Autor Wątek: "Kruczki" wszelakiej maści  (Przeczytany 4625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkwizytor83

"Kruczki" wszelakiej maści
« dnia: Lipiec 15, 2005, 12:43:57 pm »
Zauważyłem ostatnio, że w wielu armiach czy też może raczej rozpiskach można znaleźć różne ciekawe, czasami śmieszne, czasami bzdurne "kruczki". Zapraszam do wspólnego wyszukiwania takich błęów, a potem wyslemy je do GW i pokażemy, jakie błędy popełniają :D A co. Pokażemy że Polak też potrafi :D:D:D
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Kensiorek

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:08:53 pm »
glupi pomysl .wiekszosc niescislosci w zasadach ktore znajdziesz ktore pozwalaja ci na cos bo GW dokladnie nie napisal o co im chodzi zostanie na innych forach i przez angoli skomentowane ze sie czepiasz bo jedyna sluszna interpretacja jest jasna i wszyscy tak graja
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline IkitClaw

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:17:12 pm »
O co chodzi?

Offline Shakin' Dudi

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:19:49 pm »
W razie jakiś wg ciebie nieścisłości poprostu napisz to w kwesti zasad. Moim zdaniem temat nie trafiony :cry:
)

Offline Kubasa

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:22:10 pm »
co to za "wylew" dziwnych tematów w tym tygodniu?? :shock:  to przez ten upał chyba :shock:  :roll:
iła i Honor...
Czy słońce świeci czy plucha, nie ma nad Krasnoluda większego zucha :)

www.strefa.zero.prv.pl - Strefa uczy,Strefa radzi, Strefa nigdy Cie nie zdradzi...

Offline IkitClaw

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:29:46 pm »
Cytuj
Pokażemy że Polak też potrafi

Nie pokażemy, że Polak do lamer, któy sie wszystkiego przyczepi i szuka dziury w całym.  :roll:

Offline Manfred

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:54:19 pm »
Kubasa w 100% popieram wylew beznajdziejnych tematów w tym tygodniu
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Lizard-boy

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2005, 02:05:55 pm »
to teraz liczymy dni do kłudeczki :D (chyba)
erdecznie pozdrawiam wszytkich fanów WARHAMMER FB!!!!

Offline DIJKSTRA

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2005, 06:11:02 pm »
moment nie zamykać
mam pytanie , właściwie kruczek ale z AB nie z army booka, bowiem jak sie wstawi jednostke clan scryre poisoned wind globadiers to w rozpisce pisze że maja POISON'a , a w army booku nic o tym nie pisze mógłby mi to ktoś sprostować... bo jeśli by tak bylo to na trafienie, po wyrzuceniu 6 nie trzeba by było wyrzucać dalej 4+...
U KLUX DZBAN rulez!!!

What's the point of being a BOSS, when u can't bash things???

Offline IkitClaw

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:12:44 pm »
:lol:  poison, to po prostu skrót od poisoned wind globe. ;)

Offline Inkwizytor83

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 16, 2005, 11:58:19 am »
Oj, widzę że nie zrozumieliście dokładnie o co chodzi i zbyt powaznie potraktowaliście co powiedziałem ;)
Mając na mysli "kruczki" mam na myśli takie sytuacje, które sa paradoksalne, niemożliwe do zrobienia albo po prostu luką w zasadach, typu dlaczego Questingi mają dwuraki a nie klasyczne rycerskie kopie-wszak są kwiatem bretońskiego rycerstwa.I wcale nie zamierzałem tego wysyłac do GW (widzę, że niektórzy nie zwracają uwagi na emoty-wszak po tem wspomnieniu o wysyłaniu "kruczków" do GW było ;) czyli przymrużenie oka:)). Zapraszam więc ponownie do wyszukiwania "kruczków" :D
I jeszcze pytanko-jeżeli oddział jest na trayu, to czy odległość mierzy się od traya czy od podstawki?
ie ma twardych Elfów. Są tylko źle trafione :D

Niedługo zaatakuje nas Kosmiczna Lejąca się Galaretka

http://s2.darkpirates.onet.pl/c.php?uid=43714

Offline Vallarr

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 16, 2005, 12:00:51 pm »
odleglosci to kwestia umowy przed bitwa ;) slyszalem o akcjach mierzenia do trawki wystajacej z movement traya , bo to czesc figurki :P ale to chyba battle legends sa :P
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Helderhammer

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2005, 12:09:01 pm »
To ja moze jeszcze troche inaczej... Asarnil, the Dragonlord nie ma z zasad specjalnych Flying :D  jakby ktos nie uparl... to trudno, smok nie poleci ;)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Dzwonsson

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2005, 01:09:12 pm »
Tego nie ma w jego zasadach tylko w zasadach smoka jest(co chciałbyś żeby jeździec sobie latał?:P).

Offline Rzymek

"Kruczki" wszelakiej maści
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2005, 02:33:09 pm »
Nie bardzo rozumiem odniesienie do questing knightow bo nie widze paradoksu w dwuręcznych mieczach.
ovement traye - Dowolne rozmiary, kształty i kolory

 

anything