghost666

foundry - figurki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2005, 06:36:24 am »
toś mnie pocieszył ;) ale nic i tak nnie znalazłem na stronce perrych co by mi tak pasowało jak te rzeczy z foundry
lory fot the Horned Rat!!!


Offline gildianajemnikow

foundry - figurki
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2005, 07:57:48 am »
Może znalazłbyś coś ciekawego w ofercie Black Tree Design, niektóre modele mają strasznie badziewne ale oferta jest tak duża że można znaleźć naprawdę ciekawe wzory. Jeżeli interesowałoby Cię ściągnięcie czegoś z ich oferty zapraszam na GG:3506877.
ww.gildianajemnikow.pl

 

anything