trawa

Autor Wątek: Wzywam Szczecin i Stargard!  (Przeczytany 1941 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« dnia: Lipiec 15, 2005, 06:32:47 pm »
Witam, jestem tu nowy, ale moze mi nikt postu nie zamknie:P Otoz, pomimo iz mieszkam w Koszalinie, studiuje w Szczecinie (3rok) i brakuje mi tam Studenckiego Klubu Fantasy. Szukam ludzi chetnych do pomocy i organizacji turniei.. Poczatki bede ciezkie,chocby dla tego, ze nie mam terenow czy miejscowki chocby, ale na poczatku mozna polaczyc sily z klubami fantastki w Szczecinie, powoli rozwijajac wlasne zaplecze, a moze sie uda takze pomoc Uniwerku zorganizowac, i w ramach promocji US zaprosic studentow z niemiec po pogrywaja w WFB? Czekam na ludzi chetnych otwartych na takie szalone pomysly. no i znajacych niemiecki, bo ja niestety nie szprecham, angol tylko :oops: aha, ja gram Imperium jakby ktos sie nie domyslil po nicku :D

jak cos to: jarek@ekspert-sitr.pl
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Moczul

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 15, 2005, 07:05:06 pm »
Klub w Szczecinie jest, baze terenowa mamy calkiem spora, ludzie graja raczej w 40K i Mordheima ale znajdzie sie kilku do WFB  ;) Spotykamy sie w kazdy piatek i sobote miedzy 17-21 w Pałacu Młodzieży przy al.Wojska Polskiego w pawilonie drugim. To adres naszego klubowego forum http://monolit.proboards36.com/index.cgi

Offline Buszman

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 15, 2005, 08:38:31 pm »
no witam...
ja jestem z Gorzowa i tez studiuje w Szczecinie... i tez na uniwerku... i jest jeszcze kilku moich kolegow klubowych na studiach w tym miescie.
poki co turnieje w Szczecinie organizowal Moczul... ale generalnie wieksze turnieje odbywaja sie u nas (niestety)...
nasza stronka klubowa www.rogaty-szczur.prv.pl
url=http://www.masterblaster2007.prv.pl][/url]www.masterblaster2007.prv.pl

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 15, 2005, 09:57:06 pm »
Dzieki chlopaki, dzis juz nie dam rady, ale jutro wejde na wasze stronki. Pozwolicie, ze nie zapomne o was, i bede was meczyl pod koniec wszesnia :D
Pozdrawiam
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Moczul

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 15, 2005, 11:36:47 pm »
W sumie jesli chodzi o turnieje to mysle czy by czegos nie zrobic 6 sierpnia, tydzien po Gorzowie ale nie wiem czy pani dyrektor wyrazi zgode :?  W tym tygodniu sie zorientuje i czekam na propozycje jaki format :D

Offline Buszman

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2005, 07:49:50 am »
a co Kokos na tropikczora nie jedziesz??
moze warto.. z nowymi WE.. :D  :lol:
pozdro pozdro.. ;)
url=http://www.masterblaster2007.prv.pl][/url]www.masterblaster2007.prv.pl

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 16, 2005, 11:25:51 am »
6-7 sierpien jest Wolin, wiecie Wikingi i te sprawy, wiec ja nie dam rady :cry:  Ale moze pozniej jakos, moze przywiozl bym kogos z koszalina, z tych starych graczy,  ja to moze gram rok, zbieram troche dluzej, a w panteonie graczy koszalinskich to narazie tak raczej tyly ogladam niz przody :cry:  Ale to sie zmieni :!:  ;)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 24, 2005, 08:33:52 pm »
Kurcze, moze uda mi sie przyjechac teraz do Gorzowa na Rogatego Szczura, jesli uda mi sie namowic Dark Elfa, sam nie bede sie tam pakowal :P Moze jeszcze przyjedzie z nami Tomb King, ale krucho z kasa u niego, wiec jeszcze nie wiadomo. Fajnie by bylo, pierwszy moj turniej poza Koszalinem by byl, a 4 w ogole :P
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 25, 2005, 02:47:23 pm »
Yo!

Ja tez jestem z Gorzowa Wlkp. ale studiuje w Szczecinie (Polibuda Rulezzz).
Zapraszam do nas na turniej.. bedzie ogien :D

Moczul -> moze tak chociaz tydzien po tropiku turniej w Szczecinie?

Pozdro
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2005, 11:25:21 pm »
Hehe, troche czasu minęło, i zaraz zacząć trzeba wojaczkę na Uniwerku, tak więc może i naszą wojaczkę Warhammer-ową czas zacząć, zmówić się na jakąś bitwę zapoznawczą (zakrapianą czymkolwiek) bądź inny rodzaj przyjemnej i bratniej integracji  :D  8)  Ja będę w Szczecinie od 27.09 (najprawdopodobniej)
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Semai

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 19, 2005, 12:41:53 am »
Również zaczynam edukację w Szczecinie - a pochodzę z Gorzowa. Skontaktuję się przez GG. 5 lat studiów = sporo rozgrywek w Battla. Będzie Zło.  8) ImI X_x ImI
CRUSH! STOMP! GORGE! SMASH! KILL!"
Olag Skullcracker - Tyrant.

"Belch Loudly - And Carry A Big Club."

Offline Helderhammer

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 19, 2005, 04:30:35 pm »
To już trzeci gracz z Gorzowa, a nas w Szczecinie z Koszalina jest dwóch, no i Szczór chyba, ale wychodzi na to, że wy go lepiej znacie niż ja:P Mi zostały tylko 3 lata jeszcze, ale to i tak sporo bitew... Jak mówisz, będzie Złoooooooooooo :-D
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult!" - Luthor Huss

"For I am Mars, the god of war, and I will cut you down" - Sepultura "Orgasmatron"

Offline Nordri

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 21, 2005, 11:51:00 am »
Ja z kolei z Gryfina jestem, ale też od października na studia do Szczecina idę (dla odmiany na Akademię Morską). Jestem początkujący, a moje wampiry to jeszcze bardzo mała armia, ale jak się uzbiera większa to będę przynajmniej wiedział gdzie się zgłosić żeby pograć.
Follow it's call
Follow the freezing moon

Offline Piotr 'Szmaja' Szmajewski

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 21, 2005, 12:32:33 pm »
Yo!

SPoko ziomy zgadamy sie w szczecinie i zagramy kilka bitewek :D
Ja jeszcze 2 lata bede sie meczyl na Polibudzie :D Wiec sporo bitewek mozna zagrac :D
Obecnie chyba wiecej graczy z Gorzowa i innych miejscowosci jest w Szczecinie niz ze Szczecina :P
url=http://www.rogaty-szczur.prv.pl]
www.rogaty-szczur.prv.pl[/url]

Offline Moczul

Wzywam Szczecin i Stargard!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 21, 2005, 12:34:52 pm »
Cytat: "Piotr 'Szmaja' Szmajewski"

Ja jeszcze 2 lata bede sie meczyl na Polibudzie :D


Optymista... :badgrin: