trawa

Autor Wątek: Fables (Baśnie)  (Przeczytany 202960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline m010ch

Odp: Fables
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 10, 2009, 02:36:21 pm »
W Twojej opinii - dla mnie to jeden z najlepszych komiksów minionego roku.

Offline Grim Knight

Odp: Fables
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 10, 2009, 05:13:51 pm »
Mnie album znudził i odstawiłem go na półkę z niesmakiem. Pewnie dlatego, że nie jestem totalnym fanem, a jedynie lubię Fablesy.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline graves

Odp: Fables
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:05:10 pm »
Mnie się podobał. Nie wiem, czy jestem fanem Fables. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dembol_

Odp: Fables
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 10, 2009, 09:55:51 pm »
Mnie się bardzo podobał. Może dlatego, że jak byłem tak ze 2,5 raza mniejszy pochłaniałem wszelkie tomy z baśniami i podobnymi opowieściami na jakie natrafiłem. Wg mnie tomik całkiem nieźle oddaje właśnie klimat takiego zbiorku baśni, a przy okazji rozwija odrobinę świat serii.

Offline peszawar

Odp: Fables
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 14, 2009, 09:18:09 am »
Mnie się bardzo podobał. Może dlatego, że jak byłem tak ze 2,5 raza mniejszy pochłaniałem wszelkie tomy z baśniami i podobnymi opowieściami na jakie natrafiłem. Wg mnie tomik całkiem nieźle oddaje właśnie klimat takiego zbiorku baśni, a przy okazji rozwija odrobinę świat serii.

czytanie 1001 Nocy przed właściwą serią to błąd nad błędy. Nie bez powodu w Stanach wyszło to chyba po 7 trejdzie

Offline Dembol_

Odp: Fables
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 14, 2009, 10:35:27 am »
czytanie 1001 Nocy przed właściwą serią to błąd nad błędy. Nie bez powodu w Stanach wyszło to chyba po 7 trejdzie
Czytałem po trzecim.

Offline peszawar

Odp: Fables
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 14, 2009, 11:34:09 am »
Czytałem po trzecim.

Czyli chyba tak jak u nas wyszło. Prawidłowo. Bo czytanie PRZED jest bezsensowne

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 14, 2009, 08:25:31 pm »
Tom 4 wymiata i wbija w fotel.

Świetne intrygujące historie. Kto czytał dotyczczas wydane części i mu się podobały będzie zachwycony.
A jak nie to no cóż są inne tytuły.

Każdy następny trade coraz lepszy i tu tendencja jest zachowana :)
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 27, 2009, 07:18:21 pm »
Tom 5 również świetny.
Tradycyjnie zresztą.
Może się uda i na święta zląduje tom nr 6?
Oby. Ktoś kiedyś zapowiedział 3 tomy w roku, więc szansa jest.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

ramirez82

  • Gość
Odp: Fables
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 27, 2009, 09:16:42 pm »
Może się uda i na święta zląduje tom nr 6?
Oby. Ktoś kiedyś zapowiedział 3 tomy w roku, więc szansa jest.

Co ty, zapomnij. Jeśli dalej będą kontynuować wydawanie swoich trzech vertigowskich serii tak jak robią to do teraz, to kolejnych Baśni spodziewać się można w pierwszych miesiącach 2010 roku.

Offline jolan13

Odp: Fables
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 29, 2009, 07:12:14 am »
W tym roku na pewno już nic z Baśni nie będzie. Niestety tak odpowiedział na Alei Kołodziejczak, a taką odpowiedź trzeba brać za pewnik. Również miałem cichą nadzieję, że wydadzą te 3 tomy na rok, ale kto wie - może w przyszłym się uda 8)

A nowy tom tak jakoś mniej mi się spodobał niż poprzednie. Może miałem co do niego zbyt duże oczekiwania po takiej przerwie. Choć nie powiem, gdy rozwiną się sytuacje zapoczątkowane w tomie 5, możemy się spodziewać już tylko lepszych albumów :) Jak zwykle, czekam z niecierpliwością na kontynuację.

Offline freshmaker

Odp: Fables
« Odpowiedź #296 dnia: Grudzień 26, 2009, 11:45:49 am »
mam pytanko: jestem właśnie po fables the dark ages. jaki chronologicznie będzie następny tpb? widze na amazonie ze vol 14 to jakis crossover z jack of fables, ktorej to serii totalnie nie znam. bardziej mnie interesuje ciag dalszy opowiesci z the dark one.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Miroll

Odp: Fables
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 05, 2010, 05:45:52 pm »
Ostatni wydany w naszym kraju tom (Cztery pory roku) był bardzo niemrawy. Mam nadzieję, że następny który ma niebawem się pojawić będzie równie dobry (jak nie lepszy), niż Marsz drewnianych żołnierzyków. Czego wszystkim i sobie życzę!

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 05, 2010, 08:06:17 pm »
nie było aż tak źle, mogło być gorzej patrz ostatni Hellblazer  :-?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Red_AV

Odp: Fables
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 05, 2010, 10:51:24 pm »
Faktycznie "Marsz drewnianych żołnierzyków" to do tej pory najlepszy tom serii.
Dlatego "Cztery pory roku" były dla mnie sporym rozczarowaniem. Spodziewałem się czegoś genialnego a komiks wyraźnie obniżył loty i momentami był nudny.
Mam nadzieje, że to rozbieg przed "Stronami rodzinnymi" i Baśnie znów wrócą do formy i poziomu z "Marszu.."

Już niedługo się przekonamy...

 

anything