Autor Wątek: "Wywiad" z Obcym  (Przeczytany 25905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bliz

"Wywiad" z Obcym
« dnia: Lipiec 14, 2005, 07:31:34 pm »
pytanie: co sadzicie o takzwanym wywiadzie z obcym(kurna brzmi jak wywiad z wampierm) czy to mistifikacja czy naprawde do czegos takiego doszło????(mnie to wyglada na wielka scieme ale wszedzie gdzie o tym czytałem jest napisane ze film jest autentyczny:/)


co otym sadzicie




edit postaram sie link dac coby ludzie którzy go niewidzieli mogli sciagnac go sobie


no i jest link http://thebiggestsecretpict.online.fr/ufo/Alien_Interview_wm.wmv
jedyny ból ze przed wczoraj siagałem z tego linku plik a dzis nimoge:/ moze jakis szfindel rzadowy :D
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:31:34 am »
Cóż, przyznaję, że dziwnie to wygląda  :shock:  Może autentyk... Mam nadzieję, że ktoś się wypowie na ten temat, bo przyznaję, że nie wiem co o tym myśleć... Wygląda to jak fragment filmu Spielberga...

EDIT: Link powyżej działa... Wczoraj ściągałem... ;)

Offline Szatanista

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2005, 12:31:51 pm »
link zaiste działa, ale niewiem co o tym myśleć. wygląda troche sztucznie.
ttp://struggletown.deviantart.com
http://myspace.com/strangecolours

Offline jasisz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2005, 12:48:39 pm »
Niestety filmik wygląda na prymitywną mistyfikację. Śmieszny jest zwłaszcza głos kosmity ;)
mój blog - a co!

Offline Kormak

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:00:45 pm »
Jaki głos kosmity? Przecież słychać narratora, który opisuje co się dzieje...

Offline Bliz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 15, 2005, 01:38:24 pm »
tu macie "fachowa" opinie na ten temat:

http://www.abovetopsecret.com/pages/etview.html


a tu analize głosu:

http://www.reversespeech.com/victor.htm
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline jasisz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2005, 02:41:00 pm »
mea culpa, zbyt pochopnie skasowałem ten filmik

Dziwi mnie reakcja szaraka na światło...
mój blog - a co!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2005, 03:27:58 pm »
Cytat: "Kormak"

Przecież słychać narratora, który opisuje co się dzieje...




Masakra...  :shock: Najbardziej szokuje mnie, to jak "Victor" mówi:
Cytat: ""Victor""

"I'm sorry... It's very hard for me to watch this..."

I o dziwo w jego głosie, pomimo, że jest zmieniony NAPRAWDĘ słychać smutek... Albo jak mówi o medykach z żalem w głosie
Cytat: ""Victor""

"I must say (...) the medical staff is selected (...) in a way to keep secrets... rather... than medical competence"

Brzmi to tak, jakby było mu przykro, że obcy nie zostaje poddany "prawdziwej" opiece medycznej, na jaką zasługuje...



Cytat: "Bliz"

tu macie "fachowa" opinie na ten temat:




Ta opinia, rzeczywiście do mnie przemawia... Rzeczywiście jest to cholernie przekonujące, mało tego, film, po przeczytaniu tej opinii ogląda się zupełnie inaczej, z przeświadczeniem o jego "prawdziwości i realności"... Pozwolili na to, żeby to wyszło... Ale błąd...



Cytat: "Bliz"

a tu analize głosu:




No tak, tylko, z kolei, czego może dowieść odwrócony głos? Jedyne co do mnie trafia, z tej stronki, to to, że "słychać w jego głosie emocje"... No tak i to bardzo wyraźnie... Pisałem wyżej ;)

Cytat: "Victor's speech reversal"

The speech reversals confirm his tale and give extra information about the aliens as well as their effect on Victor.


O czym to tak naprawdę świadczy? Jest mi ktoś w stanie to wytłumaczyć? Bo jakoś nie widzę związku...



Cytat: "jasisz"

Dziwi mnie reakcja szaraka na światło...




Nie wiem, czy zauważyłeś, ale nie ma jakiejś specjalnej reakcji na światło z jego strony... On po prostu zaczyna umierać, chyba... "Victor" wyraźnie mówi, że coś się z nim dzieje...
Cytat: ""Victor""

"The being is in real distress..."

Cytat: ""Victor""

"(...) There'a no respose..."

Cytat: ""Victor""

 "It's very hard for me to watch this..."

Ewidentnie z obcym dzieje się coś niedobrego... Zresztą jeśli chodzi o światło sam "Victor" mówi
Cytat: ""Victor""

"By the way, he's not shining that light into the eyes..."


Jej... Czy to wszystko prawda  :?:  :?:  :?:

Offline jasisz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 15, 2005, 04:14:47 pm »
Właśnie dziwi mnie jego całkowity brak reakcji na światło... Zero czegokolwiek, jakby widział już światełko w tunelu i taki ziemskie nic już go nie obchodziło.
Co do "mowy odwracanej" to to zupełnie inny temat...
Jest chyba nawet taki temat na forum gildii tajemnic.
mój blog - a co!

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 15, 2005, 04:21:41 pm »
Właśnie, nie ma reakcji, bo nie świecą mu w oczy... Albo rzeczywiście, jak to ująłeś "widzi już światełko w tunelu"... Zauważyłeś, że gdy świecą na niego, z jego ust wylatuje piana? Może mieć to jakiś związek...

Offline Snake

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 15, 2005, 05:23:56 pm »
Ale takie pytanie po co ta muzyka w tle? Przeciez jesli to by byl autentyk, to by niczego takiego nie bylo.

Ten film byl czescia jakiegos programu? Na koncu pojawia sie jakis gosciu w fotelu.
The world is a fine place and worth fighting for." - E. Hemingway

Offline Bliz

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 15, 2005, 06:12:43 pm »
Cytat: "Snake"
Ale takie pytanie po co ta muzyka w tle? Przeciez jesli to by byl autentyk, to by niczego takiego nie bylo.

Ten film byl czescia jakiegos programu? Na koncu pojawia sie jakis gosciu w fotelu.




fakt nieprzysłuchiwałem sie ale jest tam jakas muzyka(teraz to ja juz naprawde powaatpiewam w autentycznosc tego filmu :lol: )


a powaznie mnie bawi zachowanie tych niby medyków którzy dosłownie rzucaja sie na tego "obcego" wymac**jac latarkami przed jego głowa robiac zarabiscie wielkie zamieszanie:/
wogóle dziwni mnie fakt ze tacy "medycy" wiedza co maja robic znaczy znaja ten obcy organizm najwidoczniej tak dobrze ze potrafia mu pomuc i go uleczyc:/
i fakt ze obcy umiera :roll: akurat podczas krecenia tego wywiadu :roll: dziwny zbieg okolicznosci
ie In The Name Of Freedom!!!

Offline Kormak

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:32:33 pm »
Dziwicie sie, że jestt muzyka itd.? Chyba nie czytaliscie linka ktory wkleił Bliz. Tam jest cała historia tego nagrania. Brzmiaca zreszta jak scenariusz odcinka X-Files.

Dla mnie to jest fałszerstwo. Nie widzę tam nic, co by mnie przekonywało do "autentycznosci". Wyglada jakby ktos ukryty w cieniu za kosmita trzymal jego glowe i nia poruszal. No i ci lekarze... każdy może sobie kupić taki kitel i maske. Troche dziwne pozycje maja podczas przeprowadzania badania , stoja za kosmita i badaja jego przod? Tak przypadkowo, zeby nie wchodzic w kadr?
Okolicznosci pozyskania tego filmu tez sa niejasne i trudno uwierzyc, zeby z rzekomo supertajnej bazy (ktora juz supertajna od dobrych kilkunastu nie jest) ktos mogl wyniesc nagranie wideo.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:49:52 pm »
No właśnie... Każdy może zrobić takie nagranie i utrzymywać, że jest autentyczne. Ja oglądając ten filmik dopiero na koniec wziąłem pod uwagę to, że to może być jakimś cudem autentyczne. Ale nie wygląda na to. Kosmita ma chyba tekturową głowę, bo oprócz nieznacznych ruchów szczęki, w ogóle nie ma mimiki. No chyba muszą tam być jakieś mięśnie i ścięgna pod skórą do poruszania istotnych elementów tej ..twarzy? Poza tym, dlaczego w całym studiu jest tak niewiele światła? Skoro już się zdecydowali pokazać kosmitę, to dlaczego nie w całości? Może dlatego, że w jego korpusie (wykonanym z brązowej narzuty;) ) siedział "lalkarz" poruszający głową. Do tego dochodzi wyżej wspomniana muzyczka, facet w ostatnich klatkach fimu oraz ci badacze z latarkami zaglądający mu do gęby w nikomu nie znanych celach.

Jak dla mnie - ich tania mystyfikacja, albo nasza pomyłka na skalę historyczną. ;)
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline kort

"Wywiad" z Obcym
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2005, 09:25:02 am »
No dobrze.. Czas, abym teraz odbił piłeczkę... ;)

 :arrow:

Cytat: "Snake"

Ale takie pytanie po co ta muzyka w tle? Przeciez jesli to by byl autentyk, to by niczego takiego nie bylo.

Ten film byl czescia jakiegos programu? Na koncu pojawia sie jakis gosciu w fotelu.




Wystarczyło przeczytać nadesłany przez Bliza link...

 Victor approached many television companies in his attempts to show the footage to the public. He first approached Fox TV, who turned him down after the problems in authenticity they had when the Roswell autopsy footage was shown by them. Fox felt they were being deceived for a second time. Eventually, in July 1996, Victor found an independent production company in Los Angeles, California called Rocket Home Pictures Productions, who agreed to produce a documentary based around the interview.


Wynika, z tego, że film, nie mógł się ukazać w żaden inny sposób... Tajemnica, proste. Więc został przekazany, zaznaczam, że nie odpłatnie (odpada więc częsty motyw fałszerstwa  :arrow:  pieniądze). Pan, który siedział na fotelu nazywa się Morton i był prowadzącym z tego "Programu" z wytwórni "Rocket's". Muzyka, jest podłożona, ze względu na specyfikę programu i łamanie się głosu "Victora"... Na ten temat niejasności chyba rozwiałem ;)



Cytat: "Bliz"

a powaznie mnie bawi zachowanie tych niby medyków którzy dosłownie rzucaja sie na tego "obcego" wymac**jac latarkami przed jego głowa robiac zarabiscie wielkie zamieszanie:/
wogóle dziwni mnie fakt ze tacy "medycy" wiedza co maja robic znaczy znaja ten obcy organizm najwidoczniej tak dobrze ze potrafia mu pomuc i go uleczyc:/
i fakt ze obcy umiera :roll: akurat podczas krecenia tego wywiadu :roll: dziwny zbieg okolicznosci




Ojjjj.... Bliz.... Czy teraz ja mam być Moulder a Ty będziesz Scully?? ;)


 :idea: Zachowanie medyków, jest wytłumaczone przez samego "Victora', który mówi, że są dobierani pod kątem zachowania tajemnicy, a nie pod kątem umiejętności medycznych.

 :idea: Obcy nie umiera... Co Ty sam nie czytasz artykułów, które podsyłasz? ;) Powiedziane jest, ze potem kamera zostaje wyłączona, bądź też zasłonięta przez czyjąś sylwetkę.



Cytat: "Kormak"

 Troche dziwne pozycje maja podczas przeprowadzania badania , stoja za kosmita i badaja jego przod? Tak przypadkowo, zeby nie wchodzic w kadr?



Myślę, że raczej nie chodzi o wchodzenie w kadr... Pytanie zostało zadane podczas wywiadu z "Victorem", który mówił wtedy, że to proste, spazmy obcego były tak wielkie,  że mieli problem z utrzymaniem go. Poza tym pozycja  tego medyka po prawej stronie ekranu, jest wymuszona przez wycieranie obcemu plwociny....



Cytat: "Sajuuk'Khar"

Poza tym, dlaczego w całym studiu jest tak niewiele światła?


Sam cytat z filmu: Biomedical container...

Cytat: "Sajuuk'Khar"

Skoro już się zdecydowali pokazać kosmitę, to dlaczego nie w całości?


Oni się wcale nie zdecydowali... To miała być zwykła taśma z wywiadu, jak powiedział tajemniczy "Victor" jakich było wiele w miejscu, w którym pracował...

Cytat: "Sajuuk'Khar"

Do tego dochodzi wyżej wspomniana muzyczka, facet w ostatnich klatkach fimu


To już chyba wyjaśniłem...

Cytat: "Sajuuk'Khar"

ci badacze z latarkami zaglądający mu do gęby w nikomu nie znanych celach.


Cele są znane... "Victor" mówi, że szukają mu jakiejś wysypki koło oczu, czy czegoś, bo coś tam znaczy... Sam "V' nie zna zagadnien medycznych więc się nie wypowiada... No i wycierają, a właściwie blokują wypływanie piany z gęby obcego...

Ja to widzę tak... Może być? ;)