trawa

Autor Wątek: Fables (Baśnie)  (Przeczytany 202921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BOUNCER

.....
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 29, 2008, 08:55:42 pm »
Zatem to juz nie domysł a fakt.
Luke Ross narysował kilka plansz do Fables.
Nie mam pojęcia dlaczego nie zdecydowano się na jego rysunki ale
zobaczcie to jedna z plansz.
Może ktoś lepiej posługujący się angelskim więcej wykopie.

Offline Death

Odp: Fables
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 30, 2008, 12:30:05 pm »
Forum.gildia:
Cytuj
"Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku."

OK, Okey, okej...:P
Mam pewność i odkurzam bo mam dobre wieści: KRONIKI MIŁOSNE NIE ZOSTANĄ PODZIELONE!
Zawierać będą zeszyty 11-19  (ok 190 stron)

« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2008, 12:31:41 pm wysłana przez Death »

Offline donTomaszek

Odp: Fables
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 30, 2008, 02:34:19 pm »
A masz tez taka "pewnosc" za ile?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Death

Odp: Fables
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:31:34 pm »
Tak, ma być 190 s za 39zł. Czyli coś jak ten nowy Hellboy:)

Offline Ziemniakento

Odp: Fables
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 22, 2008, 10:12:53 am »
Nie czekając na polskie wydanie "nocy", nabyłem oryginał. Naprawdę dobre historie, ciekawy pomysł na antologię, edytorsko jak na Vertigo całkiem sprawnie (soft cover, ale za to kreda). Jedynie co mnie zawiodło to rysownicy zaproszeni do współpracy przy komiksem. Grafika w historii o zabójstwie krasnali, perypetiach baby jagi były dla mnie pomyłką. Miałem nadzieję, że tomik uratuje Bolland, którego zauważyłem na spisie treści. Niestety narysował on tylko oszczędną dwu-planszówkę. Ale to tylko moje osobiste odczucia, które mam nadzieję nikogo nie zniechęcą do zakupu komiksu bo warto :)

Offline Wojtpil

Odp: Fables
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 28, 2008, 04:24:18 pm »
8 wrześnie tom 3 wersja PL
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline spinoza

Odp: Fables
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 28, 2008, 09:51:07 pm »
8 wrześnie tom 3 wersja PL

i tym miłym akcentem kończymy dzień przed kompem ;) Oby t.4 był równie szybko, bo albo mi się zdaje, albo Egmont przyspieszył z Baśniami

N.N.

  • Gość
Odp: Fables
« Odpowiedź #172 dnia: Wrzesień 18, 2008, 09:28:59 pm »
Już w listopadzie tom 11. Po twiscie, jaki nastąpił w tomie 10, jestem bardzo ciekaw, co będzie dalej. No i "Jack of Fables" bardzo sympatycznie się rozwija

Offline Death

Odp: Fables
« Odpowiedź #173 dnia: Wrzesień 19, 2008, 09:58:58 am »
Przyszła paczka ze sklepu Gildii a w niej 3 Baśnie. Zabieram się do czytania:)

Tak, ma być 190 s za 39zł. Czyli coś jak ten nowy Hellboy:)

No i cena się nie utrzymała. 45 zł to i tak nie jest źle ale jeden browar poszedł...;)

Offline maketa

Odp: Fables
« Odpowiedź #174 dnia: Wrzesień 19, 2008, 01:33:16 pm »
Przyszła paczka ze sklepu Gildii a w niej 3 Baśnie. Zabieram się do czytania:)

No i cena się nie utrzymała. 45 zł to i tak nie jest źle ale jeden browar poszedł...;)

Przyznam, że nie czytałem wcześniej Baśni, bo znając politykę Egmontu, bałem się ze po prostu przestaną na tomie 2. Ale jak wyszedł 3, i zaraz mają wyjść 1001 nocy, to chyba seria dobrze się sprzedaje. Zaopatrzyłem się we wszystkie trzy tomy i.....
t.1 - szok, myślałem że nic ciekawszego już w komiksie nie zobaczę. REWELACJA
t.2 - totalne zaskoczenie. Tak czaderskiej akcji daaaawno nie widziałem.
t.3 - megawyczes. Seria ma ogromny potencjał i widać, że W kipi pomysłami. t. 3 uważam za najlepszy. Kapitalne rysunki, bez wodotrysków, świetne dialogi. Czyta isę to i ogląda jednym tchem.
Mam nadzieję, że 4 szybko się ukaże

Offline yurek1

Odp: Fables
« Odpowiedź #175 dnia: Wrzesień 19, 2008, 05:28:34 pm »

szok (...) REWELACJA (...) totalne zaskoczenie (...) czaderskiej (...) megawyczes (...)

witamy na forum czytelnika Bravo. :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Ziemniakento

Odp: Fables
« Odpowiedź #176 dnia: Wrzesień 19, 2008, 06:35:30 pm »
co to wodotrysk  :lol:?

Offline Death

Odp: Fables
« Odpowiedź #177 dnia: Wrzesień 19, 2008, 06:41:04 pm »
Przeczytałem trójkę. Bardzo dobry komiks! Trzyma poziom Frolwarku. Nie chce psuć zabawy tym którzy jeszcze nie zapoznali się z jego treścią więc powiem tylko jedno: POLECAM!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2008, 08:06:42 pm wysłana przez Death »

Offline spinoza

Odp: Fables
« Odpowiedź #178 dnia: Wrzesień 27, 2008, 02:20:17 pm »
Przeczytałem trójkę. Bardzo dobry komiks! Trzyma poziom Frolwarku. Nie chce psuć zabawy tym którzy jeszcze nie zapoznali się z jego treścią więc powiem tylko jedno: POLECAM!
hm, ja wiem? Przeczytałem, ale... IMHO dwójka jakby lepsza była scenariuszowo. W 3 podobała mi się opowiastka o Jacku. Trochę nie podchodzą mi takie wtręty w komiksie, ale ta była spoko. W Baśniach najbardziej lubię dialogi - są superanckie. Rysunek też, ale tutaj ważna jest warstwa dialogowa. I właśnie w Folwarku ciekawsze teksty były.
Co oczywiście nie znaczy, że to słaby komiks. Jest absolutnie bombowy, ale jakby trochę kontynuuje klimat jedynki, a nie dwójki. Polecam bez wahania, bo historia jest mocno rozwojowa i nie mogę się doczekać, co dalej.
Chociaż podobno 1001 nocy to jakiś odprysk, który w wogóle powinien być czytany o wiele później niż po trójce. Prawda to?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Fables
« Odpowiedź #179 dnia: Wrzesień 27, 2008, 02:29:00 pm »
Ja słyszałem, że 1001 nocy powinno być czytane przed Na Wygnaniu... ale mogło mi się źle usłyszeć.