Autor Wątek: Przenoszenie figurek  (Przeczytany 5739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« dnia: Sierpień 18, 2005, 01:08:54 pm »
Witam!

Chciałem sie zapytać w czym przenosicie swoje figurki na bitwy?? Czy kupiliście Walizki z Gw lub Cytadeli, czy macie jakiś poręczny i bezpieczny sposób na przenoszenie figurek??

Bo ja na przykład kupiłem walizke, która w sumie niezbyt nadaje sie do przenoszenia figsów, gdyz ma tylko paromilimetrową wyściółkę z jakiegoś gumopodobnego badziewia, a nie ma w nież żadnych przegródek. Wiecie może gdzie idzie kupić jakąś fajną gabkę którą możnaby obłozyć figurkę, ewentualnie jakiś inny materiał (wata itp.)

Pozdrawiam :)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Jerzyn

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:12:34 pm »
ja nosze w kieszeni, ewentualnie w plecaku ze stelarzem jak gram na wieksze punkty.
owa super gierka: VisArcana
Grajcie, wspomagacie kumpli :D

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:17:41 pm »
Cytat: "Jerzyn"
ja nosze w kieszeni, ewentualnie w plecaku ze stelarzem jak gram na wieksze punkty.



W KIESZENI!!??? :shock: dziwne  ;)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline LastWord

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:25:21 pm »
Ja swoje nosze w skrzynce do narzedzi(zwyklej plastikowej)
estem zielony pod PREWIE każdym względem.
(W tym wypadku PRAWIE nie robi żadnej różnicy)
"One Love"(MJ)

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:33:46 pm »
Aha. A czym masz ją wyłożoną tą walizke na narzędzia??:)


PS. a nie wie ktoś może jakiej wielkości jest walizka GW i Cytadeli oraz jakie wyamiary mają w nich te przegródki. Pozdrawiam :)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Latacz

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:34:57 pm »
Ja w obi kupiłem kiedyś walizke na narzędzia i 2gąbki. W gąbkach zrobiłem przegrudki. A jak mi sie nie mieszczą figsy w walizeczce to wykładam pojemnik na jedzenie watą układam reszte figsów, przykrywam watą i tyle. Myslalem nad walizką GW ale wolalem wydac kase na figórki niż na walizke.
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:39:27 pm »
Cytat: "Latacz"
Ja w obi kupiłem kiedyś walizke na narzędzia i 2gąbki. W gąbkach zrobiłem przegrudki. A jak mi sie nie mieszczą figsy w walizeczce to wykładam pojemnik na jedzenie watą układam reszte figsów, przykrywam watą i tyle. Myslalem nad walizką GW ale wolalem wydac kase na figórki niż na walizke.



A wata nie zostaje potem na figurkach?? Bo nie chce mi sie potem tych małych "kłaków" ściagać z figurek :). A ile ta gąbka kosztowała??

No ja nie mam zamiaru kupić walizki z Gw, po moim trupie. Właśnie proboje z sąsiadem jakby tu taką walize zrobić. Wstepne ustalenia dają mi cos około 108 figurek  kawalerii w walizce 30cm x 30 cm x 30 cm, oczywiście probojemy też zrobić tak, zeby zmieścić każdą figurke, nawet takiego smoka czy gryfa.
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline LastWord

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:45:16 pm »
Mozna ja nawet wylozyc jakims malym recznikiem a jak nie to gabka dostepna w sklepach z materialami budowlanymi.
estem zielony pod PREWIE każdym względem.
(W tym wypadku PRAWIE nie robi żadnej różnicy)
"One Love"(MJ)

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:52:09 pm »
Cytat: "LastWord"
Mozna ja nawet wylozyc jakims malym recznikiem a jak nie to gabka dostepna w sklepach z materialami budowlanymi.



Nie no, recznik jest do kitu, bede wlasnie musial poszukac takiej gabki. A co do walizki to jeśli wszystko sie uda to prototyp sfotografuje zdjęcia zaprezentuje tu w temacie. :)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline Latacz

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:56:05 pm »
Niestety cena tej gąbki była wysoka. Za 2 (wymiary okolo 30cm dlugości20szerokości i 5-7 grubości) zaplaciłem30zl (dokładniuej 14,99 za jedna) Tylko taka cena byla w OBI W Jablonnie koło wawy.
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Latacz

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 18, 2005, 01:57:42 pm »
Cytat: "Crow4"

A wata nie zostaje potem na figurkach?? Bo nie chce mi sie potem tych małych "kłaków" ściagać z figurek :).

Zostaje ale robie to na tyle żadko że mi to nie przeszkadza zbytnio.I czy zostaje to zalezy od figórki.
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:05:10 pm »
Cytat: "Latacz"
Cytat: "Crow4"

A wata nie zostaje potem na figurkach?? Bo nie chce mi sie potem tych małych "kłaków" ściagać z figurek :).

Zostaje ale robie to na tyle żadko że mi to nie przeszkadza zbytnio.I czy zostaje to zalezy od figórki.


W sumie tak. a co do tej ceny to zdecydowanie za droga, bo cała walizka ma kosztować (razem z gąbką w srodku) około 50 - 60 złotych. :)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline LastWord

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:12:41 pm »
Dziwne ja nabywam gabke 1m na 1,40 za ok 2zl
estem zielony pod PREWIE każdym względem.
(W tym wypadku PRAWIE nie robi żadnej różnicy)
"One Love"(MJ)

Offline Latacz

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:15:15 pm »
To byla jakać specialna gąbka do czegoś tam. Bylo miejsce na pólce z tańszą ale akurat jej nie było (i przez pół roku nadal nie ma)
ak powstały driady?? Drzewa uciekał przed Chuckiem Norrisem:P
Ktoś mnie zmolestowal:
http://s6.bitefight.pl/c.php?uid=68694

Offline Crow4

Przenoszenie figurek
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2005, 02:21:44 pm »
Cytat: "Latacz"
To byla jakać specialna gąbka do czegoś tam. Bylo miejsce na pólce z tańszą ale akurat jej nie było (i przez pół roku nadal nie ma)



Aha. Bo ja właśnie szukam jakiejś gąbki o grubości około 5 mm, żeby nie była za trawrda i za miękka. według mnie do tego nadaje się taka gąbka do przenoszenie części z elektroniki, ale nie wiem gdzi etaka kupić ;)
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

 

anything