trawa

Autor Wątek: Fables (Baśnie)  (Przeczytany 202946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

Odp: Fables
« Odpowiedź #240 dnia: Styczeń 28, 2009, 05:54:23 pm »
Mnie Baśnie też strasznie rozczarowały (tak jak i 100 naboi) i po dalsze tomy na pewno nie sięgnę a pierwszy już dawno wylądował na allegro, czekam więc na inwektywy :badgrin:

jeżeli chodzi o Vertigo to Preacher po wsze czasy pozostanie niedościgniony.

Offline m010ch

Odp: Fables
« Odpowiedź #241 dnia: Styczeń 28, 2009, 06:10:20 pm »
Nie będzie inwektyw - gustu nimi nie poprawię 8)

Offline donTomaszek

Odp: Fables
« Odpowiedź #242 dnia: Styczeń 29, 2009, 11:54:15 am »
Spajdermeny i Iksmeny czytaj!
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fables
« Odpowiedź #243 dnia: Styczeń 29, 2009, 04:30:01 pm »
Mnie Baśnie też strasznie rozczarowały (tak jak i 100 naboi) i po dalsze tomy na pewno nie sięgnę a pierwszy już dawno wylądował na allegro, czekam więc na inwektywy :badgrin:



100 Naboi moze sprobuj dac jeszcze jedna szanse. Mi po pierwszym TPB tez sie nie podobal, ale w wiekszej dawce to b. wciagajace czytadlo.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Dr.Agon

Odp: Fables
« Odpowiedź #244 dnia: Luty 01, 2009, 05:43:57 pm »
A mi się Fables bardzo spodobało. Lubię motyw zabawy z bajkami. Kreska w dwóch przeczytanych przeze mnie zeszytach również przypadła mi do gustu.

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #245 dnia: Luty 02, 2009, 06:27:13 pm »
Tylko ta cena za tom 4 - 69 pln mi się nie podoba.
Aczkolwiek nie dzielony więc cena raczej standard.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline norbs

Odp: Fables
« Odpowiedź #246 dnia: Luty 02, 2009, 08:02:28 pm »
Tylko ta cena za tom 4 - 69 pln mi się nie podoba.
Aczkolwiek nie dzielony więc cena raczej standard.

240 stron robi swoje. 8 czy nawet 9 zeszytów wchodzi w ten tom.

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #247 dnia: Luty 02, 2009, 08:23:44 pm »
będzie tomisko
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline skil

Odp: Fables
« Odpowiedź #248 dnia: Luty 02, 2009, 08:44:46 pm »
ostatnio było 8 zeszytów i 190 str, czyli wychodzi, że tym razem będzie 10 zeszytów. miodzio.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fables
« Odpowiedź #249 dnia: Luty 03, 2009, 10:08:46 am »
'March of the wooden soldiers' zawiera 8 zeszytów (19-21 i 23-27) plus wydanie specjalne 'The Last Castle'.

Offline Death

Odp: Fables
« Odpowiedź #250 dnia: Luty 03, 2009, 11:12:13 am »
Mam nadzieję że ten 22, brakujący zeszyt pojawi się w jednym z kolejnych tomów  ;-)

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Fables
« Odpowiedź #251 dnia: Luty 03, 2009, 11:17:22 am »
Mam nadzieję że ten 22, brakujący zeszyt pojawi się w jednym z kolejnych tomów  ;-)

pojawia się w następnym trejdzie - 'The Mean Seasons' ;)

Offline norbs

Odp: Fables
« Odpowiedź #252 dnia: Luty 07, 2009, 05:22:24 pm »
Mały news o Fables z tegorocznego New York Comic Con. Powiem tylko że wydanie przez Egmont offspinu "Jack of Fables"  może będzie konieczne do zrozumienia dalszy wątków. (Wręcz nie czytałem tej ale co ponizej zapowiadają może być godne uwagi polskich czytelników ;))

"Fables" editor Shelly Bond took the stage to read a letter from creator Bill Willingham, revealing that
Spoiler: pokaż
 Jack will be returning to "Fables," that Snow and Bigby will be exiled to "Jack of Fables," and other hints. The letter read thus:

Karen -

Don't let Shelly give all the great Fables crossover secrets away at the panel. You know how nervous she gets speaking in public and how she has to hit the bottle for four or five belts beforehand. Definitely don't let her reveal that Jack will be sneaking back into the "Fables" book, or that Snow and Bigby will be exiled to Jack's book. And we definitely don't want her to blab about the new Jack Frost and his relation to our current Jack, or what happens when Jack ends up babysitting Bigby and Snow's cubs.

Basically, Karen, don't let Shelly say anything.

-Bill Willingham.

Offline BOUNCER

Odp: Fables
« Odpowiedź #253 dnia: Luty 07, 2009, 07:38:37 pm »
Ponieważ moje dzieci są w górach a u mnie jedynie rosyjski jakoś tam hula, czy byłby ktoś tak miły i przetłumaczył mi  tekst w języku angielskim jaki przytoczył mój przedmówca.  Z góry bardzo dziękuję.

Offline Grim Knight

Odp: Fables
« Odpowiedź #254 dnia: Luty 09, 2009, 12:57:28 pm »
Ja poważnie się zastanawiam nad przerwaniem tej serii, zwłaszcza ze względu na cenę tomiszcza 4 - nigdy mnie specjalnie nie zachwycała, ot, dobre rzemiosło, ale bez wodotrysków, o do orgazmu daleko. "1001 Baśni" też odpuściłem... chyba czas się pożegnać z mieszkańcami Baśniogrodu.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

 

anything